Top
Image Alt
Home  /  Bali – wyspa marzeń

Bali – wyspa marzeń

9 dni 8 nocy
15-20 osób+ Wiek

Sympatyczni, uśmiechnięci tubylcy i najlepsza kawa na świecie. Bali działa jak balsam dla duszy, dlatego nasi Klienci często wybierają wyspę pod kątem wyjazdu motywacyjnego. Balijczycy są silnie uduchowieni, a ich kultura mocno zakorzeniona w tradycji wyspiarskiej Indonezji. Bali oferuje przepiękne i różnorodne krajobrazy. Czy to będą tarasy ryżowe, czy plantacje kawy, nadmorskie kurorty, czy zapomniane świątynie, jesteśmy przekonani, że z wyjazdu motywacyjnego na Bali wrócicie zachwyceni i wypoczęci.

Wyjazdy incentive na Bali – przeżyj przygodę w raju na ziemi

Mówi się, że Bali to przedsionek nieba, raj na Ziemi, kraina marzeń. Określeń na jest wiele, jednak nawet najwspanialsze słowa nie są w stanie oddać tego, co skrywa w sobie ta indonezyjska wyspa. 

Bali znane jest w świecie z oryginalnego, charakterystycznego folkloru, architektury, rzeźby, malarstwa, a także muzyki i tańca. Mówi się o niej czasem “wyspa świątyń” – jest ich tam aż 30 tysięcy. Bogata sztuka Bali garściami czerpie z otaczającego ją, bajkowego krajobrazu, dlatego na każdym kroku możemy spotkać roślinną ornamentykę. Wyspa słynie również z przepięknych plaż oraz lasów tropikalnych, które swoją egzotyką otulają wypoczywających. 

Przepiękna, uwodzicielska, hipnotyzująca, magiczna – taka właśnie jest wyspa Bali, którą odkrywamy podczas wyjazdów dla firm

Bali to indonezyjska wyspa położona w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Położona w łańcuchu wysp. Od Jawy (na zachodzie) oddzielona cieśniną Bali, a od mniejszej wyspy Lombok (na wschodzie) cieśniną Lombok.

Bali urzeka zadziwiającą różnorodnością krajobrazów i kultur. Można tu spędzić wyjazd incentive nie tylko w prawdziwie sielskiej scenerii, ale także obcując ze wspaniałą sztuką, zachwycającą bogatymi tradycjami, wysokimi walorami artystycznymi i oryginalnością. O spójności tutejszego społeczeństwa zadecydowała religia, historia i … ryż.

Ryż, którego uprawa wymaga kolektywnego współdziałania, społecznej organizacji pracy całych wiosek. Wokół którego kształtuje się od wieków cywilizacja Azji. Ludność wyspy stanowią głównie Balijczycy, wyznający tzw. hinduizm balijski, a muzułmanie stanowią kilkuprocentową mniejszość. Bali znane jest w świecie z oryginalnego, charakterystycznego folkloru, architektury, rzeźby, malarstwa, a także muzyki i tańca. Sztuka Bali będąca pod wpływem sztuki hinduskiej charakteryzuje się bogatą roślinną i fantastyczną ornamentyką.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Bali to świetny wybór na wyjazd incentive dla poszukujących duchowości i azjatyckiej egzotyki. Szczególna kultura i sztuka Balijczyków żyjących w cieniu zawsze groźnie wyglądających wulkanów, ma absolutnie wyjątkowy walor niepowtarzalności. Krajobrazy rwących rzek w oceanie dżungli, tarasów ryżowych jakby wyrwanych z serca natury, świetlistych plaż obmywanych ciepłymi falami dopełnią obrazu inspirującego raju. Na Bali jest czas zachwytów, modlitw i relaksu.
 • Atrakcje na miejscu
  Widoki spektakularnych wulkanów, najwykwintniejsza kawa luwak, szalona wyprawa zabytkowymi VW cabrio, emocjonujący rafting w dolinie rzeki Ayung, życie mieszkańców w rytm pór deszczowej i suchej, sadzenie ryżu, rajskie plaże, taniec i muzyka, znakomite hotele. Czego chcieć więcej oprócz doborowego towarzystwa?
 • Kiedy jechać
  Bali leży 8 stopni poniżej równika co zalicza ją do strefy klimatu równikowego - wilgotnego (podrównikowy) charakteryzującego się podziałem na porę deszczową oraz suchą. Podczas pory suchej (maj-listopad) utrzymują się temperatury od 26 do 32 stopni Celsjusza, większość dni jest słoneczna, a wieczorami i o poranku czuć przyjemną bryzę. Podczas pory deszczowej (grudzień-kwiecień) temperatury sięgają nawet 35 stopni Celsjusza. Często bywa tak, że przez 2-3 godziny pada intensywnie, a reszta dnia jest słoneczna. Najlepsze miesiące na wyjazd firmowy do Indonezji i na Bali to okres od maja do października, listopad, marzec i kwiecień mogą być deszczowe. Zdecydowanie najbardziej deszczowo jest w grudniu i styczniu.
 • Na jak długo
  Indonezja jest jednym z najludniejszych i największych krajów świata, więc nie sposób zobaczyć wszystkiego. Jeśli chcemy się skupić na głównych atrakcjach , należałoby przeznaczyć minimum dwa tygodnie. Bali, które również ma wiele do zaoferowania, można zobaczyć w tydzień, spędzając 2-3 dni w hotelu na plaży.
 • Potrzebujesz
  paszport
  wiza
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia

