Top
Image Alt
Ameryka Północna Zabierz swoich partnerów w wyjątkową podróż w stylu American Dream. Zadbamy o to by był to sen, po którym jesteś wypoczęty i gotowy podjąć każde wyzwanie
Home  /  Ameryka Północna

Wyjazdy incentive – Ameryka Północna

Zabierz swoich partnerów w wyjątkową podróż w stylu American Dream. Zadbamy o to by był to sen, po którym jesteś wypoczęty i gotowy podjąć każde wyzwanie.

Pokaż im dziką przyrodę surowej Alaski, podaruj prawdziwe sportowe emocje podczas meczu NHL w Kanadzie. Zaproś na ekstrawaganckie zakupy do Nowego Jorku. Przemierzaj wzgórza San Francisco z kwiatem we włosach, jakby Lato Miłości nigdy się nie skończyło.

Pamiętaj, że za Rio Grande rozpościera się jedyny w swoim rodzaju Meksyk, od którego zaczyna się współczesna historia Ameryki. Możesz o tym podumać przy karaibskim zachodzie słońca z grudką lodu zatopionego w szklance złotego rumu i z najlepszym kubańskim cygarem w ręku. Sprawdź naszą ofertę wyjazdów incentive i wyjazdów motywacyjnych dla firm do Ameryki Północnej.

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej – idealne rozwiązanie na wyjazd motywacyjny pełen przygód

Zaczynamy od wyjazdu incentive do USA. Stany Zjednoczone Ameryki Północnej to wyzwanie dla tych, którzy chcą poczuć wiatr we włosach i prawdziwą wolność. Znaleźć się pośród scenerii żywcem wydartej z hollywoodzkich filmów. Bo to, co widzimy na szklanym ekranie w naszych domach i na czym część z nas pośrednio się wychowała ma swoje źródło właśnie tutaj. Stany Zjednoczone ulepione są z klisz. To Statua Wolności, jeansy, Dziki Zachód, Hollywood, Route 66, Indianie, Coca-Cola, Avengers, czy najwięksi twardziele z Clintem Eastwoodem na czele i ich pojedynki w samo południe.

Powiedz czy jesteś gotów zapiąć pasy i ruszyć z nami na spotkanie z Dzikim Zachodem..? Wyobraź sobie jak zasiadasz za kierownicą krwistoczerwonego Mustanga. Droga prosta jak strzała przecina pustynię. Po obu stronach morze kaktusów i bezkres surowej ziemi. Skąpane w słońcu skaliste bezludzie. Potężne pomarańczowe góry w tle, co pewien czas urozmaica stacja benzynowa z jedyną w okolicy budką telefoniczną i lodówką, gdzie zmrożona butelka Coca-Coli lśni zza szyby niczym ostatni ratunek w Dolinie Śmierci…

To typowa widokówka z wyjazdu motywacyjnego na zachodnie wybrzeże. Po drodze zobaczymy kultowe metropolie: San Francisco, Las Vegas i Los Angeles. A także cuda natury: Kolorado z zapierającym dech Wielkim Kanionem, czy Park Yosemite z majestatycznym wodospadem. Przed nami także wyjazd na spotkanie z Indianami Navajo w White Mountain Tradin Post. Być może spróbujemy złapać coś na lasso w Kanab zwanym małym, westernowym Hollywood. Czeka nas także postój nad Tamą Glen nad rzeką Kolorado.

Albo, jeśli wolisz, zorganizujemy Tobie i Twoim Gościom wypad na plażę w Miami lub pokażemy jak pulsuje tętno prawdziwego bluesa w Nowym Orleanie. Jedynym co nas ogranicza w kwestii wyjazdów incentive jest wyobraźnia. 

Wyjazdy incentive Ameryka Północna – Meksyk, leniwe Karaiby i daleka Północ 

A co powiesz na wyjazd incentive do Meksyku Gringo? To już kawałek stąd na południe. Po drugiej stronie Rio Grande rozciąga się świat pełen kontrastów, który ma tyle atrakcji, że nie sposób wypchać nimi największego nawet burrito…

Meksyk jest niesamowity i jedyny w swoim rodzaju. Na naszych wyjazdach motywacyjnych Meksyk to uczta dla prawdziwych Pistoleros, w których żyłach płynie mezcal a piekielna papryczka chili jest niczym poobiednia miętówka. 

To pełna zwrotów akcji opowieść o kraju, który dał światu tacos, tequilę, mariachich, Fridę Kahlo i Salme Hayek – czy można nie kochać Meksyku? Do tego nieprzebrana spuścizna kultury Majów i pozostałych cywilizacji prekolumbijskich.

Jeśli wolisz złocisty rum w oparach dymu hawańskiego cygara, a to wszystko na tle kolonialnych kamienic kraju, w którym zegar zatrzymał się na latach 50-tych, to mamy dla Ciebie wyjazd incentive na Kubę. Albo zapytaj nas o surową Alaskę – jeden z ostatnich bastionów przyrody w swym pierwotnym kształcie. Chyba, że zawsze marzyłeś, aby zatańczyć taniec Hula na pudrowo białym piasku jednej z hawajskich plaż, bo i to mamy dla Ciebie programie naszego wyjazdu motywacyjnego.

Opowiedz nam o swoich marzeniach, szepnij słowo, czekamy na Ciebie. 

Wyjazdy incentive Ameryka Północna – Twój ruch: skontaktuj się z nami, dowiedz się więcej.

Skorzystaj z naszej oferty a Twoi partnerzy lub pracownicy wezmą dzięki Tobie udział w unikalnej przygodzie według scenariusza skrojonego specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nami.

Zobacz również: Wyjazdy incentive do Afryki | Wyjazdy incentive do Ameryki Południowej | Wyjazdy incentive do Azji | Wyjazdy incentive do Australii i Oceanii | Wyjazdy incentive do Europy

W ramach tego kontynentu organizujemy: Wyjazdy incentive do Nowego Jorku | Wyjazdy incentive na Hawaje | Wyjazdy incentive na Alaske | Wyjazdy incentive do Kanady | Wyjazdy incentive na Dominikanę

Nie możesz się zarejestrować