Top
Image Alt
Ameryka Południowa Sprawdź naszą ofertę wyjazdów incentive dla firm do Ameryki Południowej
Home  /  Ameryka Południowa

Wyjazdy incentive – Ameryka Południowa

Zyskaj grono lojalnych partnerów w biznesie, osiągnij zakładane cele sprzedażowe dzięki wyjazdom motywacyjnym do Ameryki Południowej. Sprawdź naszą ofertę wyjazdów incentive dla firm.

Organizujemy wyjazdy incentive dla najbardziej wymagających firm. Od 20 lat wspieramy marki w osiąganiu celów biznesowych. Robimy to poprzez podróże motywacyjne, podczas których budujemy prawdziwe więzi pomiędzy naszymi Klientami, a ich Partnerami i Pracownikami.

Wiemy, że naprawdę silne więzi powstają na bazie wspólnych przeżyć i prawdziwych emocji, jakie towarzyszą podróżowaniu i odkrywaniu świata.

Projektowane przez nas wyjazdy motywacyjne są unikalne, bo odbywają się według scenariusza ściśle dopasowanego do potrzeb naszych Klientów. Dbamy o szczegóły i komfort na każdym etapie tworzenia programu. Działamy na najwyższych obrotach, abyś mógł podkręcić z nami obroty Twojej firmy.

Wyjazdy motywacyjne Ameryka Południowa – zobacz jakie atrakcje w przygotowaliśmy dla Ciebie

Boskie Buenos, Karnawał w Rio, przeprawa przez dziką Amazonię. A może odkrywanie śladów starożytnej cywilizacji Inków w drodze na Machu Picchu lub spotkanie z szamanem w zapomnianym panamskim buszu. Przy okazji wizyta na południu, pośród surrealistycznych niebieskich brył potężnych lodowców, niezmierzonych równin Patagonii i odległych szczytów Andów. Nasze wyjazdy incentive do krajów Ameryki Południowej łączą najbardziej kultowe wątki latynoskiego świata.

Gorąca krew, swobodne maniery, przyroda zdająca się wybuchać kwiatami i bujną zielenią dosłownie zewsząd… To pierwsze skojarzenia, które przychodzą do głowy gdy mówimy o naszych wyjazdach motywacyjnych do Ameryki Południowej.

Do tego wszechobecny taniec i muzyka, która gra w duszy każdego Latynosa. Daj się uwieść w namiętnym tangu, niech poniesie Cię szaleństwo samby, poczuj zmysłową salsę. Nie ma jednak większej miłości i świętości w Ameryce Południowej ponad piłkę nożną! Tu każdy kocha i nienawidzi, ale na pewno nikt nie jest obojętny na wynik ostatniego meczu.

Ameryka Łacińska to przede wszystkim wspaniali ludzie i nieskrępowana radości życia tętniąca w miejskiej tkance. Pamiętajmy również o naprawdę doskonałym jedzeniu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno miłośnicy potraw z tradycyjnego paleniska, jak i poszukujący rozkoszy w ucztowaniu przy elegancko zastawionym stole w ekskluzywnej restauracji. To wszystko w dużym skrócie czeka na Ciebie na wyjeździe incentive do Ameryki Południowej.

Wyjazdy motywacyjne Ameryka Południowa – w Amazonii łowimy piranie, jeździmy konno w Argentynie, w Brazylii tańczymy sambę…

Na miłośników dziewiczej przyrody czeka eksplorowanie amazońskich lasów deszczowych. Podczas spaceru przez dżunglę czy wieczornego safari łodziami po Amazonce, zobaczymy gołym okiem jak rozbuchana natura w swym pierwotnym kształcie broni się tu przed ekspansywną cywilizacją i nadal skrywa niedostępne dla turystów skarby. Wciąż żyje tu wiele plemion, które do dziś nie miały styczności z cywilizacją z jaką obcujemy codziennie. Nieprzebrane jest także bogactwo świata zwierząt. Żyje tu znakomita większość znanych nam gatunków. Wśród nich oczywiście piranie, które łowimy na kolację.

