Top
Image Alt
Home  /  Wyjazdy incentive – Brazylia

Wyjazdy incentive – Brazylia

10 dni 9 nocy
15-60 osób+ Wiek

Brazylia jest niesamowicie różnorodna. Wielkie metropolie sąsiadują z osiedlami biedoty, ulice przemierza barwny tłum, a w powietrzu unosi się zapach najlepszej na świecie kawy. Choć to dość skomplikowany kawałek świata, jest przy tym silnie religijny, zarażający uśmiechem i miłością do tańca.

Brazylia – królestwo samby, karnawału i piłki nożnej. Kraj kontrastów i setek barw widocznych na ulicach – eksplodujących podczas słynnego karnawału w Rio de Janeiro. „Miasto Boga” dosłownie ocieka miłością do tańca i muzyki. Ta niebywała ekspresja Brazylijczyków przyciąga jak magnes podróżników z całego świata.

Wyjazdy incentive Brazylia – karnawał w Rio i najpiękniejsza plaża świata Coacabana

Brazylia to wyjątkowo radosny i roztańczony kraj. Dowodem jest choćby karnawał w Rio de Janeiro. To największa tego typu impreza na świecie. Manifest radości życia wyrażonej tańcem w ogromnym rozkołysanym pochodzie. Wobec tańca wszyscy stają się równi. Samba jest obecna od samego początku na naszych wyjazdach incentive dla firm, a nasi goście z chęcią poznają kroki tego gorącego tańca

Na spragnionych słońca czeka słynna Copacabana, o której mówi się, że jest najpiękniejszą plażą świata. To także punkt obowiązkowy naszych wyjazdów dla firm. Odwiedzamy też barwne kolonialne miasta i malownicze wioski wkomponowane w krajobraz.

Wyjazdy incentive Brazylia – bujna przyroda, kolonialny świat i plaże jak z pocztówek

Brazylijska przyroda jest wyjątkowo bogata i piękna. Urzeka mnogością gatunków zwierząt i obfitością soczystej zieleni. Do tego plaże, które znaliśmy dotąd z pocztówek – o piasku aksamitnym jak puder i palmach schylonych ku błękitnej wodzie, w cieniu których można się rozpłynąć. Dodatkowym atutem, na który zwracają uwagę goście naszych wyjazdów motywacyjnych jest tu oczywiście wspaniałe jedzenie. Brazylia ze swoim nieodpartym urokiem daje wymarzone warunki do odpoczynku, a następnie pozostawia to, co najcenniejsze po powrocie z wakacji – cudowne wspomnienia.

Uczestników naszych wyjazdów firmowych fascynuje brazylijska kultura. Ta niespotykana różnorodność pochodzenia mieszkańców, bogactwa gustów muzycznych, tanecznych, sportowych i kulinarnych. Brazylia jest ojczyzną słynnego na cały świat karnawału, zachwyca pięknem i wirtuozerskim poziomem piłki nożnej, a przede wszystkim spontanicznością ludzi, przyjacielskością i radosnym pragnieniem życia. Brazylia słynie z najdłuższej w Ameryce Południowej linii brzegowej, pełnej wspaniałych plaż, które są narodową dumą i ulubionym miejscem wypoczynku jej mieszkańców. Brazylijczycy mawiają, że Bóg w ich kraju dał im wszystko, czego potrzeba do szczęścia…

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla spragnionych niczym nieskrępowanej karnawałowej zabawy, oszałamiającej przyrody i wszechogarniającej atmosfery słonecznej samby.
 • Atrakcje na miejscu
  Trudno zliczyć i wymienić wszystkie, dlatego stojąc przed trudnym wyborem zawsze warto wymienić Rio de Janeiro – miasto-ikonę i symbol kraju, z najsłynniejszym karnawałem, plażami (Ipanema, Copacabana), zabytkami (Chrystus z Corcovado, Głowa Cukru), Manaus – brama Amazonii, Amazonia z rejsem Amazonką i doświadczeniem największej dżungli świata, Foz do Iguacu – jeden z największych i zapewne najbardziej spektakularny wodospad na świecie, historyczne miasta kolonialnej i plażowej północy Brazylii - Salvador da Bahia, Recife, Natal, Fortaleza.
 • Kiedy jechać
  To zależy dokąd, ale generalnie warto pamiętać o odwróconych porach roku, które dotyczą półkuli południowej. W Rio „zimowa” pora deszczowa wypada od lipca do września, najcieplej jest w miesiącach grudzień-kwiecień. W Manaus (Amazonia) jest zawsze gorąco (blisko lub powyżej 30°C), a pora deszczowa przypada na okres grudzień-maj. Salvador da Bahia zawsze z temperaturami 25-30°C, pora deszczowa kwiecień-sierpień, pora sucha wrzesień-marzec.
 • Na jak długo
  Brazylii nie sposób zobaczyć i poznać naprawdę, jeśli nie poświęci się paru tygodni. Program na odwiedzenie tylko najważniejszych miejsc powinien zamknąć się w dwóch tygodniach, a najkrótsza wizyta w Rio i Foz do Iguacu zajmie tydzień. Na każde dodatkowe miejsce, np. Manaus, Salvador da Bahia, powinniśmy przeznaczyć dodatkowe 3 dni.
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Brazylia – okiem pilota | Radosław Olek, BCT Incentive:

Brazylia jest wprost fenomenalnym krajem do zwiedzania i idealnym pomysłem na wyjazd incentive dla wymagających firm. Ma wszystko – wielkie i barwne metropolie, różnorodną wielorasową kulturę, ciekawa historię i moc kolonialnych zabytków, a nade wszystko przekrój fenomenalnych przyrodniczo miejsc, w których można się poczuć dzikość serca i ogrom natury, a także wypocząć z dala od cywilizacji. 

