Top
Image Alt
Home  /  Brandenburgia – kraina tysiąca jezior

Brandenburgia – kraina tysiąca jezior

4 dni 3 noce
20-40 osób+ Wiek

Zapraszamy na niezapomniany wyjazd incentive do Brandenburgii – rejonu położonego przy wschodniej granicy z Polską, którego krajobraz jest wyjątkowo zróżnicowany. Stolicą Brandenburgii jest Poczdam. To miasto, odgrywające wielką rolę w historii Niemiec i Europy. Od dawna będące niezwykle znaczącym centrum akademickim, kulturalnym i naukowym.

Wyjazdy motywacyjne do Brandenburgii – dla każdego coś pięknego

Brandenburgia nie jest tak oczywistym wyborem turystycznym, mimo że oferuje bardzo wiele możliwości pod skuteczny wyjazd motywacyjny lub nagrodowy. Poza tym Brandenburgia jest bardzo blisko.

W Brandenburgii, każdy znajdzie coś dla siebie: piękne krajobrazy, bogactwo historycznych pałaców, zabytków wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, miejsca postindustrialne oraz różnorodność tras rowerowych i rolkowych. Opcji do zrealizowania podczas wyjazdu firmowego jest tu bez liku.

Wyjazdy incentive do Niemiec: w Brandenburgi roi się od atrakcji dla fanów militariów

Część wschodnich rubieży regionu wyznacza rzeka Odra, jednak przez krainę przepływają inne ważne dla Niemiec rzeki: Łaba, Sprewa i Hawela, tworząc największy krajobraz rzeczny w Europie.  Najbardziej popularny jest Spreewald, często nazywany „zieloną Wenecją”. Teren porównywalny z naszymi Mazurami – roi się tu od malowniczych akwenów i atrakcyjnych ścieżek rowerowych z bogatą infrastrukturą dostosowaną na spędzanie czasu na dwóch kołach lub w kajaku. Spreewald to cieszący się niesłabnącym powodzeniem kierunek idealny na aktywny wyjazd firmowy.

Jeśli lubicie dreszczyk emocji możecie udać się na kopalnianą wieżę F60 i zjechać z niej na linie. Natomiast fani militariów będą mogli sprawdzić czy deszcze są naprawdę niespokojne we wnętrzach prawdziwego czołgu. Przeprawa czołgiem jest jednym z punktów naszych programów incentive do Brandenburgi.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Brandenburgia oferuje przez cały rok mega ciekawe atrakcje dla podróżników w każdym wieku i zróżnicowanym guście. Miłośników historii zachwycą zabytkowe klasztory, spacerowiczów zachęcają malownicze uliczki historycznych miast, natomiast na amatorów sportów czekają rzeki, jeziora i liczne kompleksy sportowo-rekreacyjne.
 • Atrakcje na miejscu
  Poczdam – pałace i parki (Sanssouci), muzea (Muzeum Barberini), Brandenburska Wenecja Północy- Spreewald, studio filmowe Babelsberg - najstarsze studio filmowe na świecie, F60 – eskapada starym mostem w kopalni, Tropical Island – tropikalna wyspa w środku Europy.
 • Kiedy jechać
  Brandenburgię warto odwiedzać o każdej porze roku. Zimą można zaszyć się w muzeach lub w ośrodkach z basenami termalnymi i oferującymi bogactwo zabiegów spa. Wiosną odkryć poczdamskie pałace. Latem wybrać się na wycieczkę rowerową. Jesienią poczuć adrenalinę na F60. Zimą odwiedzić bardzo popularne jarmarki świąteczne.
 • Na jak długo
  Brandenburgia jest krainą wycieczek idealnych na weekendowe wypady, ale także na dłuższy wyjazd z możliwością uprawiania turystyki aktywnej np. rowerowej.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  Africa
  Asia
  Australia and Oceania
  Europe
  North America
  paszport
  South America
  szczepienia
  wiza
Niemcy Brandenburgia – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Do Niemiec i do Brandenburgii jeździłam jako dziecko na wczasy z rodzicami, następnie jako nastolatka na kolonie i obozy młodzieżowe. Wakacje wiadomo: super pogoda, dużo różnych ciekawych miejsc, nowych przyjaźni wszystko w skąpanie w letnim słońcu.

Potem odkrywałam, tuż po upadku muru odkrywałam Berlin- miasto podzielone i odbudowujące się po swojej mrocznej historii.

Miałam też okazję uczestniczyć w wyjeździe integracyjnym przygotowanym specjalnie dla branży przez Brandenburską Organizację Turystyczną. Ten ostatni wyjazd odbył się w okresie można by powiedzieć najmniej turystycznym czyli wtedy  jak za oknem panowała wszechobecna szarość, krótki dzień długa noc. I pomimo to niesprzyjających okoliczności przyrody Brandenburgia mnie nie rozczarowała.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek na wyjazd firmowy skontaktuj się z Justyna, pisz na justyna@bctincentive.pl 

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Berlin
Zbiórka w Warszawie. Przejazd z Warszawy autostradą do Niemiec. Lunch po drodze. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja w hotelu.
2
Dzień | Licherfeld: adrenalina i relaksacyjny rejs
Śniadanie w hotelu. Transfer do Licherfeld na F60. Zwiedzanie F60, następnie jazda jeepami i quadami  po księżycowym krajobrazie. Polowy lunch w postaci grochówki z kiełbaską. Przejazd do Lübbenau – stolica Spreewaldu. Przejażdżka łodziami. Po rejsie kolacja ze specjałami szprewaldzkimi. Późnym wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.
3
Dzień | Czołgi
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu wyjazd na ekscytujący dzień, podczas którego każdy będzie miał okazję przejechać się czołgiem. Podczas pobytu na poligonie żołnierski lunch. Przejazd do Berlina, gdzie z autokaru będziemy podziwiać najważniejsze miejsca stolicy Niemiec. Wieczorem zapraszamy na biesiadę w jednej z lokalnych restauracji Berlina. Późnym wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.
4
Dzień | Berlin - Warszawa
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Warszawy po drodze lunch lokalnej restauracji. Pożegnanie z grupą.
Nie możesz się zarejestrować