Top
Image Alt
Afryka Sprawdź naszą ofertę wyjazdów dla firm do Afryki
Home  /  Afryka

Wyjazdy incentive – Afryka

Buduj relacje z kluczowymi partnerami w biznesie w oparciu o podróże motywacyjne. Sprawdź naszą ofertę wyjazdów incentive do Afryki.

Jesteśmy agencją specjalizującą się w turystyce biznesowej i wyjazdach motywacyjnych dla firm. Od 20 lat projektujemy podróże, które pomagają firmom osiągać wymierne cele biznesowe.

Organizujemy pełne emocji wyjazdy motywacyjne i nagrodowe. Wspieramy firmy w budowaniu prawdziwych więzi z ich partnerami i dostawcami. Motywujemy pracowników i budujemy zespoły, które sprostają każdemu wyzwaniu. Nasze szyte na miarę programy realizujemy w oparciu o wysoki standard świadczeń, stawiając bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Wyjazdy incentive Afryka – sprawdź naszą ofertę wyjazdów motywacyjnych do Afryki.

Afryka to doskonały wybór na wyjazd motywacyjny, jeśli zawsze marzyłeś o wielkiej przygodzie i obcowaniu z dziką naturą. To także strzał w dziesiątkę, jeśli od wyjazdu incentive oczekujesz głęboko mistycznych doznań, jakie oferuje przebogaty kulturowo świat arabski. „Czarny Ląd” dostarczy Tobie i Twoim gościom wrażeń z krwi i kości. I tylko uważaj na muchy… Mogą wpadać Ci do ust, bo te często będą Ci się otwierać z wrażenia.  

Afryka to drugi pod względem wielkości kontynent na świecie. To rozległa i zróżnicowana kraina, prawdziwy tygiel kulturowy o wielu twarzach. Na północy kontynentu odkryjemy przed Tobą magię arabskiego świata, rozciągającą się od Morza Śródziemnego po góry Atlas i Saharę. I dalej na wschód, do delty Nilu i nad Morze Czerwone. Podążając w dół kontynentu zahaczymy o najważniejsze parki narodowe, z dzikimi zwierzętami i krwistymi zachodami słońca. Południe to mozaika kultur, tzw. Brama Czarnego Lądu, skąd już tylko rzut beretem dzieli nas od końca świata.

Wyjazdy incentive Afryka – Odkryj magię arabskiego świata. Marakesz, Berberowie, nurkowanie w Morzu Czerwonym i zaklinacze węży

W Maroku ciasne zaułki Medyny roztaczają aurę tajemnicy. Kluczymy nimi podczas gry miejskiej, której akcja rozgrywa się w Marakeszu. Jak zahipnotyzowani przez tutejszych zaklinaczy węży, kierujemy się w stronę Dżami al-Fana. Kultowy targ jest największą atrakcją miasta, znajduje się ponadto na liście UNESCO (naprawdę niewiele jest takich miejsc na świecie). Wokół gwar, piramidy przypraw a także kolorowe tkaniny z farbiarni w Fezie. Do tego soczyste pomarańcze, bo właśnie tutaj skosztujemy najlepszego soku jaki można sobie wyobrazić. 

To wszystko strzela feerią barw, zapachów i dźwięków. Wokół setki pstrokatych straganów, muzyka i mocna, słodka herbata. Kuglarze, berberyjscy opowiadacze legend, handlarze wody, bębniarze, muzycy gnawa, a także wszelkiej maści znachorzy, uzdrowiciele i ci niesamowici dentyści, na taboretach prezentujący wyrwane wcześniej zęby („good price, my friend”)… A wszystko w jednym miejscu, na słynnym targu który w latach 70 odkryli przed światem zjeżdżający tu zewsząd hippisi.

Nieopodal śpiew muezina wylewa się z meczetu Hassana i nawołuje wiernych do modlitwy. To jeden z niewielu meczetów otwartych dla wyznawców różnych religii, do którego zaglądamy podczas naszych wyjazdów incentive. Głos wypełza z miasta – daleko na południu dociera do karawany rzucającej długie cienie na piaski Sahary.

Kierując się z Maroka na zachód trafiamy na inną planetę. W Tunezji znajduje się plan zdjęciowy znany z kultowej sagi „Star Wars”. Przemierzający pustynię Berberowie robią w jego bezpośredniej okolicy niesamowite nocne uczty z pochodniami, baraniną i sziszą. Dojeżdżamy tam jeepami.  

Naszym klientom proponujemy także wyjazdy motywacyjne nad Morze Czerwone, do Egiptu. Po trzech godzinach lotu jesteśmy w miejscu, gdzie ciągle panują świetne warunki do nurkowania. W międzyczasie oglądamy piramidy będące symbolem narodzin i świadkiem upadku wielkiej starożytnej cywilizacji, która miała potężny wpływ na kształt całego zachodniego świata. Nieprzypadkowo Egipt nazywany jest kolebką kultury. Rozwijała się tu m.in. medycyna czy astrologia podczas, gdy ten tzw. świat zachodni wił kosze z wikliny w leśnych ziemiankach. 

Ten kawałek Afryki w naszych wyjazdach incentive, jest jak baśń tysiąca i jednej nocy. Nie zdradzimy Ci zakończenia, bo go jeszcze nie ma – zaprojektujmy je wspólnie według Twoich potrzeb.

Afryka – wyjazdy motywacyjne w głąb Czarnego Lądu. Masajowie z Kenii, Safari w Tanzanii, pudrowe plaże Zanzibaru.

