Top
Image Alt
Home  /  Teneryfa – niebo na ziemi

Teneryfa – niebo na ziemi

7 dni 6 nocy
10-50 osób+ Wiek

Teneryfa oferuje masę atrakcji, dzięki czemu cieszy się stałym zainteresowaniem jako optymalny kierunek na wyjazdy dla firm. Uczestnicy organizowanych przez nas wyjazdów motywacyjnych i nagrodowych na Teneryfę do dziś wspominają ten wypad jako pełen emocji, a jednocześnie dający wytchnienie od codziennej pogoni za białym królikiem.

Wyjazdy incentive Teneryfa – urwiste góry, czarna ziemia i ogrody pełne kwiatów

To największa z Wysp Kanaryjskich, wyraźnie podzielona na „zimną” północ i „gorące” południe. Nad całością króluje wulkan Pico del Teide (3718 m n.p.m. najwyższy szczyt Hiszpanii). Wysoki masyw dzieli wyspę na dwie strefy klimatyczne. To właśnie Teneryfa uważana jest za najpiękniejszą z całego archipelagu Wysp Kanaryjskich, co sprawia, że kierunek wpasowuje się idealnie w programy wyjazdów firmowych. O jej niepowtarzalności decyduje przede wszystkim niezwykle urozmaicony krajobraz. Urwiste góry przeplatają się z ogrodami kwiatowymi. Cały rok panuje tutaj łagodny, przyjazny klimat.

Wyjazdy incentive Teneryfa – relaks na wyspie tysiąca możliwości

Południe to piaszczyste zatoki Playa de las Americas, Los Christianos i Las Caletillas, które zachęcają do kąpieli, plażowania, uprawiania sportów wodnych. Szerokie promenady nad oceanem zachęcają do jazdy na rolkach, rowerach oraz do długich spacerów wśród licznych kafejek i restauracji. Ponadto stałym punktem naszych wyjazdów dla firm jest całodniowa wizyta w Siam Park, który jest jednym z największych Europie wodnych parków rozrywki.

Część północna jest chłodniejsza i wilgotna, ale ofertuje także wiele ciekawych możliwości spędzenia wolnego czasu. Warto odwiedzić stolicę wyspy Santa Cruz, gdzie znajduje się jeden z ciekawszych ogrodów, Loro Park. Zgromadzonych jest tam tysiące rodzajów roślin oraz wiele gatunków zwierząt. Na wyjazdach motywacyjnych często bierzemy udział w pokazach papug, fok, delfinów i orek przygotowanych w parku z dużym rozmachem. Pasjonatów trekkingów zachwyci Masca. To absolutnie szalona droga górska, wąwóz, którym spacer w dół trwa około 4 godzin i kończy się pod gigantycznym klifem skalnym.

Teneryfa przepięknie wygląda też z pespektywy wody. Możecie być pewni, że nie zapomnicie naszych rejsów np. katamaranem w poszukiwaniu delfinów czy pobliską, tajemniczą La Gomerę.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla wszystkich – Teneryfa to wyspa bardzo wielu różnych ciekawych możliwości. Dla każdego coś miłego.
 • Atrakcje na miejscu
  Park Narodowy Teide, Masca, Loro Park, Siam Park, Los Gigantes, różnego rodzaju rejsy np. na La Gomerę
 • Kiedy jechać
  Każda pora roku jest dobra. Warto pomyśleć o wyjeździe zimą, gdy na Tenerife trwa karnawał, podobny do słynnego brazylijskiego karnawału w Rio.
 • Na jak długo
  Najlepiej na 10 dni, ale tydzień również, pozwoli na ciekawe zaplanowanie pobytu. Zawsze można tu wrócić.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Teneryfa – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Teneryfa jest moją ulubioną z Wysp Kanaryjskich. Wyspa wita turystów przyjemną ciepłą bryzą a następnie zaskakuje przepięknym widokiem na majestatyczne góry. Teneryfa nie przestaje zaskakiwać. Za sprawą jej położenia wystarczy jeden wyjazd incentive by doświadczyć np. 4 pór roku. Teneryfa jest bardzo populara wśród Polaków, na miejscu zamieszkuje ją licznie reprezentowana Polonia. Teneryfa jest także europejska, biorąc pod uwagę kurorty hotelowe na południu wyspy, a jednocześnie dzika, jeśli patrzeć na niesamowitą przyrodę, czarne powulkaniczne plaże jeszcze ciągle nieokiełznane przez człowieka. Teneryfa jest świetnym pomysłem na zorganizowanie wyjazdu motywacyjnego. To wyspa dla młodych duchem – można tu imprezować do rana i potem spokojnie odsypiać noc na plaży przy szumie oceanu. Łagodny klimat. Dla rodzin z dziećmi – parki SiamPark i LoroPark, ale też dla szukających przygód miłośników trekkingów oraz sportów ekstremalnych.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek na wyjazd firmowy, skontaktuj się z Justyna, pisz na justyna@bctincentive.pl