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Radkiem, pisz na olek@bctincentive.pl

 

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Rio de Janeiro
Zbiórka i przelot do Rio de Janeiro w Brazylii, z przesiadką w porcie europejskim. Przylot do Rio, przejazd do hotelu, wyjście do restauracji na kolację – typowe churrasco. Nocleg w hotelu.
2
Dzień | Rio de Janeiro
Po śniadaniu zwiedzanie Rio. Zobaczymy Centrum, Katedrę, Sambodrom i Maracana - największy stadion świata. Podczas wycieczki zobaczymy również najważniejsze i opiewane w muzyce i poezji plaże: Copacabana, Leblon, Ipanema, Sao Conrado. Następnie wjazd kolejką linową na Morro de Urca (215 m) – stację pośrednią przed szczytem skały Pao de Asucar (Głowa Cukru), skąd rozpościera się spektakularny widok na Zatokę Guanabara i „Miasto Boga”. Następnie wjazd na wzgórze Corcovado zatopione w unikalnej przyrodzie Lasu Atlantyckiego Parku Narodowego Tijuca. Wieczorem powrót do hotelu, wyjazd na show samby połączone z kolacją w jednym z najbardziej znanych lokali w Rio.
3
Dzień | Rio de Janeiro – Foz do Iguaçu
Po śniadaniu wyjście na plażę przed hotelem i mecz piłkarski (na plaży) z ekipą przyszłych gwiazd reprezentacji Brazylii 😉 Następnie transfer na lotnisko i przelot do Foz do Iguaçu. Lunch w lokalnej restauracji. Transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie, kolacja w hotelu i nocleg.
4
Dzień | Foz do Iguaçu (Brazylia, Argentyna)
Po śniadaniu wyjazd na brazylijską stronę wodospadów. Następnie spacer drogą widokową przez las, wzdłuż wodospadów, które znajdują się po drugiej stronie kanionu – widoki są naprawdę oszałamiające! Finał przechadzki na platformie w samym środku Diablej Gardzieli – tylko dla ludzi o silnych nerwach! Lunch w lokalnej restauracji z widokiem na wodospady. Następnie  przejazd do Argentyny, gdzie zobaczymy wodospady w bezpośredniej bliskości (wszystkie kaskady spadają po stronie argentyńskiej). Wieczorem przejazd do hotelu, wyjazd na show taneczno-muzyczne połączone z kolacją typu churrasco. Powrót do hotelu i nocleg.
5
Dzień | Foz do Iguaçu – Manaus – Amazonia
Wcześnie rano śniadanie i wyjazd z hotelu na lotnisko. Przelot do Manaus z przesiadką w Rio lub Sao Paulo. Lunch w Manaus  i rejs do Encontrodas Aguas (spotkanie wód), końcówka rejsu w lodge w amazońskiej dżungli. Zakwaterowanie i kolacja w lodge.  Wieczorny rejs łodziami z obserwacją kajmanów.
6
Dzień | Amazonia
Wcześnie rano śniadanie i wyjazd z lodge na rzeczne safari z łowieniem piranii (i nie tylko). Po powrocie do lodge spacer po dżungli z przewodnikiem, który opowie nam o tajemnicach amazońskiej selwy. W południe lunch w lodge. Po południu rejs do coboclos – lokalnej społeczności indiańskiej, żyjącej w symbiozie z naturą wielkiej rzeki. Wieczorem kolacja w lodge.
7
Dzień | Amazonia – Manaus – Rio – Angra dos Reis
Wcześnie rano śniadanie i wyjazd z lodge do Manaus. Zwiedzanie historycznego centrum Manaus. Lunch w lokalnej restauracji. Przelot do Rio de Janeiro. Na miejscu transfer z Rio do Angra dos Reis, zakwaterowanie w hotelu All Inclusive, kolacja i nocleg.
8
Dzień | Angra dos Reis
Czas wolny na plażowanie i korzystanie z uroków i udogodnień hotelu All Inclusive, kolacja i nocleg.  
9
Dzień | Angra dos Reis – Rio de Janeiro
Czas wolny na plażowanie i korzystanie z uroków i udogodnień hotelu All Inclusive. Transfer z Angra na lotnisko w Rio de Janeiro, wylot do Polski.
10
Dzień | Warszawa
Lądowanie na lotnisku Chopina w Warszawie i zakończenie programu.
Nie możesz się zarejestrować