Top
Image Alt
Home  /  Peru – inkaskie tajemnice

Peru – inkaskie tajemnice

6 dni 5 nocy
15-20 osób+ Wiek

Peru och, Peru. Trzeba zobaczyć, żeby w to uwierzyć. Zobaczyć Machu Picchu, wieczne miasto, uznane za jeden z siedmiu cudów współczesnego świata, to marzenie, które każdy powinien spełnić. Wyjazd incentive do Peru i wizyta na Machu Picchu to propozycja dla podróżników, którzy mierzą wysoko. Peru to nie tylko dzika przyroda i piękne krajobrazy, to sfera pełna tajemnic.

Wyjazdy incentive Peru – dawne imperium obu Ameryk

Jeden z najbardziej różnorodnych krajów na świecie, gdzie jednym tchem można przejść od solidnej pustyni do oszałamiających gór i bujnej dżungli. Dodatkowo jego zjawiskowe ukształtowanie terenu, czynią z niego magiczną krainę. Kraj będący dawniej największym imperium Ameryk, nadal jawi się kolorami tęczy na czapkach, chustach oraz spódnicach potomków walecznych Inków. Dziedzictwo Inków trwa nie tylko w rzemiośle, czy kulturze – również prekolumbijski język keczua, usłyszymy niemal na każdym rogu podczas wyjazdu motywacyjnego do Peru.

Wyjazdy incentive Peru – starożytne cywilizacje 

Na całym Świecie Peru znane jest jako kolebka starożytnych cywilizacji. Peru jest krajem o bogatej, wielowiekowej historii, której uczestnicy wyjazdów motywacyjnych z nami dotykają spacerując po indiańskim targu, czy między ruinami dawnych świątyń. Na terenie obecnego Peru w okresie prekolumbijskim istniały rozwinięte cywilizacje indiańskie, których ślady możemy podziwiać do dziś. To kraj z 10-tysięczną historią. Dawna siedziba bajecznego imperium Inków. Ale na długo przed tym tysiącletnie cywilizacje przekazały światu próbki wspaniałej przeszłości, takie jak Caral, królewskie grobowce Sipán, enigmatyczne linie Nazca czy potężną twierdzę Kuélap.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Wyjazd firmowy do Peru to opcja dla wytrawnych podróżników, którzy widzieli już wszystko. Dla pasjonatów wielkich przestrzeni i prawdziwych cudów natury, którzy chcą żuć liście koki i nie boją się spróbować pieczonej świnki morskiej
 • Atrakcje na miejscu
  „Miasto Królów” – Lima, dzielnica Miraflores, San Isidoro, katakumby z XVI w., Cusco, Święta Dolina, Pisaq, Machu Picchu, Coricancha, pokaz folklorystyczny, degustacja lokalnej kuchni peruwiańskiej, Sacsayhuamán, kuchnia lokalna w wystroju typowym dla amazońskiej dżungli, rejs po amazońskiej rzece, łowienie piranii, wyprawy do dżungli, wizyta w wiosce rdzennych Indian
 • Kiedy jechać
  Do Peru można jechać przez cały rok, tamtejsze lato trwa jednak od grudnia do marca i to wtedy temperatury (a co za tym idzie i ceny) są najwyższe
 • Na jak długo
  6 do 10 dni powinno wystarczyć, jeśli po aktywnym zwiedzaniu najważniej miejsc, chcecie jeszcze kilka dni odpocząć
 • Potrzebujesz
  paszport
  szczepienia
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  wiza

Wyjazdy incentive Peru – okiem pilota | Radek Olek, BCT incentive:

Peru to pełna paleta dźwięków, smaków i kolorów, które przejawiają się w ponad 50 wciąż używanych językach ojczystych. Tysiące tańców i instrumentów muzycznych, które można zobaczyć i usłyszeć na dużych festiwalach i lokalnych świętach. Wspaniałe miejsce oferujące kuchnię, która dokonała wielkiego skoku w kierunku wykwintnej kuchni serwowanej i docenionej na całym świecie. Peruwiańczycy nie boją się serwować pieczonej świnki morskiej w Andach i świeżego ceviche na wybrzeżu, bo do odważnych świat należy! Peru to dla mnie wciąż jedno z najbardziej autentycznych, „dziewiczych” miejsc w Ameryce Łacińskiej. Dla Państwa to idealny plan na skutecznie przeprowadzony wyjazd incentive.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Radkiem, pisz na olek@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa - Lima
Zbiórka Gości na Okęciu, spotkanie z pilotem BCT Incentive. Przelot do Limy z przesiadką w jednym z europejskich portów. Przylot do Limy. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja w hotelu, nocleg. 
2
Dzień | Lima - Cusco – Święta Dolina
Wczesne śniadanie w hotelu i przejazd na lotnisko, lot do Cusco. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Z lotniska przejazd bezpośrednio do Świętej Doliny Inków, którą płynie rzeka Urubamba. Po drodze postój w Pisac, niewielkiej wsi w Andach, zamieszkanej już w czasach Inków. Wizyta na indiańskim targu i próbowanie empanadas pieczonych w tradycyjnych glinianych piecach.  Lunch w lokalnej restauracji. Po południu zwiedzanie ruin twierdzy Inków, położonej malowniczo nad miasteczkiem – ruiny świątyń: słońca, księżyca, deszczu, tęczy i gwiazd. Wieczorem przejazd do hotelu w Świętej Dolinie. Kolacja i nocleg w hotelu.
3
Dzień | Święta Dolina - Cusco
Śniadanie w hotelu. Transfer na stację kolejową Ollanta, przejazd pociągiem do Aguas Calientes.  Lunch w pociągu. Przejazd autobusem do Machu Picchu – najlepiej zachowanego miasta Inków, powstałego w XV wieku i odkrytego dopiero w 1911 roku. Po południu powrót pociągiem z Aguas Calientes do Ollanta i Cusco. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Cusco.
4
Dzień | Lima - Cusco
Po śniadaniu zwiedzanie Cusco: Świątynia Słońca, Katedra, Forteca Sacsayhuaman, amfiteatr Kenko. Następnie lunch w lokalnej restauracji. Następnie „Czerwona Forteca” Puca Pucara oraz Tambomachay. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji na rynku w Cusco- kuchnia lokalna i peruwiańska przy akompaniamencie indiańskich tańców i muzyki.
5
Dzień | Cusco – Lima – Warszawa
Wczesne śniadanie w hotelu i przejazd na lotnisko, lot do Limy. Na miejscu panoramiczne zwiedzanie współczesnej Limy, zwanej „Perłą Pacyfiku”. Przejazd przez dzielnice San Isidro i Marflores. Następnie historyczne centrum: Plaza Mayor, pałac arcybiskupa, katedra z XVI wieku, kościół i klasztor św. Franciszka. Zespół urbanistyczny starego miasta został w roku 1988 wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Lunch w lokalnej restauracji, po południu przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do Europy.
6
Dzień | Warszawa
Lądowanie w Warszawie i zakończenie programu.
Nie możesz się zarejestrować