Top
Image Alt
Home  /  Mauritius – kraina marzeń

Mauritius – kraina marzeń

9 dni 7 nocy
40-100 osób+ Wiek

To Mark Twain jest autorem popularnego zdania trafnie opisującego Mauritius. Zdaniem pisarza wyspa posłużyła Bogu za wzór, gdy tworzył raj. „Bóg najpierw stworzył Mauritius, wyspę na Oceanie Indyjskim, a dopiero później, na jej podobieństwo – raj” – czytamy. Czy w związku z tym możemy mówić o iście rajskim standardzie wyjazdów incentive na Mauritius? W naszym wykonaniu na pewno. 

Bo z Mauritiusem już tak jest… Że gdyby dać ludziom swobodę w poszukiwaniu krainy marzeń, wielu z nich wybrałoby właśnie tę piękną wysepkę.

Wyjazdy incentive na Mauritius – rajskie odprężenie w raju na Ziemi

Mauritius to doskonała opcja na wyjazd incentive, podczas którego chcemy zmotywować naszych pracowników lub wejść na nowy poziom relacji z ważnym partnerem w biznesie. Raj skąpany w trzech intensywnych kolorach, które otaczają nas z każdej strony – białym, zielonym oraz błękitnym. To plaże o piasku delikatnym jak puder, to schylone, ku morzu palmy i wszechobecna zieleń, to luksusowe hotele wyrastające wprost z plaż oblewanych turkusową wodą oceanu. Wokół spokój, cisza, elegancki relaks w otoczeniu dziewiczej przyrody i przy muzyce szumiących fal. Tutejszy krajobraz jest bajkowy, surrealistyczny, jakby wymyślony przez Boga i podarowany ludzkości w nagrodę za dobre uczynki.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Mauritus polecam w szczególności osobom poszukujących spokoju, ciszy. Na amatorów sportów wodnych czekają świetnie przygotowane centra nurkowe, a na poszukiwaczy przygód turystyczne łodzie podwodne, na których można się poczuć jak Kapitan Nemo z 20 000 mil podwodnej żeglugi Juliusza Verna. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają świetnie przygotowane trasy trekkingowe. Koneserzy mocnych trunków na pewno zakochają się w tutejszym rumie, który kusi wieloma smakami i odmianami.
 • Atrakcje na miejscu
  Wszystkie odmiany przeróżnych sportów wodnych najbardziej ciekawe: łodzie podwodne i samodzielne podwodne safari na specjalnych skuterach wodnych, rejsy katamaranem, pływanie z dzikimi delfinami, Park Narodowy Black River Gorges gdzie znajdują się - 83-metrowe wodospady Chamarel oraz Terre des Couleurs (Kolorowa Ziemia), wizyta na plantacji trzciny cukrowej i destylarnie rumu, stolica wyspy Port Luis, prywatna wyspa kokosowa, ogrody Pamplemousse z gigantycznymi liścmi lilii, żółwie olbrzymie w Vanilla Park.
 • Kiedy jechać
  Na Mauritiusie przez cały rok świeci piękne słońce i panują wysokie temperatury. Naszym zdaniem, najlepszą porą na wyjazd motywacyjny na Mauritius są miesiące od maja do listopada. Panuje wtedy pora sucha i trwa astronomiczna zima. Temperatury są przyjemne, wilgotność niska, a ryzyko opadów jest najmniejsze.
 • Na jak długo
  Tydzień to mało ze względu na długi przelot. Idealnie to wybrać się na 10-14 dni. Taka długość pobytu pozwala na skorzystanie ze wszystkich atrakcji i naładowaniu baterii na rajskiej wyspie.
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Mauritius – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Mauritius to na pewno propozycja dla tych, którzy chcieliby pozwiedzać i po odpoczywać. Plaże są niesamowite, a wspaniały kolor wody i cudnie mieniące się lazury zachwycą każdego. Na wyspie urzekła mnie ogromna otwartość ludzi, a przede wszystkim różnorodność kulturowa i ogólna tolerancja. Mieszkańcy wyspy to wyznawcy największych religii świata: wyznawcy hinduizmu, chrześcijanie, buddyści i muzułmanie. Ta tolerancja powoduje, że praktycznie każdego miesiąca celebrowane jest jakieś ważne święto religijne. Różnorodność kulturowa znajduje odbicie w tutejszej kuchni – świeżych owocach morza, soczystych owocach i warzywach. Podczas wyjazdów firmowych kosztujemy tej obłędnej mieszanki tradycyjnej kuchni kreolskiej, azjatyckiej i europejskiej. Wyjazd motywacyjny na Mauritius to idylla dla osób szukających spokoju, ciszy, relaksu. Hotele na wyspie z reguły są o bardzo wysokim standardzie. W każdym z nich czeka na nas  wspaniała obsługa, wypielęgnowane ogrody, rajskie plaże, baseny i ośrodki SPA. 

