Top
Image Alt

Damian Tomaszewski

Home  /  O nas  /  Damian Tomaszewski

Dla BCT pracuję od 20 lat, najpierw prowadząc grupy jako pilot, a od 2008 roku również stacjonarnie. Zajmuję się projektowaniem wyjazdów, ich sprzedażą i realizacją. Praca w turystyce to wynik pasji do podróżowania, ciekawości i niecierpliwości. Jako młody chłopak z blokowiska nie mogłem pozwolić sobie na dalekie podróże, wpadłem więc na pomysł by marzenia powiązać z pracą, co zaowocowało niezwykłą przygodą i stało się sposobem na życie.
Moją prawdziwą supermocą jest umiejętność chłodnej oceny sytuacji i zdolność podejmowania decyzji w trudnych momentach. Opanowanie i łatwość w nawiązywaniu kontaktu bardzo pomagają. Niezwykłe w mojej pracy jest to, że mogę dzielić się zachwytem nad światem z innymi, a jedynym ograniczeniem jest często moja własna wyobraźnia. Wybieram pytanie „kiedy?” zamiast „czy?”.
W wolnej chwili szukam odpowiedzi na pytania jak rzeczy są skonstruowane, skąd pochodzą i jaką mają opowieść. Muzyka jest moim wiecznym towarzyszem, a rower ulubionym sposobem na relaks i poznanie. Pasjonuje mnie wszystko co misternie powstaje w ludzkim umyśle i dłoniach, niezależnie czy będzie to kunsztowne pióro, skomplikowany mechanizm zegarka, wykwintne danie czy idealnie skrojony płaszcz. Doceniam przedmioty, za którymi stoi jakiś człowiek i jego historia.

Nie możesz się zarejestrować