Top
Image Alt
Home  /  Hawaje – słoneczne hula

Hawaje – słoneczne hula

8 dni 7 nocy
15-20 osób+ Wiek

Hawaje zachwycają gościnnością mieszkańców, zdumiewającymi krajobrazami, turkusowymi wodami Pacyfiku oraz atmosferą spokoju w cieniu palm. Pozostaje więc nałożyć kwietne boa i nauczyć się kroków tańca hula.

Wyjazdy incentive na Hawaje – raj dla surferów, baza Pearl Harbor

Hawaje to najmłodszy z 50. stanów USA. Archipelag pochodzenia wulkanicznego znajduje się na samym środku Oceanu Spokojnego. Położony jest wyłącznie na wyspach, które razem tworzą stan Aloha. Składa się z 137 wysp, w tym z 8 głównych spośród których 7 jest zamieszkanych. Na terenie archipelagu znajduje się wiele czynnych wulkanów. 

Honolulu jest stolicą i jednocześnie największym miastem stanu Hawaje. Leży na wyspie Oʻahu. To ważny ośrodek turystyczny ze słynną plażą Waikīkī. W pobliżu znajduje się baza wojskowa Pearl Harbor, gdzie mieści się dowództwo amerykańskiej Floty Pacyfiku. Od ataku sił japońskich na ta bazę 7 grudnia 1941 roku rozpoczęła się dla USA II Wojna Światowa.

Wyjazdy motywacyjne na Hawaje – Aloha, czyli harmonia i miłość do świata i natury

Warto wiedzieć, że powitanie “Aloha”, to nie tyle “dzień dobry”, co hawajskie podejście do życia pozbawionego przemocy, podziałów i uprzedzeń. 

Klimat Hawajów jest typowy dla tropików. Temperatury i wilgotność są mniej ekstremalne, przez wiatr wiejący ze wschodu. Lokalny klimat różni się bardzo na każdej z wysp. Najwyższe temperatury w lecie wynoszą ok. 29 °C podczas dnia, i 22 °C w nocy. W zimie temperatury w dzień oscylują w granicy 23 °C, i spadają do 16 °C w nocy.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla każdego kto pragnie nauczyć się tańca hula i komu radość życia w duszy hula
 • Atrakcje na miejscu
  Surfowanie na plaży Waikiki. Trekking na wygasły wulkan Diamond Head.Centrum. Centrum Kultury Polinezyjskiej to park tematyczny lub jak niektórzy je nazywają "żywe muzeum". Odważnym polecamy nurkowanie z rekinami. Peal Harbour baza floty wojennej USA, ale także miejsce gdzie dla USA rozpoczęła się II Wojna Światowa. Stolica wyspy Honolulu.
 • Kiedy jechać
  Hawaje to miejsce, gdzie panuje gorący klimat, dlatego teoretycznie każda pora jest dobra, by je odwiedzić. Od maja do października trwa pora sucha, natomiast w listopadzie zaczyna się pora deszczowa, trwająca do kwietnia.
 • Na jak długo
  Ze względu na długi przelot to warto zaplanować 8 dni.
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy Incentive Hawaje – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT Incentive:

Hawaje – raj na ziemi, nazywane też są ogrodami Pacyfiku, jedno z najdroższych miejsc do życia. Jest to „must be” na mapie podróżniczych miejsc do odwiedzenia. Nie ulega wątpliwości, że oferują nie tylko spektakularne widoki – turkusowe wody oceanu, aktywne wulkany, porośnięte bujną roślinnością klify, księżycowe krajobrazy. Są tu świetne warunki do nurkowania, surfowania oraz kapitalne trasy wspinaczkowe. To wszystko jest warte zobaczenia i doświadczenia. Wyjazd incentive na Hawaje będzie pełen wrażeń i na pewno nie zabranie ducha aloha.  

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Justyną, pisz na justyna@bctincentive.pl

 

Plan wyjazdu

1
Dzień - Warszawa – Los Angeles - Honolulu
Spotkanie na lotnisku w Warszawie, przelot z do USA z przesiadką w Amsterdamie. Przylot do Los Angeles. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, lunch. Zwiedzanie L.A. busem: bulwar Santa Monica, Beverly Hills drogą Rodeo Drive (ekskluzywne butiki), Melrose Place, 35 km Sunset Blvd i Sunset Strip, Hollywood Blvd (Teatr Chiński - betonowe odciski stóp i dłoni gwiazd Hollywood ), Teatr Kodaka, Hollywood. Kolacja w restauracji w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu i nocleg.
2
Dzień - Los Angeles – Honolulu
Śniadanie, następnie: Universal Studios – zwiedzanie centrum rozrywki i jednej z największych amerykańskich wytwórni filmowych. Lunch podczas zwiedzania. Po południu transfer na lotnisko i wylot do Honolulu na Wyspie Oahu. Hawajskie powitanie wieńcem Lei, transfer do hotelu, powitanie koktajlem Mai Tai. Zakwaterowanie w hotelu i kolacja.
3
Dzień - Honolulu (Pearl Harbour, US Missouri)
Śniadanie w hotelu. Wycieczka do Pearl Harbor i centrum Honolulu. Powrót do hotelu, kolacja lokalnej restauracji.
4
Dzień - Wyspa Oahu
Śniadanie w hotelu. Wycieczka wokół Wyspy Oahu: wjazd do wnętrza krateru Diamond Head, dzielnica willowa Kahala, gejzer Halona, Zatoka Hanauma, punkt widokowy Makapu’u .Lunch i kąpiel na plaży Waimanalo. Świątynia Buddy - “Byodo-Inn”, słynna plaża surferów - “Sunset Beach”, plantacja ananasów. Powrót do hotelu, kolacja w lokalnej restauracji.
5
Dzień - Golf
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na pole golfowe, gdzie wszyscy wypożyczamy profesjonalny sprzęt i gramy w królową gier. Lunch w klubowej restauracji. Powrót do hotelu, kolacja w lokalnej restauracji i nocleg.
6
Dzień - Rejs - karmienie rekinów
Śniadanie w hotelu. Wypłynięcie na rejs podczas którego będziemy karmić rekiny. Lunch w lokalnej restauracji. Kolacja w lokalnej restauracji i nocleg w hotelu.
7
Dzień - Honolulu – lotnisko w Europie
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie. Lunch, transfer na lotnisko i wylot do Europy z przesiadką.
8
Dzień - Lotnisko w kraju europejskim - Polska
Przylot do jednego z lotnisk europejskich. Przesiadka na lot bezpośredni do Polski. Przylot do Warszawy, pożegnanie z uczestnikami i zakończenie wyjazdu.
Nie możesz się zarejestrować