Top
Image Alt
Home  /  Wyjazd do kanady – z pazurem

Wyjazd do kanady – z pazurem

14 dni 13 nocy
15-20 osób+ Wiek

Wyrusz z nami w podróż do miejsca, gdzie syrop klonowy leje się strumieniami, czerwony kolor klonów powiewa nie tylko na flagach, a każdy zakamarek pachnie żywicą. Wyjazdy motywacyjne do Kanady to przygoda dla wytrawnych podróżników i kolekcjonerów wyjątkowych wspomnień.

Wyjazdy Incentive do Kanady – dla każdego coś miłego

Kanada to olbrzymi kraj w Ameryce Północnej, drugi co do wielkości na świecie, który rozciąga się między trzema oceanami: Atlantyckim, Spokojnym i Arktycznym. Aby ogarnąć jego wielkość można pomyśleć o powierzchni Polski, a następnie wyobrazić sobie kraj 32 razy większy. 

To idealny kraj na wyjazd incentive w gronie ważnych osób, z którymi chcemy wejść na wyższy stopień relacji. Każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie: miłośnicy dużych miast, sportów zimowych, ale przede wszystkim wielbiciele przyrody i bezkresnych krajobrazów. Wyjazdy dla firm do Kanady to spotkanie oko w oko z majestatem natury.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla miłośników przyrody i pięknych krajobrazów, którzy od wyjazdu motywacyjnego oczekują wyjścia poza schemat. Dla tych, którzy myślą, że widzieli już wszystko, ale na ich liście brakuje czegoś, czego potencjalnie jeszcze nie widzieli ich znajomi.
 • Atrakcje na miejscu
  Podczas wyjazdów firmowych do Kanady odwiedzamy m.in. Wodospad Niagara, główne miasta: Ottawa, zróżnicowane Toronto, hipsterski Quebec, Montreal zwany Paryżem Północy i Vancouver, Park Narodowy Jasper, Góry Skaliste, Calgary będące stolicą hokeja i miastem-gospodarzem Olimpiady Zimowej w 1988 roku.
 • Kiedy jechać
  Wiosną, latem, wczesną jesienią
 • Na jak długo
  Optymalnie na 14 dni
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy Incentive do Kanady – okiem pilota | Lidia Kańska, BCT incentive:

Kraj Klonowego Liścia od zawsze był na mojej liście podróżniczych marzeń. Tym bardziej cieszy fakt, że marzenie o Kanadzie mogę spełniać z uczestnikami naszych wyjazdów incentive. Nie wiem, czy to wpływ Ani z Zielonego Wzgórza, Bryana Adamsa, chłopaków z Rush, czy po prostu mojego wyobrażenia kraju jako pięknego miejsca na ziemi. Zobaczyć Niagarę, przejechać pociągiem przez cały kraj do samego Vancouver, zwiedzając Winnipeg, Saskatchewan, Góry Skaliste, czy Park Narodowy Banff… Do tego Quebec… To co, lecicie ze mną na wyjazd firmowy do Kanady ?

