Top
Image Alt
Home  /  Dominikana – skok w błękit

Dominikana – skok w błękit

7 dni 6 nocy
10-100 osób+ Wiek

A co gdybyś zabrał swoich najważniejszych klientów, czy kluczowych partnerów w biznesie na rajską Dominikanę? Zrób to, a Wasze relacje wskoczą na wyższy poziom, co przełoży się dodatnio na Twój biznes. Wyjazdy incentive to nasza specjalność, a Dominikana to miejsce, które idealnie nadaje się na wyjazd motywacyjny lub nagrodowy.   

Wyjazdy incentive na Dominikanę – wakacje w raju na ziemi

Dominikana to raj na ziemi – karaibskie plaże z białym piaskiem, błękitne morze i palmy kokosowe, gościnni, pełni energii i wiecznie uśmiechnięci mieszkańcy, wspaniałe egzotyczne smaki: soczyste owoce, świeże warzywa i doskonałe owoce morza. Nie raz sprawdziliśmy to na własnej skórze, będąc z grupą na wyjeździe firmowym i potwierdzamy – to jest prawdziwy Eden. 

Dominikana jest drugim co do wielkości i najbardziej zróżnicowanym krajem karaibskim. To również najstarsze państwo obu Ameryk. W 1492 roku do jej wybrzeży przybył Krzysztof Kolumb, odkrywając jej piękno dla Europejczyków. W ciągu stuleci doszło do wymieszania się obyczajów europejskich z wpływami afrykańskich i karaibskimi, co dało początek jedynej w swoim rodzaju kulturze.

Wyjazdy incentive Dominikana – roztańczone Karaiby, kąpiele w wodospadach i nurkowanie

Duszą Dominikany jest muzyka – pełna energii, pasji i emocji, która odzwierciedla temperament mieszkańców. To właśnie tutaj narodziła się żywiołowa bachata i zmysłowa bachata – tańce, którym dajemy się porywać bez opamiętania podczas naszych wyjazdów incentive.

Dominikana jest idealnym kierunkiem dla osób lubiących poznawać nowe miejsca, podczas wypoczynku. Znajdują się tutaj najstarsze miasta i budowle, pamiętające czasy wielkich odkryć geograficznych i kształtowania się tzw. Nowego Świata. Podczas wyjazdów grupowych odwiedzamy stolicę, Santo Domingo, gdzie kolonialna architektura, łączy się z nowoczesnym twistem. Podczas zwiedzania nie wolno pominąć Tres Ojos czy Alcázar de Colón.

Nie można również zapomnieć o bogactwie naturalnym. Dominikana posiada 400 km plaż, uznawanych za jedne z najlepszych na świecie. Widok śnieżnobiałego piasku, turkusowego koloru Morza Karaibskiego i palm, zachęca do odpoczynku przez cały rok.

Relaks na Dominikanie nie musi ograniczać się wyłącznie do plażowania. Programy naszych wyjazdów motywacyjnych i nagrodowych na Dominikane projektujemy tak, żeby zachować zdrowy balans między lenistwem a podnoszącymi adrenalinę aktywnościami. Do atrakcji należą tu spacery po lasach tropikalnych, kąpiele w wodospadzie, rejsy wśród mangrowców, a także nurkowanie czy trekking w górach. A to wszystko dopiero początek. Dominikana może się również poszczycić jednymi z najlepszych pól golfowych na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej.

Skocz z nami w bezkresny błękit, feerię kolorów oraz smaków i odpręż się przy dźwiękach merengue….

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dominikana będzie idealnym miejscem na wyjazd incentive dla wszystkich poszukiwaczy słońca, którzy na wzmiankę o Karaibach wzdychają z tęsknotą.
 • Atrakcje na miejscu
  plaże z białym piaskiem, egzotyczne smaki na wyciągnięcie ręki, Wyspa Saona, Altos de Chavon, rejs po Morzu Karaibskim, Tres Ojos, wizyta na lokalnym targu, stare miasto w Santo Domingo, El Conde, Casa Real, Alcázar de Colón, fabryka rumu, szybkie łodzie, Park Narodowy Los Haitises, Indianie Taino, mangrowce, wodospad El Limon
 • Kiedy jechać
  Najlepszy czas na wypoczynek na tej rajskiej wyspie przypada na okres od listopada do kwietnia. Temperatury są wtedy umiarkowane i nie występują większe opady.
 • Na jak długo
  Aby w pełni odpocząć w słonecznej Dominikanie, najlepiej wybrać się w podróż na 7 - 9 dni. Taki czas pozwoli na skosztowanie wszystkich atrakcji bez pośpiechu.
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Dominikana – okiem pilota | Zuzanna Król-Wąsicka, BCT incentive: 

 

Dominikana w pierwszym momencie oszałamia – bujną roślinnością, ciepłem, radością mieszkańców i ciągłym wakacyjnym klimatem. Nigdzie indziej nie tańczy się tak dobrze boso na plaży do rytmów merengue:) Zachwyca mnie za każdym razem bogactwem przyrody. Republika Dominikany ma najbardziej zróżnicowaną topografię na Karaibach. Z piaszczystej plaży możemy przejść do górzystego miasteczka na wysokości 500 m n.p.m. w zaledwie 3 godziny! Rwące rzeki, tajemnicze jaskinie, wodospady i przepiękna linia brzegowa. Możliwości jest mnóstwo.

