Top
Image Alt
  /  Dublin – w tańcu z Patrykiem

Dublin – w tańcu z Patrykiem

3 dni 2 noce
15-20 osób+ Wiek

Wyjazdy incentive Dublin – przygoda na zielonej wyspie św. Patryka dla Ciebie i ważnych dla Ciebie osób. Skontaktuj się z nami.

Przed nami najważniejsze miejsca i najszlachetniejsze trunki… Czterodniowy citybreak w Dublinie to intensywna przygoda, łącząca to, co najlepsze w stolicy Irlandii – a do tego w doskonałym czasie.

Podczas wyjazdu incentive do Dublina ucztujemy w XVI-wiecznej tawernie, sprawdzamy jak działa destylarnia whisky, błądzimy pośród stosów średniowiecznych ksiąg w Trinity College i bierzemy udział w obchodach dnia Świętego Patryka, patrona wyspy.

Wyjazdy incentive Dublin – puby i atmosfera średniowiecznego miasta

Dublin to magiczne miasto zatopione w historii wieków średnich, a także atmosferze pubów i architektury gregoriańskiej z XVII w. Stolica Irlandii jest jednocześnie jej największym miastem. Dublin leży na wschodnim wybrzeżu kraju, nad Morzem Irlandzkim, u ujścia rzeki Liffey. 

Uczestnicy wyjazdu incentive do Dublina będą mieli okazję zwiedzić najsłynniejsze zabytki. Możemy wymienić tutaj Katedrę św. Patryka, Zamek Dubliński czy Uniwersytet Dubliński (Trinity College) z bezcenną Book of Kells. Będąc tu trzeba odwiedzić także słynne puby i muzeum browaru Guinnessa. A to ledwie wstęp do degustacji bardziej szlachetnych trunków, których będzie można zaznać podczas naszej podróży.

0 Reviews
  • Potrzebujesz
    dowód osobisty
  • Niewymagane
    paszport
    szczepienia
    wiza
You don't have permission to register