Top
Image Alt
Home  /  Wyjazdy incentive – Kenia

Wyjazdy incentive – Kenia

8 dni 7 nocy
15-20 osób+ Wiek

W BCT Incentive łączymy prawdziwą przygodę z wysokim poziomem świadczeń. To nasz mały sekret na skuteczny wyjazd incentive, który za każdym razem jest doceniany przez najbardziej wymagających Klientów.

W ciągu dnia dostarczamy naszym gościom przeżyć, podczas których w kontrolowany sposób często przekraczają oni własne bariery. Wieczorem wynagradzamy im trud, rozpieszczając naszych gości w luksusie. Niezłym tego przykładem jest wyjazd firmowy do Kenii…

Wyjazdy incentive Kenia – oko w oko z afrykańska piątką i krwistoczerwone zachody słońca

Safari w Parku narodowym Masai Mara to punkt kulminacyjny naszych wyjazdów motywacyjnych do Kenii.Po całodniowym safari będziesz zmęczony i brudny. Przeciągniemy Cię po sawannie, gdzie staniesz oko w oko z afrykańską piątką. Zanurzysz się po czubek głowy w dzikiej przyrodzie. Doświadczysz pierwotnego świata w miejscu, gdzie narodził się człowiek. 

I gdy to zmęczenie da już o sobie znać, a Ty „po jednej nutce” będziesz potrafił rozpoznać, który dźwięk należy do jakiego zwierzęcia… Zabierzemy Cię do komfortowej lodgy ze zdumiewającym widokiem na sawannę.

Tam wsłuchując się w odgłosy natury będziesz kontemplować wrażenia przy krwistoczerwonym zachodzie słońca nad niekończącą się afrykańską równiną, którą będziesz widział z okna. 

 

Wyjazd incentive do Kenii, czyli przygoda pośród dzikiej przyrody, której nie zapomnisz do końca życia 

Wyobraź sobie krainę po horyzont zanurzoną w dzikiej przyrodzie oraz bezkres pierwotnego świata. Wyobraź sobie naturę w czystej postaci trwającą w swym niepowtarzalnym kształcie od wieków. W zasięgu wzroku zwierzęta przemierzające kilometry trawiastej sawanny w poszukiwaniu wody i pożywienia. 

To miejsce, gdzie narodził się świat, gdzie ludzkość stawiała swoje pierwsze kroki. Plemiona żyjące niezmiennym rytmem od setek lat, ludy wolne od cywilizacyjnego chaosu. Podczas wyjazdów dla firm z nami uwierzysz w czary…

Wyjazdy incentive do Kenii – „Kolebka ludzkości” i niezwykły teatr życia

Kenia jest miejscem na Ziemi, gdzie człowiek zanurza się w dzikiej przyrodzie. Kraina ta nazywana “Kolebką ludzkości” oferuje ogromne bogactwo krajobrazów począwszy od niekończących się sawann, ogromnych jezior, przez malownicze rzeki i piękne wybrzeża. To wszystko tworzy scenerię dla niezwykłego teatru życia, które niezmiennie rozgrywa się tam od tysięcy lat.

Bezkres sawann przemierzają stada bawołów, żyraf, zebr, antylop i słoni. Jednak prawdziwy dreszcz emocji, przemknie przez ciało na widok dumnych drapieżników – lwów, lampartów i gepardów, które spotykamy przemierzając park Masai Mara podczas wyjazdów incentive.

Kenia jest państwem leżącym we wschodniej części Afryki, a jej brzegi obmywają turkusowe wody Oceanu Indyjskiego. Poprzez swoje położenie na równiku kenijska przyroda jest bardzo zróżnicowana.

Ukazuje się pod postacią pokrytych wiecznym śniegiem szczytów górskich, tropikalnych lasów, aktywnych gejzerów, wygasłych wulkanów oraz spalonych słońcem pustyń.

Magiczne piękno oraz egzotyczna odmienność zafascynują każdego, kto pragnie poczuć afrykański klimat…

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Przede wszystkim dla miłośników przyrody, a zwłaszcza bliskiego kontaktu z dzika przyrodą. Kenia ma sporo do zaoferowania poszukiwaczom prawdziwych przygód, którzy chcą obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Kenia to prawdziwa podróż jeepami 4x4
 • Atrakcje na miejscu
  Słonie w Amboseli i śniadanie z widokiem na Kilimandżaro, nocleg w luksusowych namiotach, migrujące zwierzęta, w tym dumne lwy w parku Masai Mara, wypoczynek na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego,
 • Kiedy jechać
  Najlepiej podczas wielkiej migracji zwierząt. Przypada ona na lipiec, sierpień i wrzesień. W październiku zwierzęta wracają do Tanzanii.
 • Na jak długo
  8 – 12 dni powinno wystarczyć, żeby wszystko przeżyć
 • Potrzebujesz
  paszport
  szczepienia
  wiza
 • Niewymagane
  dowód osobisty