 

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Teneryfa
Spotkanie z pilotem BCT na lotnisku w Warszawie. Przelot na Teneryfę. Przejazd do hotelu. Kolacja powitalna w lokalnej restauracji.
2
Dzień | Relaks
Śniadanie w hotelu. Czas na relaks. Dla aktywnych jazda na rolkach lub rowerem po promenadach Playa de las Americas. Wieczorna kolacja w kanaryjskim stylu rozpocznie oficjalnie nasz wspólny wyjazd incentive.
3
Dzień | Wycieczka dookoła wyspy
Śniadanie w hotelu. Następnie wyruszymy na całodniową wycieczkę dookoła wyspy. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną poznać piękne oblicze Teneryfy. Rozpoczniemy od majestatycznego widoku na słynne klify Los Gigantes. Dalej ruszymy trasą do Icod de Los Vinos, gdzie można podziwiać wieczne drzewo Drago, którego purpurowe soki służyły do farbowania szat królewskich. Postój w punkcie widokowym w pobliżu Garachico – miasteczka częściowo zalanego przez lawę. Następnie przejazd do doliny Orotavy z przepięknym widokiem. Odwiedzimy najlepszy park zoologiczno-botaniczny Loro Park. Obiad – w kanaryskim stylu, w lokalnej restauracji. Przejazd do stolicy Santa Cruz. Czas wolny na zakupy. Zobaczmy również krajobrazu księżycowego czyli Parku Narodowego Teide. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych.
4
Dzień | Gwiazdy nad Teide
Śniadanie w hotelu. Do południa relaks przy basenie. Po kolacji wyjazd w okolice wulkanu Teide i podziwianie nocnego, gwieździstego nieba – z komentarzem profesjonalnego astrologa. Ta wycieczka to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć czynny wulkan i zarazem najwyższy szczyt Hiszpanii w zupełnie odmiennej scenerii! To również doskonałe miejsce do obserwacji nocnego nieba. Będziemy je podziwiać otuleni kocami, z lampą szampana w dłoni.
5
Dzień | Siam Park
Śniadanie w hotelu. Czas na szaloną zabawę w największym aquaparku Europy. Jest to jeden z największych parków wodnych w Europie. Inspirowany jest tajską architekturą i bujną roślinnością Azji. Na terenie znajdziemy liczne ogrody, zjeżdżalnie, restauracje, baseny z plażą oraz mnóstwo wodnych atrakcji. Kolacja w hotelu.
6
Dzień | La Gomera
Śniadanie w hotelu. Następnie zapraszamy na całodniową wycieczkę na wyspę La Gomera – kameralną i spokojną sąsiadkę Teneryfy. W programie m. in. wizyta w zabytkowej stolicy San Sebastian, gdzie znajduje się dom Krzysztofa Kolumba. Następnie odwiedziny na plantacji kanaryjskich bananów, gdzie będzie można zobaczyć z bliska proces ich uprawy. Na zakończenie wizyta w Parku Narodowym Garajonay, wpisanego na listę UNESCO, gdzie zobaczymy największy na świecie, tajemniczy i spowity mgłą las wawrzynowy. Podczas zwiedzania obiad w lokalnej restauracji.
7
Dzień | Czas na zakupy
Śniadanie w hotelu. Dla chętnych wyjazd na zakupy w stolicy wyspy Santa Cruz. Wieczorem kolacja pożegnalna w lokalnej restauracji.
8
Dzień | Teneryfa - Warszawa
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Pożegnanie z grupą i zakończenie wyjazdu.
Nie możesz się zarejestrować