Plan wyjazdu

1
Dzień
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, odprawa i wylot do Kanady. Przylot do Montrealu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. 
2
Dzień - MONTREAL – QUEBEC
Wyjazd motywacyjny zaczynamy od zwiedzanie Montrealu. Wyjazd na wzgórze królewskie Mont Royal z kościołem (oratorium) św. Józefa. Powrót do Place du Canada z katedrą Matki Królowej Świata. Krótki spacer ulicą św. Katarzyny. Następnie przejazd na stare miasto z bazyliką Notre Dame, nadbrzeżną promenadą Starego Portu, kościołem żeglarzy, ratuszem. Przejazd do stolicy prowincji Quebec. Zwiedzanie zabytkowych części miasta usytuowanych na malowniczym wzgórzu. Spacer widokowym deptakiem Dufferin do zamkowego hotelu Château Frontenac. Następnie zwiedzanie Dolnego Miasta z najstarszą częścią miasta – gwarnym Place Royal.
3
Dzień - OTTAWA
Przejazd do Ottawy, stolicy Kanady. Zwiedzanie Kanadyjskiego Muzeum Cywilizacji ze wspaniałą kolekcją totemów z Brytyjskiej Kolumbii. Przejazd ulicą Sussex z rezydencjami premiera i gubernatora Kanady położonych na drugim brzegu rzeki Ottawy w mieście Hull. Następnie zwiedzanie Parlament Hill, gdzie znajduje się neogotycki gmach parlamentu kanadyjskiego. Spacer wzdłuż kanału Rideau. Wizyta w eleganckim hotelu Château Laurier, zbudowanym w stylu średniowiecznego, francuskiego zamku. Wieczorny spacer na targ Byward Market.
4
Dzień - WODOSPAD NIAGARA
Przejazd do miejscowości Niagara Falls. Długa trasa urozmaicona jest rejsem statkiem spacerowym po rzece św. Wawrzyńca. Podczas rejsu piękne widoki na Krainę Tysiąca Wysp. Nocleg w Niagara Falls.
5
Dzień - WODOSPAD NIAGARA
Wycieczka nad wodospad Niagara. Przejazd statkiem wycieczkowym Maid of the Mist pod najszerszą część wodospadu, zwaną Końską Podkową. Następnie wjazd na wieżę Skylon Tower, z której rozciąga się piękny widok na cały przełom rzeki i na stronę amerykańską. Spacer na kolejne punkty widokowe wzdłuż urwistego brzegu granicznej rzeki Niagara. Możliwość przejścia tunelem, wykutym za ścianą wody. Po południu czas wolny. Nocleg w Niagara Falls.
6
Dzień - TORONTO
Wyjazd do historycznego miasteczka Niagara on the Lake. Spacer między pięknymi wiktoriańskimi domami. Przyjazd do Toronto i zwiedzanie kanadyjskiej stolicy biznesu. Wjazd oszkloną windą, „doczepioną” na zewnątrz, na szczyt drugiej co do wielkości konstrukcji świata CN Tower (553 m). Następnie zwiedzanie dzielnicy finansowej z historycznym ratuszem oraz nowoczesnym City Hall - leżącym przy Nathan Square. Przejazd do Parku Królowej z budynkiem parlamentu prowincji obok najstarszego uniwersytetu. Powrót przez dzielnicę chińską do centrum miasta. Wieczorny spacer oświetloną neonami główną ulicą handlową Yonge Street. Nocleg w Toronto.
7
Dzień - CALGARY
Transfer na lotnisko i przelot do Calgary. Wjazd na wieżę Calgary (191 m), skąd przy dobrej pogodzie widać Góry Skaliste. Zwiedzanie Muzeum Glenbow ze wspaniałą kolekcją indiańskich ubiorów i ozdób. Spacer po centrum Calgary przez główny deptak handlowy Stephen Avenue pod historyczny oraz nowoczesny budynek ratusza. Zakwaterowanie w hotelu. 
8
Dzień - BANFF
Przejazd do górskiego kurortu, miasteczka Banff, malowniczo położonego w kotlinie otoczonej stromymi szczytami Gór Skalistych. Zwiedzanie Banff: góra Sulphur z panoramicznym widokiem na okolicę (możliwość wjazdu kolejką linową), wodospad na rzece Bow, prestiżowy Hotel Banff Springs z 1923 r. Po południu czas wolny: możliwość zakupu pamiątek lub wizyta w basenie zasilanym wodą z gorących źródeł. Przejazd na nocleg do Canmore.
9
Dzień - LAKE LOUISE – JASPER
Przejazd do wioski turystycznej Lake Louise. Krótki spacer brzegiem jeziora, w którego tafli odbija się lodowiec Victoria. Część przejazdu - przez słynną drogę lodowcową (Icefields Parkway) leżącą w kanadyjskiej partii Gór Skalistych. Przejazd przez dwa Parki Narodowe: Banff i Jasper. Postoje przy najciekawszych miejscach: kanion Mistaya i jezioro Peyto. Spacer do wodospadów Athabasca i Sunwapta. Na trasie, przy odrobinie szczęścia, można zobaczyć dziką zwierzynę. Przyjazd do hotelu w Jasper, zakwaterowanie. Wieczorny spacer po centrum miasteczka.
10
Dzień JASPER – PARK GÓRY ROBSON – PARK WELLS GRAY
Wyjazd z Parku Narodowego Jasper. Przejazd przez Park Góry Robson wraz z krótkim postojem przy górze Robson (o wys. 3954 m n.p.m.). W Clearwater wjazd do Parku Wells Gray. Żyją tam w stanie dzikim jelenie, sarny, czarne niedźwiedzie i brunatne grizzly. Dojazd do dwóch wodospadów: Helmcken (137 m) oraz Dawson. Wieczorem przyjazd do Sun Peaks. Zakwaterowanie w lodge.
11
Dzień - LYTTON – VANCOUVER
Przejazd przez tereny, gdzie znajdują się interesujące formacje skalne. W Lytton - możliwość zobaczenia ciekawego efektu wizualnego łączenia się dwóch rzek: przezroczystych wód rzeki Thompson i żółto-brązowych wód rzeki Fraser. Dojazd do Piekielnych Wrót – 33-metrowego przewężenia rzeki. Dla chętnych możliwość przejazdu kolejką linową na drugą stronę rzeki; Po drodze tunele, widoki na rwącą rzekę Fraser. Przyjazd do Vancouver.
12
Dzień - VANCOUVER
Zwiedzanie Vancouver. Park Stanley’a; pamiątkowe zdjęcia przy indiańskich słupach totemowych. Następnie krótka wycieczka po Parku Lynn Canyon. Przejście przez most wiszący. Powrót do Stanley Park i postój na punkcie widokowym Prospekt Point. Przejazd do centrum. W Chinatown możliwość zwiedzenia klasycznego chińskiego ogrodu. Następnie spacer przez stare miasto – Gastown. Później przejazd na Wyspę Granville, znaną z barwnego targowiska, galerii, teatrów i występów ulicznych. Spacer wokół nowoczesnego kompleksu portowego Canada Place.
13
Dzień - WYSPA VANCOUVER - VICTORIA
Przeprawa na wyspę Vancouver, gdzie leży Victoria, stolica prowincji Kolumbia Brytyjska. Spacer po mieście Victoria, w którym liczne reprezentacyjne budynki pochodzą z XIX wieku: neobarokowy gmach parlamentu prowincji, Thunderbird Park – pole totemów, drewniany Helmcken House – najstarszy dom na wyspie z 1852 r., centrum konferencyjne Crystal Garden, hotel Fairmont Empress z 1904 r., Government Street oraz kamieniczki wokół placu Bastion Square. Powrót do Vancouver.
14
Dzień - VANCOUVER
Przejazd do Północnego Vancouver. Czas wolny. Dla chętnych fakultatywnie możliwość wjazdu kolejką linową na Górę Grouse. Ze szczytu góry rozpościera się piękny widok na całe miasto, zatokę, pobliskie góry oraz Wyspę Vancouver. Obserwacja niedźwiedzi grizzly przebywających w specjalnym mini-rezerwacie. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.
Nie możesz się zarejestrować