Top
Image Alt
Home  /  Dubaj – arabski sen o luksusie

Dubaj – arabski sen o luksusie

4 dni 3 noce
15-20 osób+ Wiek

Wyjazd motywacyjny do Dubaju to przygoda na poziomie ostatniego piętra Burj Khalifa. Najwyższy budynek świata znajduje się właśnie tutaj. Widać z niego jak supernowoczesne miasto łączy się z pustynią – jak wyrasta z niej w jakiś fantastyczny sposób.

Zresztą większość rzeczy, jakie zobaczymy podczas wyjazdu incentive do Dubaju są w pewnym sensie „naj”.

Wyjazdy incentive do Dubaju – wszystko co „naj” w zasięgu wzroku

Najwyższy budynek świata, największe centrum handlowe, największe sztuczne nadbrzeże, największa ilość dźwigów (ok 20% spośród wszystkich dźwigów na świecie)… Takich obrazków jest tu więcej, a sam Dubaj bije niejeden rekord Guinessa. Myślisz o pamiątce dla kogoś bliskiego? Przywieź mu sztabkę złota, którą możesz kupić w przydrożnym czy hotelowym automacie na bilon.

Wyjazdy incentive do Dubaju to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zrobić na ważnych dla Ciebie ludziach oszałamiające wrażenie.

W Dubaj Mall znajduje się stok narciarski. Potężna lodówka na środku pustyni posiada 6 tras: od prostej 60 m, do najdłuższej 400 m. Położony nad Zatoką Perską emirat słynie z potężnej sztuczna wyspa w kształcie palmy – kurort reklamowany jako widoczny gołym okiem z księżyca jest pełen luksusowych willi, hoteli i rozrywek.

Zastanawiacie się pewnie skąd w Dubaju tyle zieleni, dlaczego tutejsze parki są tak bujne, skoro temperatura sięga nawet 50 stopni Celsjusza… Tutejsi inżynierowie umieścili system rurek nawadniających pod trawnikami w całym mieście, dystrybuowana w ten sposób – odsalana wcześniej – woda morska nawadnia okolicę. Można.

Wyjazdy incentive Dubaj – surrealizm i luksus w arabskim stylu

To pomysł na miejskie wakacje, w jedynym takim mieście na świecie. Dubaj to układanka poskładana z odważnych wizji. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nieco ponad pół wieku temu była tu tylko pustynia.

Obecnie Dubaj to supernowoczesny emirat pełen luksusowych hoteli i restauracji, nowatorskich cudów architektury, a także bogactwa i specyficznego klimatu. Atmosfera niepohamowanego rozwoju i nieograniczonych możliwości Dubaju jest wyczuwalna od pierwszych chwil spaceru ulicami.  

Wyjazd motywacyjny do Dubaju to taki specyficzny powiew luksusu w niepowtarzalnym arabskim stylu. Zaskoczenie ogarnia Cię choćby podczas prozaicznej sytuacji na przejściu dla pieszych. Sygnalizacja świetlna na Sheik Zayed Road zmienia się na czerwoną. Powoli dojeżdża do niej srebrne Lamborgini. Na miejscu obok kierowcy siedzi puma z diamentową kolią – tutaj to nic nadzwyczajnego, a koty to popularne zwierzęta domowe ( w Dubaju padło na dzikie). Po chwili światła zmieniają kolor na zielony, lambo znika w oddali, a Ty zbierasz szczękę z chodnika, bo nie jesteś pewien, czy widziałeś to, co widziałeś.

