Top
Image Alt
Home  /  Wyjazd incentive Finlandia

Wyjazd incentive Finlandia

4 dni 3 noce
15-20 osób+ Wiek

Laponia – tu święta trwają cały rok, a zabawy na śniegu przenoszą do czasów słodkiego dzieciństwa.
W sąsiedztwie Koła Podbiegunowego w sercu Laponii nie ma mowy o nudzie! Zapraszamy na prawdziwą przygodę pośród krajobrazu lodowej krainy. Dlaczego wyjazd motywacyjny do Finlandii to dobry pomysł?

Wyjazdy incentive Finlandia – śnieżne gokarty, łowienie w przeręblu i fińska sauna

Śnieżne gokarty o kołach najeżonych kolcami otworzą przed nami zupełnie nową jakość prowadzenia. Stuprocentowa przyczepność, pióropusze białego pyłu, niepowtarzalne emocje – tak w skrócie opisać można ten specyficzny wyścig. Podczas wyjazdu incentive do Laponii sprawdzimy również jak smakuje ryba złowiona w przeręblu czy jaką moc ma zaprzęg psów husky.

W międzyczasie pojeździmy skuterami śnieżnymi i saniami ciągniętymi przez renifery. Ten wyjazd motywacyjny to po prostu zabawa na śniegu, której ostatnio bardzo nam wszystkim brakuje.

Co jeszcze? Zobaczymy jak wygląda życie na zimowej północy, a wieczorem oddamy się relaksacyjnym właściwościom fińskiej sauny. Pamiętajmy, że wcześnie zapadające na Kole Podbiegunowym wieczory sprzyjają mniej formalnym spotkaniom w miejscowych pubach.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla poszukiwaczy wyjątkowych miejsc i atrakcji. Jeśli dawno nie widziałeś śniegu i prawdziwy mróz nie szczypał w policzki, marzy ci się wyjazd za koło podbiegunowe, a do tego wciąż wierzysz w Św. Mikołaja i kochasz muminki, to zdecydowanie Finlandia jest dla Ciebie.
 • Atrakcje na miejscu
  Niezapomniana jazda skuterami śnieżnymi za kołem podbiegunowym, emocjonujące łowienie ryb pod lodem, spacer a la Amundsen po lapońskiej śnieżnej głuszy, jazda psim zaprzęgiem, albo saniami z reniferem, spotkanie z szamanem Saamów. Lodowy bar, impreza na zamarzniętym jeziorze, albo wyścigi kartingów na lodzie
 • Kiedy jechać
  Kluczem do sukcesu jest śnieg, który „musi być”, żeby zimowy wyjazd miał odpowiednią oprawę. Odpowiednia pogoda to grudzień do marca, prawdziwa gwarancja zimna jest w styczniu-marcu.
 • Na jak długo
  4-5 dni za kołem podbiegunowym wystarczy, żeby zmarznąć i zaznać zimowych atrakcji. To idealne rozwiązanie na wyjazd incentive.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
  paszport
  wiza
 • Niewymagane
  szczepienia

Wyjazdy incentive Finlandia – okiem pilota | Radek Olek, BCT incentive:

Bogactwo Laponii nie kryje się w miastach, perłach architektury czy wyszukanej kuchni. Atrakcją jest natura, śnieg i mroźny klimat, do którego wielu z nas tęskni. Taki śnieg i mróz w Polsce pamiętam tylko z dzieciństwa. Dzisiaj wizyta w Laponii pozostawia niezapomniane wspomnienia.  Przemieszczanie się środkami lokomocji niespotykanymi na co dzień w naszym klimacie, w połączeniu z przepięknymi krajobrazami podbiegunowej przyrody i wieczornym ciepłem przytulnych restauracji i pubów – to jest ten niesamowity sposób na zmianę otoczenia i perspektywy. Nie będzie zwiedzania i plażowania, ale na pewno doświadczenie Laponii nie jest nudne, a wrażenia są ekstremalne, chociaż trzeba przyznać że na każdym etapie jesteśmy profesjonalnie przygotowani i przeprowadzeni przez mroźne atrakcje.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Radkiem, pisz na olek@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa - Kuusamo
Zbiórka uczestników na lotnisku, odprawa i przelot do Kuusamo z międzylądowaniem w Helsinkach. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i kolacja hotelu.
2
Dzień | Kuusamo – skutery, psie zaprzęgi
Po śniadaniu wyjazd z hotelu do bazy safari i wyprawa w zimowy krajobraz skuterami śnieżnymi (2 os./skuter) do farmy psów husky. Przejażdżka saniami zaprzęgniętymi w husky, na lunch w leśnej chacie. Powrót do bazy i transfer do hotelu. Po południu relaks w prawdziwej fińskiej saunie. Kolacja w restauracji.
3
Dzień | Kuusamo – wyścigi na lodzie
Po śniadaniu czas wolny. Około południa wyjazd na tor kartingowy i wyścigi na lodzie - okrążenia próbne, eliminacje, a następnie wielki finał i rozdanie pamiątkowych medali finalistom. Lunch w restauracji przy torze. Powrót do hotelu, relaks w saunie. Pożegnalna kolacja z dziczyzny – w menu stek z łosia, albo renifera. Wieczór wolny na drinka w hotelowym barze i zabawę w klubie nocnym.
4
Dzień | Kuusamo – Helsinki – Warszawa
Wczesny przejazd na lotnisko w Kuusamo. Przelot do Polski. Pożegnanie z grupą.
Nie możesz się zarejestrować