Top
Image Alt

Lidia Kańska

Home  /  O nas  /  Lidia Kańska

Jestem turystką z wykształcenia, zawodu, wyboru i zamiłowania. Od prawie 20 lat związaną z BCTIncentive jako specjalista od sprzedaży, potem kasjer lotniczy i product manager. Do tej pory łączę wszystkie te funkcje, a czasami również w ulubione miejsca zabieram się z grupą jako pilot lub koordynator.

Moje supermoce? Powiadają, że jestem dobrze zorganizowana i mam wszystko logicznie poukładane, co w sumie może być istotne podczas tworzenia i realizowania wyjazdu. Najbardziej niesamowitego w tej pracy jest spodziewanie się niespodziewanego 😊 Podróżowanie i umożliwianie innym poznawania krajów i kultur w ciekawy i bezpieczny sposób. Moim zdaniem istotne przy tworzeniu wyjazdu incentive jest rozpoznanie potrzeb klienta i stworzenie programu, który je zaspokoi w jak największym zakresie. Zapewnienie najbardziej komfortowego transportu, dobrego hotelu, smacznego jedzenia i atrakcji, które na długo zostaną w pamięci.

W czasie wolnym jestem wielbicielką muzyki, zwłaszcza tej od ciemnej strony mocy, a także miłośniczką Monty Pythona, Big Lebowskiego i siatkarskiej PlusLigi. Psychofanka jazdy na rowerze. Usilnie, acz mozolnie staram się doścignąć przeciętnego Czecha w ilości rocznie przeczytanych książek.

Nie możesz się zarejestrować