Top
Image Alt
Azja Sprawdź naszą ofertę wyjazdów incentive dla firm i zjednaj sobie partnerów w biznesie
Home  /  Azja

Wyjazd motywacyjny – Azja

Motywuj, angażuj, buduj relacje w oparciu o podróże motywacyjne. Sprawdź naszą ofertę wyjazdów incentive dla firm i zjednaj sobie partnerów w biznesie.

Mniej formalne rozmowy w okolicznościach, w których możemy pozwolić sobie na nieco więcej luzu. Autentyczne przeżycia, niezapomniane przygody i nowe przyjaźnie. A wszystko to w miejscu na mapie, które wskażesz palcem… Tak, to możliwe. Jako organizator wyjazdów biznesowych dla firm robimy to już od 20 lat.

Od naszych klientów słyszymy, że nasze wyjazdy incentive to przygoda życia. Ale najważniejsze, że ta przygoda przynosi im realne korzyści wizerunkowe i ekonomiczne.

Motywujemy działy handlowe, budujemy zespoły, wspieramy sprzedaż i angażujemy partnerów w biznesie. Pomagamy firmom realizować ich cele, dostarczając emocje i spełniając marzenia związane z podróżowaniem. Bo podróże to jedne z najczęściej wymienianych marzeń na świecie. A te z nami są zawsze niezapomnianym przeżyciem.

Zapewniamy komfort na każdym etapie współpracy. Nasze wyjazdy motywacyjne są jak doskonałe garnitury szyte na miarę. A my sami działamy jak w dobrej rodzinnej restauracji, z której wszyscy wychodzą syci, ale nie przejedzeni. Do takich miejsc chętnie się wraca. Tak chętnie, jak wraca się do niesamowitej Azji.

Wyjazdy incentive Azja – nie uwierzysz własnym oczom

Jesteśmy w Azji – tu nic nie jest oczywiste, a wszystko zaskakuje. Nasz hotel w Singapurze przypomina trzy supernowoczesne wieżowce z luksusowym statkiem na dachu. W Dubaju miejsce obok kierowcy w Lamborgini zajmuje gepard z diamentową kolią na szyi. Lśniące wieżowce w Kuala Lumpur zwane Małym Manhattanem sięgają nieba, a słynny bliźniaczy Petronas Tower nieskromnie góruje nad Malezją, jako drugi najwyższy po Burj Khalifa budynek Świata. Ten sam, po którym wspinali się Catherine Zeta Jones i Sean Connery w filmie „Osaczeni”.

Azja oszałamia! Chwyta za gardło i długo nie puszcza. Tu zaczyna się prawdziwa przygoda. Tu rządzi wielkie WOW! Wśród uczestników naszych wyjazdów incentive do państw azjatyckich najczęściej padają słowa: „to niemożliwe”… Ale jednak „niemożliwe” to tutaj dopiero początek. Jeśli coś wydaje Ci się niewykonalne – oni to robią. Jeśli myślisz, że coś nie istnieje – zapewne mieszka to w Azji.

Wyjazdy incentive Azja – harmonia i kontrasty

Dla równowagi odwiedzamy uduchowiony Nepal z dachem świata w Himalajach. Buddyjskie świątynie w Tajlandii i oplecione historią zapomniane miasta w kambodżańskiej dżungli, w których słychać tylko świszczący wiatr. Leniwie stąpamy po piaskach bajecznych plaż na Filipinach, a jedyne co zajmuje nam myśli to czy delikatna słona bryza znad oceanu nie zdmuchnie nam parasolki z drinka. Albo gdy odwiedzamy rajskie wysepki na Malediwach, przy których cumujemy katamaran by zjeść lunch, nurkować i poskakać z burty.

Mamy też pełne kontrastów Indie, które można kochać albo nienawidzić, ale nie można być wobec nich obojętnym. Osiedla z blachy falistej sąsiadują z wieżowcami, rikszarze przeciskają się przez wąskie uliczki, by spotkać się na światłach z kierowcami luksusowych aut. Wokół gwar i mrowie ludzi, na ulicach święte krowy.

Podróż do Azji to zawsze mistyczne przeżycie, niezależnie od tego czy podziwiamy zachód słońca nad Taj Mahal, czy obserwujemy jak kwitną wiśnie w przepięknych japońskich ogrodach.

Wyjazdy motywacyjne do krajów azjatyckich dostarczają wyjątkowo silnych wrażeń. Tu skrajne ubóstwo sąsiaduje z przepychem i bogactwem, głęboka duchowość i zakorzenienie w tradycjach zderza się z nowoczesnością i wizjonerstwem. To jest jak chińska filozofia Jing i Jang. Jednocześnie kontrast i równowaga, które widać gołym okiem na ulicach miast.

Wyjazdy Incentive do Azji – zrównoważone podróżowanie, niesamowite przygody i wielka historia

Podczas naszych wyjazdów incentive do Azji wielokrotnie odwiedzamy lokalne szkoły z upominkami dla tamtejszych dzieciaków. Ich uśmiechy są dla nas bezcenne. Wspieramy takie miejsca właśnie w Nepalu czy na indonezyjskiej wyspie Bali, zwanej przedsionkiem raju. Tak apropos to na Bali mamy świetny program – pełen przygód ciepły balsam dla duszy dający ukojenie, którego potrzebujemy.   

Jednak Azja to przede wszystkim podróż po odpowiedzi na ważne pytania. Historia Chin liczy sobie około 5 tys. lat. Sekrety jednej z najstarszych cywilizacji na świecie odkrywamy na trasie z Pekinu do Szanghaju. Obcujemy z potężną spuścizną kulturową i tradycjami czy bezcennymi zabytkami z Murem Chińskim na czele.

Podczas naszych wypraw Ciebie i Twoich gości czeka masa atrakcji, by wymienić tylko przeprawę buggiem po subtropikalnej dżungli, spacery tarasami pól ryżowych, rafting rwącymi rzekami, skoki na bungie, rejsy jachtami wśród niesamowitych formacji skalnych wystających z wody (zatoka Ha Long w Wietnamie nie ma sobie równych), nocowanie w klimatycznych zatoczkach, czy podziwianie ośnieżonych górskich szczytów z pokładu prywatnego samolotu. I ta charakterystyczna kuchnia pełna zapachów i smaków – najlepsze restauracje, przydrożne garkuchnie – wybieraj.   

Różnorodność Azji jest ogromna, a jej poznawanie to niekończąca się przygoda. Powiedz gdzie chcesz jechać, a my podpowiemy Ci co można tam robić. Przygotujemy wyjazd, który będzie leżał na Tobie jak ulał. Sprawdź nasze wyjazdy incentive do Azji.

Zobacz również: Wyjazdy incentive do Afryki | Wyjazdy incentive do Ameryki Południowej | Wyjazdy incentive do Ameryki Północnej | Wyjazdy incentive do Australii i Oceanii | Wyjazdy incentive do Europy

W ramach tego kontynentu organizujemy: Wyjazdy incentive do Nepalu | Wyjazdy incentive do Indii | Wyjazdy incentive do Izraela | Wyjazdy incentive na Bali | Wyjazdy incentive do Japonii | Wyjazdy incentive do Dubaju | Wyjazdy incentive do Singapuru

Nie możesz się zarejestrować