Top
Image Alt
Jak działamy Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej marki.
Home  /  O nas  /  Jak działamy

Wyjazdy incentive – co robimy, jak to robimy i dlaczego to działa

Zbuduj trwałą relację z dostawcami i partnerami w biznesie, opartą na wspólnych autentycznych przeżyciach. Zmotywuj swój dział handlowy do jeszcze efektywniejszego działania. Podziękuj swoim pracownikom za wykonaną pracę. Spokojnie, zrobimy to za Ciebie. W BCT Incentive od 20 lat specjalizujemy się w wyjazdach motywacyjnych dla firm!

Wspólne przeżywanie, doświadczanie, dzielenie wspólnych emocji skutecznie rozwija i cementuje relacje. Najlepiej służą temu podróże, o których wszyscy marzymy i które dla każdego stanowią bardzo ważny element życia. Podróże kojarzą nam się wolnością, odpoczynkiem, relaksem. To czas, gdy zrzucamy pancerz i jesteśmy sobą. Po ciężkiej pracy odpoczywamy, po ciężkim roku zasługujemy na urlop.
A co gdybyśmy podarowali naszym najlepszym sprzedawcom czy kluczowym kontrahentom takie „dodatkowe wakacje” w ciągu roku… Wyjazd incentive według konkretnego scenariusza i w oparciu o konkretne cele. Wówczas ich motywacja do jeszcze lepszej sprzedaży wymiernie wzrośnie… Dlatego podróże i wyjazdy motywacyjne na stałe wpisały się już do planów marketingowych i programów lojalnościowych firm i korporacji na całym świecie.

Dzięki wyjazdom incentive zbudujesz zespół i stworzysz silną markę, a Twoi pracownicy, klienci i partnerzy będą opowiadać o przygodach, które przeżyli dzięki Tobie gdzieś na końcu świata.

Z Indii do Meksyku w osiem dni, a po drodze przystanek w Paryżu… Niemożliwe? Dla nas “niemożliwe” to dopiero początek. Wyjazdy grupowe to nasza specjalność.

Zabierzemy Ciebie i Twoich gości na koncert do Budapesztu, do Wiednia na kawę i do Mediolanu na elegancką kolację… A co powiesz na trekking po nowozelandzkich kraterach albo szklaneczkę Famous Grouse w szkockim pubie, którego mury pamiętają jeszcze Williama Wallace…

A może wolisz przeżyć Safari z „Wielką Piątką” lub pobawić się na śniegu w sąsiedztwie Koła Podbiegunowego? To może być przeprawa przez amazońską dżunglę i piranie na kolacje, wyścigi zaprzęgów Husky lub kolorowe drinki na bezkresnych plażach… Karnawał w Rio, Tango w Buenos Aires, lot nad Himalajami i Whisky z grudką lodowca w Patagonii… To może być wszystko! Skontaktuj się z nami, opowiedz o czym marzysz, a my wcielimy to w życie. Incentive to nasza specjalność.

Kreujemy wyjątkowe podróże typu incentive travel. Projektowane przez nas wyjazdy grupowe pozostają w pamięci naszych klientów na całe życie. Jak to robimy?

Jeśli szukasz organizatora wyjazdów motywacyjnych dla firm, to dobrze trafiłeś. W BCT Incentive łączymy prawdziwą przygodę z wysokim standardem świadczeń. Dostarczamy przeżyć niejednokrotnie przekraczając z Państwem własne bariery, a następnie rozpieszczamy Was w komfortowych warunkach.

Po całym dniu trekkingu zboczem wulkanów, rejsu z nurkowaniem, czy przeprawy buggiem po dżungli wracamy do zacisza eleganckiego hotelu. Czeka tam na nas schłodzony szampan, mimo że ledwie kilka godzin wcześniej brodziliśmy po pas w błocie. Taki balans to klucz udanego wyjazdu dla firm. Podobnie jak bezpieczeństwo. Dlatego do naszych dobrych praktyk należy sprawdzanie danego kierunku wcześniej na tzw. inspekcji, gdzie przechodzimy przygotowany program krok po kroku. Dzięki temu jedynym problemem, o jaki musicie się martwić podczas wyjazdów z nami jest to, że czas upływa na nich zbyt szybko.

Dbałość o szczegóły i o naszych Gości to jedne z naszych małych sekretów na skuteczny wyjazd incentive, który za każdym razem jest doceniany zwłaszcza przez najbardziej wymagających Klientów.

Aby zapewnić Wam jeszcze większe bezpieczeństwo jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi zagranicznymi partnerami, którzy dostarczają nam najświeższych informacji w zakresie sytuacji związanej z pandemią covid – 19. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z lokalnie obowiązującymi procedurami.

Byliśmy na całym świecie i mieliśmy tam masę przygód. Sprawdź, gdzie możemy Was zabrać na wyjazd motywacyjne

Lubimy opowiadać o naszych wyprawach, ale jeszcze bardziej lubimy o nich słuchać w opowieściach tych, którzy byli tam z nami. Zrealizowaliśmy przeszło tysiąc programów incentive (dokładnie 1078), w 120 krajach, dla grup różnej wielkości i preferencjach. Dbamy o szczegóły, lubimy wyzwania, nie uznajemy szablonów. Cały czas się uczymy i dążymy do perfekcji. Jesteśmy grupą przyjaciół, która w to, co robi wkłada całe serce. Staramy się przy tym dbać o środowisko i zrównoważony rozwój, bo planeta jest tylko jedna i nie jest nasza własnością.

Plaża, zwiedzanie, adrenalina, weekend pełen mocnych wrażeń, safari z “wielka piątką” w roli głównej, skok ze skały w nurt rwącego potoku, lot nad Himalajami, a może odkrywanie smaków lokalnej kuchni i degustacja najlepszych trunków… To wszystko jest tutaj, czeka na Ciebie w ofercie naszych wyjazdów incentive.

Świat jest wyjątkowy a my wiemy jak to pokazać! Odkryj oferowane przez nas kierunki, powiedz pod jaką szerokością geograficzną się widzisz, kogo chcesz tam zabrać i jakie zrealizować cele.

Wyjazdy Incentive Europa
Wyjazdy Incentive Ameryka Północna
Wyjazdy Incentive Ameryka Południowa
Wyjazdy Incentive Afryka
Wyjazdy Incentive Azja
Wyjazdy Incentive Australia

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej marki.

Nie możesz się zarejestrować