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Justyną, pisz na justyna@bctincentive.pl lub dzwoń 669 210 605

 

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Mauritius
Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Spotkanie przedstawicielem BCT Incnetive przy dedykowanym stanowisku odpraw. Odprawa paszportowo bagażowa. Przelot rejsowy z przesiadką, do Port Louis na Mauritiusie. 
2
Dzień | Mauritius
Przylot na Mauritius, powitanie na lotnisku i przejazd do hotelu na plaży. Zakwaterowanie i błogi wypoczynek z wykorzystaniem uroków All Inclusive w hotelu.
3
Dzień | Mauritius relaks
Relaks na plaży po trudach podróży. Śniadanie, lunch, kolacja All Inclusive w hotelu. 
4
Dzień | Mauritius - Port Luis i ogród botaniczny
Po śniadaniu całodniowa wycieczka – północne wybrzeże wyspy. Naszą podróż zaczniemy od stolicy wyspy Port Louis. Naszym kolejnym przystankiem będzie ogród botaniczny Pamplemousses ceniony ze względu wielość rodzimych oraz egzotycznych gatunków roślin takich jak gigantyczne lilie wodne Przed powrotem do hotelu przyjedziemy wzdłuż północnego wybrzeża Mauritiusu widokową drogą od Trou Aux Biches aż do turystycznej wioski Grand Baie. Podczas podróży zjemy również lunch w lokalnej restauracji.
5
Dzień | Mauritius - relaks
Błogie lenistwo w hotelu All Inclusive, śniadanie, lunch, kolacja w hotelu.
6
Dzień | Mauritius – pływanie z dzikimi delfinami i katamaran
Całodniowa wycieczka – rejs katamaranem. Dzisiejszą przygodę rozpoczniemy od spotkania z dzikimi delfinami. Następnie przepłyniemy do katamaranu gdzie  powita nas kapitan wraz ze swą załogą. Tego dnia już nic nie zmąci doskonałych humorów, a szum wiatru i kołysanie fal pozwolą poczuć się jak w raju. Do hotelu wrócimy późnym popołudniem wypoczęci i opaleni. Kolacja i nocleg w hotelu.
7
Dzień | Mauritius - Black River Gorges i rum
Po śniadaniu wprawa jeepami do Parku Narodowego Black River Gorges gdzie znajdują się  -  83-metrowe wodospady Chamarel oraz Terre des Couleurs (Kolorowa Ziemia) nazwa oddaje wszystko – ziemia wygląda tu prawie jak tęcza, mieni się czerwienią, zielenią i żółcią. Geologiczny fenomen powstał w wyniku erozji wulkanicznego popiołu. Lunch przygotujemy pod okiem szefa kuchini podczas warsztatów kulinarnych w destylarni rumu. Do hotelu wrócimy późnym popołudniem. Wieczorem kolacja pożegnalna.
8
Dzień | Mauritius – Warszawa
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Wylot do Europy z przesiadką.
9
Dzień | Warszawa
Lądowanie na lotnisku w Warszawie, pożegnanie grupy i zakończenie programu.
Nie możesz się zarejestrować