Wyjazdy incentive na Bali – okiem pilota | Radek Olek, BCT incentive:

„Małe jest piękne” a Bali jest tego idealnym przykładem! Mniejsi są ludzie, małe wydają się wtopione w zieleń dżungli hotelowe bungalowy, malutkie poletka ryżu pstrzące się zielenią na stromych wzgórzach, niewielkie urokliwe plaże i schowane w gąszczu skromne domostwa, a także małe przydomowe świątynie, ofiary składane bóstwom. Wszystko to tworzy obraz świata oszczędnego, urządzonego ze smakiem, uduchowionego i zarazem bardzo rozsądnie pomyślanego. Takiego w którym chciałoby się okryć, jak ręcznikiem ogrzanym ciepłym piaskiem na plaży w samo południe. Takie jest Bali – wielkie swoją przemyślną maleńkością, ciepłe, przytulne i zapraszające. Mamy świetny program na Bali. Dzięki temu nasze wyjazdy incentive są magiczną i niezapomnianą przygodą.

 

Plan wyjazdu

1
Dzień - Warszawa - Bali
Spotkanie z przedstawicielem BCT Incentive, na lotnisku Chopina, odprawa bagażowo paszportowa i wylot z Warszawy liniami Qatar Airways do Denpasar na Bali z przesiadką.
2
Dzień - Bali
Przylot na Bali. Powitanie grupy. Przejazd do hotelu w Ubud. Szybkie zakwaterowanie i chwila odpoczynku. Kolacja i nocleg w Ubud.
3
Dzień - Cabrio VW
Śniadanie w hotelu. Przejazd zabytkowymi volkswagenami w eskorcie policji do świątyni Tirta Empul jeden z najważniejszych na wyspie. Specjalna ceremonia wyłącznie dla grupy - każdy z uczestników złoży dar a następnie zostanie poświęcony przez lokalnych kapłanów. Po wizycie w świątyni przejazd pod wulkan Batur (1770 m). Chwila relaksu z widokiem na wulkan W drodze powrotnej zatrzymamy się na plantacji słynnej kawy luwak na degustację. Nocleg w hotelu.
4
Dzień - Rafting
Po śniadaniu przejazd nad rzekę Ayung i niezapomniana przygoda w samym sercu Bali – ok. 2-godzinny spływ rzeką wzdłuż doliny porośniętej dżunglą. Po zakończeniu raftingu obiad i powrót do hotelu. Czas wolny. Chętnych zapraszamy na spacer po Ubud wizyta na bazarze oraz w Pałacu Królewskim. Wieczorem wyjazd na kolację do restauracji. Po kolacji wyjście na drinka do klubu Nocleg w Ubud.
5
Dzień - Serce Bali tradycja, kultura i życie codzienne
Po śniadaniu udamy się do wioski, gdzie rozpoczniemy spotkanie z tradycją, kulturą i życiem codziennym Balijczyków – m. in. odwiedzimy szkołę, tradycyjną rodzinę balijską, przydomową świątynię, kuchnię (warsztaty tradycyjnych potraw, darów dla bogów, wyplatania dekoracji). Spacer po polach ryżowych i próba sadzenia ryżu oraz orania pola wołem z zaprzęgiem. Zabawą w łowienie w błocie małych węgorzy. Obiad złożony z tradycyjnych potraw i koncert lokalnych artystów. Po obiedzie przejedziemy do pięknie położonego lasu małp w Sangeh. Następnie na plaży np. w Nusa Dua, zakwaterowanie i początek wypoczynku.
6
Dzień - Wypoczynek i relaks
Wypoczynek w doskonałym hotelu z all inclusive
7
Dzień - Wypoczynek i relaks
Wypoczynek w doskonałym hotelu z all inclusive
8
Dzień - Wypoczynek i relaks
Wypoczynek w doskonałym hotelu z all inclusive
9
Dzień - Bali - Warszawa
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie, przejazd na lotnisko. Przelot do Polski z przesiadką. Lądowanie w Warszawie, zakończenie wyjazdu.
Nie możesz się zarejestrować