Top
Image Alt
Australia i Oceania Sprawdź naszą ofertę wyjazdów dla firm do Australii
Home  /  Australia i Oceania

Wyjazdy incentive – Australia

Wyjazdy incentive i podróże motywacyjne to najlepszy sposób budowania relacji i angażowania partnerów w biznesie. Sprawdź naszą ofertę wyjazdów dla firm do Australii.

Wyjazdy incentive to nie wakacje kojarzone z tym, co turystom oferują biura podróży. W BCT incentive tworzymy oryginalne programy, do których dodajemy wyszukane atrakcje – dostęp do nich mają tylko nieliczni. Wyjazdy incentive to narzędzie marketingu bezpośredniego służące do budowania relacji B2B w oparciu o podróże. Z rozwiązania z powodzeniem korzystają marki i korporacje na całym świecie.

Sukces naszych imprez to efekt skrupulatnego i profesjonalnego przygotowania, a także umiejętność wsłuchania się potrzeby klienta; to podstawa do skonstruowanego skutecznego programu incentive. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanej kadry, współpracujemy z najlepszymi pilotami i animatorami. Pod każdą szerokością geograficzną stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo.

Nie inaczej jest podczas naszych wyjazdów motywacyjnych do Australii. Proponowane przez naszą agencję wyjazdy incentive łączą emocje, relaks i doskonałą zabawę, a wszystko to na wysokim standardzie świadczeń, z komfortową bazą hotelową, wygodnymi przelotami i transferami wewnętrznymi.

Zapraszamy na wyjazd dla prawdziwych koneserów do Australii. Witajcie w krainie kangurów.

Wyjazdy incentive Australia – dla koneserów, którzy byli już wszędzie

Jesteśmy na drugiej półkuli, trochę jakby na innej planecie. Większa część kontynentu to pustynia, która stanowi jego około 70 proc. Ale pozostałe 30 proc. rekompensuje wszystko – to prawdziwe skarby na ziemi. Australia oszałamia, zachwyca i wzbudza pragnienie odkrywania jej kawałek po kawałku. Australia to doskonałe rozwiązanie na wyjazd incentive dla tych, którzy byli już wszędzie. To kierunek dla wytrawnych podróżników, którzy od wyjazdu oczekują wyjścia poza schematy.  

Cuda natury, nowoczesne miasta, nieprzebrane bogactwo fauny i flory z gatunkami występującymi tylko tutaj. Australia ma to wszystko i chętnie się tym dzieli. Na lądzie misie koala, kangury, Emu; farmy i parki z krokodylami i kazuarami. Pod wodą mieszkańcy Wielkiej Rafy Koralowej – największej na świecie rafy zamieszkiwanej przez tysiące organizmów; od barwnych ukwiałów, po wielkie rekiny.   

Wyjazdy incentive Australia – wizyta w Opera House w Sydney, kawa w Melbourne, przejazd Great Ocean Road i kolacja z widokiem na świętą skałę Aborygenów

To wielkie miasta z ikonicznymi symbolami jak Opera House w Sydney, tamtejszy Harbour Brigde – jeden z największych mostów łukowych na świecie, słynny Port Jackson czy rozrywkowa zatoka Darling. A także Melbourne, gdzie skosztujemy uchodzącej za jedną z najlepszych na świecie kawy. Podpatrzymy nocne życie toczące się na Queen Victoria Market. Punktem obowiązkowym naszego wyjazdu incentive jest ścisła centrum Melbourne CBD, a także panorama skydeck.    

To zupełnie inny świat. Kraj jak żaden z nam znanych. Wyjazd motywacyjny do Australii to sięgnięcie po księżycowe pejzaże – widoki, które zapierają dech i te przyprawiające o szybsze bicie serca. To obcowanie z fauną wymykającą się wszelkim prawom ewolucji. A także poznawanie różnych kultur i zwyczajów, bo co czwarty Australijczyk urodził się poza krajem. W programie wyjazdu Outback, Great Ocean Road z widokiem na 12 Apostołów, Wyspa Kangura z dziewiczą przyrodą i niezapomniany zachód słońca nad Urulu, czyli świętą skałą Aborygenów.

Wyjazdy motywacyjne Australia – czas surferów, raj dla foodies, rozszalałe życie nocne i nieformalne rozmowy w kuluarach

Australia to egzotyka na wyciągnięcie ręki, doskonałe wino i świetna kuchnia. Prawdziwy raj dla foodies. Wielokulturowość zapewnia prawdziwą mieszankę smaków, czyniąc z tutejszej kuchni wyjątkowo smaczny miks, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. To także piaszczyste plaże o złotym piasku i surferzy czekający na najlepsze fale. Po zmroku budzą się klimatyczne puby i rozszalałe nocne kluby – niekończące się noce wypełnione koncertami, muzyką i tańcem. Chcesz to przeżyć na własnej skórze? Skontaktuj się z nami.  