Kenia okiem pilota | Damian Tomaszewski, BCT incentive:

Podróż do Kenii to de facto wyprawa w głąb siebie. Na równiny Kenii trafiłem dość późno. Afryka nie była moim pierwszym wyborem podróżniczym. Zafascynowany wielkimi cywilizacjami poszukiwałem ich śladów w Europie, Azji i Ameryce. Do safari musiałem dojrzeć, a podróż do Afryki okazała się czymś więcej niż tylko oglądaniem zwierząt w obiektywie aparatu fotograficznego. Była podróżą wgłąb mnie. Bezkresna, nieskażona ludzką ręką przyroda wzbudziła coś niesamowicie pierwotnego w moim sercu, coś z istnienia czego nawet nie zdawałem sobie sprawy. Od pierwszych chwil na sawannie poczułem się nierozerwalnie związany z tym miejscem, to było jak prawdziwe olśnienie. Od tamtej chwili zawsze ekscytuję się możliwością zbliżenia z przyrodą. Czuję się wobec niej mały i bezbronny, uczę pokory, staram zrozumieć. Niezwykle odświeżające doznanie. Jeśli tylko mamy otwarty umysł i serce podróż do Kenii na zawsze nas zmieni.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Damianem, pisz na: damian@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Amsterdam - Nairobi
Zbiórka na lotnisku w Warszawie i przelot do Nairobi.  Przesiadka na kolejny lot w Amsterdamie. Przylot do Nairobi, transfer do hotelu i zakwaterowanie w hotelu oraz kolacja w hotelu.  
2
Dzień | Nairobi - Park Narodowy Amboseli
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyjazd w kierunku Amboseli, gdzie powinniśmy dotrzeć w porze obiadowej. Zakwaterowanie w Lodge. Popołudniu ruszamy na krótkie safari po parku Amboseli, który słynie z dużej ilości słoni, lwów, żyraf, gazeli, gnu, antylop. Z parku rozpościera się urzekający widok na szczyt Kilimandzaro - na granicy Keni i Tanzani. Wierzchołek góry można zazwyczaj zobaczyć wczesnym rankiem, gdyż w innych porach dnia zasłonięty jest chmurami. Czasami można go również zauważyć przed zachodem słońca. Wracamy do lodży na kolację i nocleg.
3
Dzień | Park Narodowy Amboseli
Po śniadaniu wyjazd na drugie safari w Amboseli. Powrót do lody na lunch i relaks przy basenie z widokiem na Kilimandżaro. Kolacja w hotelu.
4
Dzień | Park Narodowy Amboseli - Park Narodowy Tsavo
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd w stronę Parku Narodowego Tsavo. Jest to najstarszy park narodowy w Kenii, a pod względem powierzchni jeden z największych na świecie. Na miejsce dotrzemy około południa. Lunch i zakwaterowanie w hotelu, gdzie nocleg spędzimy w luksusowych namiotach. W godzinach popołudniowych wyjazd na safari w Parku Narodowym Tsavo. To tutaj pośród bezkresnej sawanny można wypatrzeć lwy bez grzywy, krokodyle, hipopotamy czy słonie. Powrót do hotelu na kolację.
5
Dzień | Park Narodowy Tsavo - Mombasa
Po śniadaniu przejazd na wybrzeże w okolice Mombasy, na wybrzeże Oceanu Indyjskiego. Ten obszar to prawdziwy tygiel różnorodności - kolorów, narodowości, wyznań, obyczajowości. Na miejsce dotrzemy około południa. Lunch i zakwaterowanie w hotelu w formule all inclusive. Kolacja w restauracji hotelowej.  
6
Dzień | Mombasa
Dzień przeznaczony na relaks i wypoczynek.   
7
Dzień | Mombasa - Nairobi
Śniadanie w hotelu. Lunch następnie przejazd pociągiem z Mombasy do Nairobi. Transfer na lotnisko, odprawa i przelot w stronę Warszawy.   
8
Dzień | Nairobi - Amsterdam - Warszawa
Przylot do Amsterdamu i przesiadka na lot bezpośredni do Polski. Przylot do Warszawy, pożegnanie z grupą i zakończenie wyjazdu.
Nie możesz się zarejestrować