Albo przeżyj z nami przygodę życia podczas wyjazdu incentive do Argentyny. W programie m.in. konne przeprawy surowymi stepami pampy i najlepsze steki na świecie, które smakują jeszcze lepiej w towarzystwie czerwonego argentyńskiego wina. Ten duet nie ma sobie równych! No i nie zapominajmy o ognistym tangu – opowieści o namiętności i cierpieniu, które wybrzmiewa tu w każdym zaułku miasta. Każdy rozegrany tu mecz piłki nożnej – nieważne czy na stadionie czy improwizowanym klepisku – jest meczem o wszystko… W programie wyjazdu wizyta Calafate i wyprawa do czoła lodowca Perito Moreno, rejs do lodowców, czy offroad jeepami przez pustkowie u podnóża gór oraz degustacja jagnięciny pieczonej na tradycyjnym palenisku.

Brazylia to nie tylko samba, karnawał i piłka nożna. To przede wszystkim ludzie, od których emanuje szczęście. Czuć tu niesamowity klimat. O Rio de Janeiro mówi się “cidade maravilhosa” – cudowne miasto, bo choć zamożne dzielnice sąsiadują tu z fawelami, a bogactwo zderza się z nędzą, to promieniuje z niego radość i zmysłowość, a mieszkańców nie opuszcza pogoda ducha. Nad miastem góruje Chrystus z Corcovado, a Copacabana to jedna z piękniejszych plaż na świecie.

Inkaskie Peru i Panama ze słynnym kanałem to kolejne znakomite kierunki na wyjazd incentive do Ameryki Południowej

Machu Picchu to jeden z siedmiu współczesnych cudów świata. Panorama roztaczająca się nad miastem Inków dosłownie rozkłada na łopatki i zapiera dech. Te widoki nie mają sobie równych na całym świecie. Podróżowanie po Peru to obcowanie ze starożytną cywilizacją Inków. Ślady obecności peruwiańskich Indian słychać jeszcze w prekolumbijskim języku keczua obecnym w zakamarkach miast, unoszącym się nad straganami.     

Inspiracją na wyjazd motywacyjny do Ameryki Południowej jest Panama ze słynnym Kanałem Panamskim – jedno z największych cudów techniki i inżynierii. Przepiękne plaże z palmami schylonymi ku wodzie i uroczymi knajpkami pod strzechą zapewnią niezbędną dawkę relaksu i odpoczynku. Wyjątkowym przeżyciem jest także spotkanie z szamanem w wiosce Indian z plemienia Embera. Ciekawostką jest to, że plemię to szkoliło amerykańskich żołnierzy w technikach survivalowych podczas walki z kartelami w dżungli. Podróż indiańską pirogą do wioski trwa ok. godziny. Po przypłynięciu witamy się z Szamanem, który zawsze ma dla nas garść dobrych rad. Pieczone banany smakują wybornie, podobnie jak świeżo złowione ryby. Na deser są owoce, muzyka i dzikie tańce…

A to ledwie wycinek z tego, co możemy zaproponować Twojej firmie jeśli chodzi o naszą ofertę wyjazdów incentive do Ameryki Południowej. Wybierz kierunek i dowiedz się więcej.  

Zobacz również: Wyjazdy incentive do Afryki | Wyjazdy incentive do Ameryki Północnej | Wyjazdy incentive do Azji | Wyjazdy incentive do Australii i Oceanii | Wyjazdy incentive do Europy

W ramach tego kontynentu organizujemy: Wyjazdy incentive do Brazylii | Wyjazdy incentive do Panamy | Wyjazdy incentive do Ekwadoru | Wyjazdy incentive do Kolumbii | Wyjazdy incentive do Peru | Wyjazdy incentive do Argentyny

Nie możesz się zarejestrować