Co jeszcze w programie naszego wyjazdu incentive do Australii? Spacer po wąwozie Olga, jaskinie aborygenów z prastarymi malowidłami i płaskorzeźbami, kolacja na jachcie, snorkeling z widokiem na cuda podwodnego świata, rejs katamaranem z wiatrem we włosach, który przegoni nagromadzone niepotrzebnie myśli. Poza tym przejazd pociągiem przez Masyw Kuranda, lunch na słynnej plaży Bondi, kolej linowa na Góry Błękitne i wiele, wiele więcej. W tym wszystkim mnóstwo czasu na mniej formalne spotkania i rozmowy w kuluarach. Istota wyjazdów incentive to właśnie kreowanie okazji do lepszego poznania się w nieco luźniejszych okolicznościach.    

Australia rozkłada na łopatki! To kontynent dla koneserów, oferujący niezliczoną ilość rozrywek. Zapytaj nas o ofertę wyjazdów motywacyjnych do Australii. Skroimy wyjazd specjalnie dla Ciebie.

Nie tylko Australia. Przygotujemy dla Ciebie wyjazd motywacyjny do Nowej Zelandii – Hobbici, ekstremalne Queenstown i księżycowy krajobraz krateru Tongariro

Jeśli ktoś kiedyś opowiadał Wam o Nowej Zelandii, że to jedyne w swoim rodzaju miejsce na świecie, to nie przesadzał. Tu jest jak w dziełach Tolkiena, przeniesionych na ekran przez Petera Jacksona. Do drzwi Frodo Bagginsa można zresztą zapukać, bo wioska hobbitów mieści się właśnie tutaj.

Podobno Nowa Zelandia to jeszcze planeta ziemia, choć tutejsze krajobrazy zdają się temu przeczyć. W Nowej Zelandii rządzi przyroda, czyste powietrze i spektakularne widoki, by wymienić choćby krajobraz Parku Narodowego Tongariro.

Trekking szlakiem Tongariro Alpine Crossing jest jednym z najbardziej niepowtarzalnych doznań, jakich doświadczysz podczas naszego wyjazdu motywacyjnego. Wycieczka szlakiem ciągnącym się pośród kraterów wulkanicznego masywu Tongariro zajmuje cały dzień, a po drodze wszystko zapiera dech.

Dziewicza przyroda, piękne plaże o złotym piasku, krajobrazy jak z innej planety… W Nowej Zelandii króluje niesamowita przyroda i specyficzny dystans do świata (skoro jesteśmy na jego końcu, możemy mieć ciekawy punkt widzenia). To mekka sportów ekstremalnych ze stolicą szaleństwa w Queenstown i idylliczna kraina Hobbitów jednocześnie. Jeśli od wyjazdu incentive oczekujesz nieziemskich doznań wizualnych, dreszczyku emocji i takiego pozytywnego luzu, to wyjazd incentive do Nowej Zelandii jest właśnie dla Ciebie.

Wyjazdy incentive Nowa Zelandia – na luzie, w swoim tempie, w mundurze ale na boso…

Wyjazd do Nowej Zelandii to wyprawa z dala od utartego szlaku. Wizyta na końcu świata. Do odkrycia klify znikające w Pacyfiku, fiordy z rodem z „Władcy Pierścienia”, słynne lodowce, bajeczne zatoki, gejzery w Rotoura, bujna nieokiełznana przyroda Parków Narodowych. W tym wszystkim arcyciekawa i nieodkryta do końca kultura rdzennych Maorysów, miasta i miasteczka z klimatycznymi budynkami i deptakami wśród ogrodów.   

Nie sposób jednak mówić o Nowej Zelandii nie wspominając o pozytywnych mieszkańcach. Luz i dystans do świata przejawia się choćby w nietypowych akcjach tubylców. Wyobraź sobie np. policjanta wlepiającego mandat potężnemu Maorysowi, przy czym obaj panowie stoją na poboczu ruchliwej jezdni… na boso. W mundurze, ale na boso – można? Można!

Dowiedz się więcej o Australii i Nowej Zelandii. Powiedz o czym marzysz i czego potrzebujesz, a stworzymy dla Ciebie idealny wyjazd incentive. 

Zobacz również: Wyjazdy incentive do Afryki | Wyjazdy incentive do Ameryki Południowej | Wyjazdy incentive do Ameryki Północnej | Wyjazdy incentive do Azji | Wyjazdy incentive do Europy

Nie możesz się zarejestrować