Kenia, Tanzania, Rwanda, Kongo, Uganda… Afryka równikowa to przede wszystkim rozbuchana natura, która eksploduje nam w dłoniach, gdy próbujemy jej nieśmiało dotknąć. Wybucha odgłosami dzikich zwierząt, ogromem przestrzeni, wielkim czerwonym słońcem gaszącym każdy dzień na bezkresnej równinie, którą przecinamy jeepami. Afryka nie pyta o zgodę, ona z miejsca wciąga nas w wir prawdziwej przygody.

Podczas wyjazdów incentive do Afryki zobaczysz potężne równiny i soczyste dżungle. Spędzisz noc u podnóża Kilimandżaro i przy śniadaniu będziesz podziwiał jego ośnieżony szczyt. Albo podczas lunchu z widokiem na nosorożce chodzące w dole krateru Ngorongoro odkryjesz, że schematy znanego Ci życia codziennego w szerszym ujęciu niewiele znaczą. Ruszymy także śladem zwierząt migrujących w poszukiwaniu wody. O zwyczajach zwierząt będziemy słuchać od Masajów siedzących wokół ogniska nad rzeką Talek.

Największa atrakcja wyjazdów incentive do Afryki – niezapomniane safari z nocowaniem na sawannie. 

W Afryce środkowej odwiedzamy najważniejsze Parki Narodowe – Masaimara, Serengheti, czy Park Krugera w Republice Południowej Afryki. To jak przemierzanie wielkiego, pozbawionego ogrodzeń zoo, na terenie którego spędzamy również noc. Mocnym punktem naszych wyjazdów motywacyjnych, jest moment, gdy stajemy oko w oko z lwem lub w ostatnim momencie wciskamy hamulec, unikając bliskiego spotkania ze słoniem, który leniwie wyczłapał na szutrową drogę.

Doświadczeniem, które wymyka się wszelkim banałom jest spotkanie z Wielką Piątką w najstarszym afrykańskim Parku Serengheti. Tanzanię trudno czymś przebić ze względu na mnogość zwierząt i piękne widoki. Także dlatego, że w programie naszego wyjazdu incentive jest nocowanie w lodżach na środku sawanny. Już sama przeprawa jeepami 4×4 po parku dostarcza adrenaliny. Emocje sięgają jednak zenitu po zmroku, gdy cisza zalewa sawannę, a na jej tle pojawiają się pierwsze dźwięki nocy.

W tym wszystkim niskie pomrukiwania lwów, rozmaite piski i okrzyki, skradanie się, parskanie, czy ciche tupanie. Słyszymy to wszystko, jakby znajdowało się zaraz za ścianami naszych przytulnych lodży.

Doświadczenie takiej głębokiej, afrykańskiej nocy z kontrolowanym dreszczykiem emocji w tle jest bezcenne. Podczas naszych wyjazdów incentive wielokrotnie przekraczamy różne granice, ale zawsze czynimy to gwarantując najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Nie zapominamy o chwilach relaksu z drinkiem w dłoni na przepięknych plażach Zanzibaru. Znamy miejsca jak z pocztówki przypominającej raj na ziemi. Pochylone ku błękitnej wodzie palmy, piasek aksamitny jak puder i bambusowe knajpki, leżaki i parasole.

Dobrze wiemy, że nasi Klienci poza adrenaliną cenią czas spędzony w komfortowych warunkach, w zaciszu eleganckich hoteli. To przecież nieformalne rozmowy i spotkania w kuluarach są istotą skutecznych wyjazdów incentive.  

Republika Południowej Afryki to marzenie każdego podróżnika. Zobacz co Cię czeka podczas wyjazdy incentive do RPA

Świetne wino i znakomite jedzenie; dzika przyroda z dreszczykiem emocji; a do tego masa przygód w jedynym takim miejscu na świecie – tak w dużym skrócie wygląda nasz wyjazd incentive do RPA.

Republika Południowej Afryki zwana Bramą Czarnego Lądu to marzenie każdego podróżnika. To faktycznie cały świat zamknięty w jednym kraju. Kulturowo, krajobrazowo, jak i ze względu na mnogość atrakcji.

Tu również zobaczymy Wielką Piątkę (Park Krugera), a jednocześnie popływamy z żarłaczami białymi podczas nurkowania w klatkach. Z Okna Boga zobaczymy majestat Gór Smoczych z ośnieżonymi szczytami, zaś z Góry Stołowej ujrzymy jedną z najpiękniejszych panoram świata. Zwiedzamy Cape Point, Przylądek Dobrej Nadziei, muzeum Noblisty Nelsona Mandeli. Ruszamy śladem poszukiwaczy diamentów, giniemy wśród jaskrawych budynków romantycznej malajskiej dzielnicy Bo-Kaap w Johannesburgu.

To ledwie namiastka tego, co czeka na Ciebie, jeśli postanowisz jechać z nami na wyjazd incentive do Afryki. Wybierz jeden z przykładowych kierunków i sprawdź ofertę naszych wyjazdów motywacyjnych dla najbardziej wymagających Klientów.  

 

Zobacz również: Wyjazdy incentive do Ameryki Południowej | Wyjazdy incentive do Ameryki Północnej | Wyjazdy incentive do Azji | Wyjazdy incentive do Australii i Oceanii | Wyjazdy incentive do Europy

W ramach tego kontynentu organizujemy: Wyjazdy incentive do Kenii | Wyjazdy incentive do Maroko | Wyjazdy incentive na Mauritius | Wyjazdy incentive do Tanzanii

Nie możesz się zarejestrować