Nie zapominajmy o jedzeniu! To jeden z ważniejszych momentów w życiu Dominikańczyków i każdy posiłek jest momentem celebracji. Owoce morza, jedzone na rozgrzanej plaży, smakują tutaj jak nigdzie indziej! Będąc na Dominikanie nie wolno wyjechać bez spróbowania doskonałego rumu, słynnego na całym świecie. Najlepiej zabrać ze sobą jedną butelkę do Polski, by powspominać karaibski klimat w chłodne wieczory.

 

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek na wyjazd incentive skontaktuj się z Zuzą i zapytaj o wyjazd dla firm do Dominikany. Pisz na zuzanna@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Paryż - Punta Cana
Spotkanie przy dedykowanym stanowisku na lotnisku w Warszawie. Spotkanie z przedstawicielem BCT incentive, odbiór pakietów podróży. Odprawa paszportowo-bagażowa. Przelot do Punta Cana z międzylądowaniem w Paryżu. Transfer do hotelu. Kolacja w hotelu.
2
Dzień | Czas na relaks
Śniadanie w hotelu. Spotkanie informacyjne w hotelu ze szczegółowym omówieniem programu. Czas na korzystanie z hotelowego all inclusive.
3
Dzień | Wyspa Saona
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na wycieczkę na Wyspę Saonę. Karaibską przygodę rozpoczynamy dojazdem do unikalnego w swoim stylu miasteczka Altos de Chavon - osiedla kolonialnego zbudowanego z koralowca ma wzór włoskiej architektury charakterystycznej dla XVI wieku. Niewiarygodnie realna zabudowa z kościółkiem pod wezwaniem Św. Stanislavo de Cracovia, greckiego amfiteatru czy wąskich uliczek w stylu weneckim. Następnie przesiadamy się na nas szybką łódź motorową, którą wyruszamy w rejs po najpiękniejszych miejscach dominikańskiego wybrzeża Morza Karaibskiego. Pierwsza naszym oczom ukazuje się słynna „Piscina Natural”, naturalny basen zwany również największą „wanną Karaibów” z przepiękną turkusową wodą i białym piaskiem, gdzie możemy zobaczyć dziesiątki czerwonych rozgwiazd. Lunch w lokalnej restauracji na plaży. Skosztujemy przepysznych owoców morza wprost z grilla. Następnie przystanek na najpiękniejszej karaibskiej plaży - Sueno del Caribe, nazywanej RAJEM NA ZIEMI! Każdy zakątek tego rajskiego skrawka, kusi uwiecznieniem na zdjęciach. Powrót do hotelu. Kolacja w restauracji hotelowej.
4
Dzień | Santo Domingo
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na zwiedzanie Santo Domingo. Nasz spacer rozpoczniemy od Zona Colonial – Starego Miasta stanowiącego kolebkę kultury europejskiej dla obydwu Ameryk. Pierwsza Katedra, pierwsza ulica miejska Calle Damas, Panteon Narodowy, muzeum z czasów epoki kolonialnej w słynnym Casa Real – siedziba gubernatorów Santo Domingo, Alcazar – dom Diego Columba (syn Krzysztofa). Wizyta na lokalnym targu oraz w fabryce rumu. Obiad w restauracji w stylu kolonialnym, urządzonej w autentycznym budynku z czasów tej epoki. Czas wolny na zakupy i spacer po słynnej ulicy El Conde. Następnie wizyta w Parku Narodowym Los Tres Ojos. Są to połączone ze sobą podziemne jaskinie, które były miejscami rytuałów ludu Taino. Powrót do hotelu późnym popołudniem. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.
5
Dzień | W głąb Dominikany
Śniadanie w hotelu. Wyjazd z hotelu do Sabana de la Mar. Po drodze przepiękne widoki pobliskich gór, małych dominikańskich wiosek i fascynującej roślinności. Docieramy na miejsce do Parku Narodowego Los Haitises, wsiadamy do łodzi i płyniemy poprzez cudowne, robiące niesamowite wrażenie kanały, wśród metrowej wysokości korzeni powietrznych mangrowców. Po drodze zawijamy do brzegu, gdzie zwiedzamy jaskinię z autentycznymi inskrypcjami Indian Taino. Następne rejs szybka łodzią do portu po drugiej stronie zatoki w Samana. Po drodze widoki niesamowitych dzikich plaż i niezamieszkałych wybrzeży Zatoki. W porcie wsiadamy do odkrytej ciężaróweczki Track Safari i jedziemy po niesamowitych górach półwyspu Samana. Po dotarciu na Rancho wsiadamy na konie i wraz przewodnikami wyruszamy w trasę po górach. Docieramy wodospadu El Limon, gdzie na miejscu możliwość kąpieli u jego podnóża. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie wizyta w osadzie, gdzie z bliska zobaczymy kakaowce, drzewa chlebowe, mango czy tropikalne lilie.
6
Dzień | Czas na relaks
Czas na odpoczynek i ostatnie chwile na łapanie promieni słonecznych. Kolacja pożegnalna w lokalnej restauracji.
7
Dzień | Punta Cana - Paryż
Śniadanie i lunch w hotelu. Wykwaterowanie i przejazd na lotnisko. Odprawa i wylot w stronę Polski.
8
Dzień | Paryż - Warszawa
Międzylądowanie w Paryżu i przesiadka na bezpośredni lot do Warszawy. Przylot do Polski. Odbiór bagaży. Pożegnanie z uczestnikami i zakończenie wyjazdu.
Nie możesz się zarejestrować