0 Reviews
 • Kiedy jechać
  Ciepło i bezdeszczowo jest przez cały rok. W przypadku Emiratów, kraju w większości pustynnego warto jednak pamiętać, że lato oznacza coś zupełnie innego niż w naszej strefie klimatycznej - od maja do sierpnia jest tak gorąco że trudno jest przeżyć bez klimatyzacji. Może dlatego ceny hoteli wtedy drastycznie spadają, a prawdziwi Arabowie nie wychylają nosa z domu, ewentualnie spędzają czas w klimatyzowanych centrach handlowych. Znośnie robi się nocami, ale wciąż trzeba się liczyć z temperaturami powyżej 30 C. Europejską jesienią, zimą i wiosną mamy do czynienia z temperaturami bliżej 25-30 C i jest to idealna pora na wizytę w Emiratach.
 • Na jak długo
  Idealnie żeby połączyć Dubaj i Abu Dhabi to 5-6 dni. Przelot jest krótki i dogodny, trwa ok. 6 godzin, także niewiele stracimy na podróż i w zasadzie z marszu można zatopić cię w luksus miejskich atrakcji Emiratów. Warto pamiętać że Dubaj i Abu Dhabi nie są klasycznymi miejscami na plażowanie a All inclusive nie jest tu standardem i kosztuje górę dolarów. Plażowanie lepiej zaplanować w pobliskich emiratach Ras Al Khaimah, Sharjah, lub w odległym krańcu półwyspu – w Fujairah. Tam spotkamy typowe wakacyjne resorty z przebogatą formułą All Inclusive.
 • Potrzebujesz
  paszport
  wiza
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia

Wyjazdy incentive Dubaj – okiem pilota | Damian Tomaszewski, BCT incentive

Tu wszystko jest naj, jakby miejscowi notable i paliwowi baronowie chcieli udowodnić światu, że na tym skrawku lądu wśród niegościnnych piasków można dokonać wszystkiego. Bogactwo kapie zewsząd i szczególnie zaskakujące jest właśnie to, że nigdzie na świecie nie ma chyba takiego nagromadzenia luksusu na tak małej powierzchni. Niezmiennie mnie to zadziwia i zachwyca. Polecam Dubaj na wyjazd incentive dla wszystkich fanów odważnych wizji i nieprzebranego bogactwa.

 

Plan wyjazdu

1
Dzień - Warszawa – Dubaj
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, wylot do Dubaju. Przylot do Dubaju w godzinach wieczornych, powitanie na lotnisku, transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.
2
Dzień - Dubaj
Po śniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie Dubaju. W programie min. rezydencja szejka Dubaju, Sheikh Zayed Road, 800 - metrowy Burj Khalifa (opcjonalnie wjazd na wieżę, piętro 124). Następnie dzielnica Jumeirah, Burj Al Arab, sztuczna wyspa Palm Jumeirah. Stara część miasta i muzeum historyczne. Transfer wodną taksówką (abra) i souk przypraw oraz złota. Lunch w lokalnej restauracji w okolicach Dubai Mall. Po południu czas na zakupy w jednym z największych domów handlowych świata. Po wszystkich emocjach powrót do hotelu. Kolacja i nocleg w hotelu.
3
Dzień - Abu Dhabi
Po śniadaniu przejazd do stolicy Emiratów - Abu Dhabi, nadmorski Corniche, Emirates Palace - reprezentacyjna siedziba rządu Emiratów. Lunch w lokalnej restauracji. Wizyta w Parku Rozrywki Ferrari World. Opuszczając stolicę zatrzymamy się, by podziwiać najpiękniejszy meczet w Emiratach - meczet szejka Zayeda (wstęp w miarę możliwości - za zgodą lokalnych władz). Nocleg w Dubaju.
4
Dzień - Dubai – Fujairah
Po śniadaniu przedpołudniowy rejs jachtem (3h) wzdłuż wybrzeża Dubaju. Zwiedzanie Dubaju od strony morza daje widok na inną perspektywę współczesnego Babilonu, zbudowanego na piasku. Następnie przejazd do sąsiedniego Emiratu do hotelu All Inclusive na wybrzeżu. Lunch, kolacja i nocleg w hotelu All Inclusive.
5
Dzień - Fujairah
Po śniadaniu czas wolny na wypoczynek w hotelu przy plaży obmywanej wodami Morza Arabskiego.
6
Dzień - Fujairah
Po śniadaniu czas wolny na wypoczynek i korzystanie z dobrodziejstw All Inclusive.
7
Fujairah
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie.
8
Dubaj – Warszawa
Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do Polski.
Nie możesz się zarejestrować