Top
Image Alt
  /  Budapeszt – smaki węgier

Budapeszt – smaki węgier

5 dni 4 noce
15-20 osób+ Wiek

Wyjazdy incentive do Budapesztu – niezapomniana podróż po smakach Węgier. Poznaj z nami Budapeszt „od kuchni”.

Podobno węgierska gospodyni, szykując posiłek, najpierw wykłada na blat słoiczek czerwonej papryki, a następnie zastanawia się, co by tu do niej dodać. Tutejsze powiedzenie mówi, że „śmierć z przeżarcia węgierskimi specjałami, to godna śmierć”. Ale spokojnie, nasza kulinarna przeprawa po węgierskim stole nie skończy się aż tak radykalnie. Z naszego węgierskiego wyjazdu incentive przywieziemy do Polski co najwyżej parę kilogramów więcej… Mowa oczywiście o kilogramach niezapomnianych wrażeń, których kosztować będziemy kęs po kęsie podczas wyjazdu firmowego do świata papryki, mięsnego gulaszu, wyśmienitego salami i potraw z cebulą, którym zawsze towarzyszy kieliszek wybornego wina.

Wyjazdy incentive do Budapesztu – nocne życie, doskonałe jedzenie, cudowne wino.

Budapeszt to miasto z niezwykle ciekawą historią, o której przypominają piękne kamienice, kościoły, liczne place, pomniki oraz fontanny. Miasto, o którym zwykło się mówić „Perła Dunaju” swoim specyficznym klimatem potrafi rozkochać w sobie każdego miłośnika miejskich wypadów.

Programy naszych wyjazdów motywacyjnych do Budapesztu konstruujemy w taki sposób by ten wielkomiejski sznyt porwał Was bez pamięci. Wybieramy hotel w centrum miasta usytuowany nieopodal lokalnych restauracji z klasykami tutejszej kuchni (jedzenie jest doskonałe), Nieopodal znajdują się najważniejsze zabytki. Do kultowych atrakcji należy nocny clubbing czy rejs po pięknym modrym Dunaju z widokiem m.in. na Parlament.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla wszystkich – Budapeszt to miasto dla miłośników historii, koneserów dobrego wina i jedzenia
 • Atrakcje na miejscu
  Obowiązkowe punkty na mapie miasta czyli: Góra Gellerta, Zamek Królewski, Kościół Macieja, Bazylika św. Stefana, panorama miasta oglądana z Wieży Rybaków, rejs po Dunaju, budapesztańskie zoo, termy kąpieliska Szechenyi, ale także baseny w hotelu Gellerta. Warto wyjechać z miasta do pobliskiego miasta artystów Szentendre oraz na turniej rycerski w zakole Dunaju do Wyszehradu
 • Kiedy jechać
  Każda pora roku jest dobra. Najpiękniej jest w maju kiedy już wszystko obudziło się do życia, ale także ciekawie jest wczesną jesienią kiedy drzewa zmieniają swoje barwy i miasto mieni się w złotych barwach
 • Na jak długo
  Najlepiej na 4-5 dni to pozwoli nam na leniwe zwiedzanie i skosztowanie wszystkich atrakcji
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive do Budapesztu – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Pierwszy raz w Budapeszcie byłam jeszcze w szkole podstawowej, na jednodniowej wycieczce podczas kolonii na Węgrzech. Od tego czasu Węgry kojarzyły mi się głównie kąpielami termalnymi, „sztuczną falą” w basenie, a Budapeszt wydał się mi się miastem jakby z innego świata. Moim zdaniem nic się od tego czasu nie zmieniło. Budapeszt nadal jest cudną perłą nad Dunajem, miastem z bajki, co czyni z niego doskonałe miejsce na wyjazd motywacyjny. Budapeszt to miasto do którego uwielbiam wracać o każdej porze roku. Miasto za każdym razem czaruje – witając turystów cudownym klimatem, atmosferą przypominającą o dawnej potędze Węgier. Spacerując ulicami miasta można zanurzyć się w węgierskiej nostalgii lub dać się porwać  niesamowitej atmosferze wyrastających jak grzyby po deszczu klubom, barom i ludziom. Wyjazdy incentive do Budapesztu pozwolą Państwu niespiesznie delektować się życiem. I do tego to cudowne węgierskie wino…

Plan wyjazdu

1
Dzień
Przejazd do Budapesztu. Po drodze lunch. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja w hotelu i nocleg.
2
Dzień
Po śniadaniu wyjazd z hotelu na zwiedzanie miasta. Zobaczymy Zamek Królewski. Przejdziemy do Kościoła Macieja. Będziemy mieli czas na kawę i słynne kremówki, możliwość zakupu słodkości. Wizyta w hali zabytkowej hali targowej gdzie będziemy mieli okazję degustować węgierskie salami. Czas na lunch w lokalnej restauracji. Przejazd na Górę Gellerta. Przejazd na Plac Millenium. Zobaczymy Zamek Vajdahunyad - kompleks budynków o różnych stylach architektonicznych, Bazylikę św. Stefana - pierwszego króla Węgier oraz pierwszego świętego węgierskiego. Z zewnątrz obejrzymy Parlament, a następnie przejdziemy Aleją Andrassyego - najpiękniejszą promenadą Pesztu. Kolacja w restauracji. Po kolacji  rejs statkiem po Dunaju. Przy lampce wina będziemy mogli podziwiać fantastycznie oświetloną architekturę stolicy Węgier. Powrót do hotelu.
3
Dzień
Po śniadaniu wyjazd z hotelu w Zakole Dunaju do Szentendre, malowniczo położonej „serbskiej” miejscowości będącej mekką artystów. Spacer uliczkami tego uroczego miasteczka umilą z pewnością liczne kawiarnie i maleńkie galerie oferujące najwyższej klasy węgierską sztukę i rękodzieło. Po drodze lunch w lokalnej restauracji. Następnie przejazd do Esztergomu, słynącego z przepięknej, największej na Węgrzech bazyliki. Późnym popołudniem dotrzemy do Wyszehradu, gdzie na średniowiecznym zamku weźmiemy udział w turnieju rycerskim zakończonym wielką biesiadą suto zakrapianą winem. Późny powrót do hotelu w Budapeszcie.
4
Dzień
Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu przejazd do basenów termalnych kąpieliska Szechenyi, z których słynie Budapeszt, czas na kąpiele i relaks w termach. Po wizycie w łaźniach lunch. Po lunchu czas wolny na zakupy. Na wieczorną kolację pożegnalną zapraszamy Czardy Węgierskiej na kolację połączoną z występami folklorystycznymi i muzyką cygańską. Po kolacji transfer do hotelu. Nocleg.
5
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski po drodze lunch w lokalnej restauracji. Pożegnanie z grupą.
You don't have permission to register