Top
Image Alt
Home  /  Wyjazd motywacyjny – Czarnogóra

Wyjazd motywacyjny – Czarnogóra

6 dni 5 nocy
15-80 osób+ Wiek

„Będzie się działo i znowu nocy będzie mało” – to w końcu Czarnogóra, serce Bałkanów bijące w szalonym tempie. Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd dla firm do Czarnogóry

Wyjazd motywacyjny do Czarnogóry to podróż do miejsca, gdzie przepiękne widoki nadmorskich miasteczek łączą się z zapachem aromatycznej baraniny, a słodki smak deserów z bakaliami dopełnia łyczek lokalnego winiaka.

Wyjazdy incentive Czarnogóra – relaks z nutą bałkańskiego szaleństwa

Czarnogóra to prawdziwa perła Bałkanów, która ma coś z temperamentnej Hiszpanii i pełnej legend Grecji. Jest gościnna i beztroska jak „wakacyjna” Chorwacja, a zarazem intryguje niczym „dzika” i coraz bardziej modna Albania. Czarnogóra to kierunek dla tych, którzy od wyjazdu incentive oczekują totalnego relaksu i ucieczki od zgiełku ze szczyptą bałkańskiego szaleństwa. Wyjazdy dla firm do Czarnogóry to także znakomita kuchnia, malownicze zatoki i wyjątkowy klimat wielokulturowości. Angielski poeta George Byron napisał: „Gdy rodziła się nasza planeta, zdarzyło się na wybrzeżu Montenegro najpiękniejsze spotkanie ziemi i morza”.

Wyjazdy incentive Czarnogóra – nocne życie, bałkańskie jedzenie, malownicze widoki

Czarnogóra to bajeczne i piękne miejsce. Jest tu wszystko, co potrzebne na wyjazd firmowy: rajskie plaże, baśniowe miasteczka, góry wyrastające z morza, czy ciekawe opcje dla chcących wypoczywać aktywnie.Tutejsze miasteczka przepełnione są baśniową atmosferą oraz przyjaznymi ludźmi.  

To niewielkie i stosunkowo młode państwo w sercu Bałkanów, które śmiało może konkurować z Hiszpanią, czy Grecją o miano najpiękniejszych plaż w Europie. Piaszczyste brzegi morza z urokliwymi zatoczkami można odnaleźć wzdłuż 75 kilometrowego wybrzeża. Na powierzchni porównywanej do województwa podkarpackiego można cieszyć się zarówno ciepłym klimatem podzwrotnikowym jak i alpejskim w wysokich partiach gór. Jest to kraj o bajkowym krajobrazie ze słońcem dostępnym od połowy wiosny po początki okresu jesiennego.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Kraj, który można polecić każdemu, znajdą tu coś dla siebie pasjonaci historii, wielbiciele malowniczych krajobrazów, amatorzy sportów wodnych i aktywnego wypoczynku, ale także ci którzy poszukujący spokoju i wytchnienia od codziennego zgiełku
 • Atrakcje na miejscu
  Miasto perełka czyli filigranowa Budva nazywana małym Dubrownikiem. Przejazd jeepami po bezdrożach Parku Narowowego Lovecen. Fiordy południa Europy – Boka Kotorska. Średniowieczny Kotor jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w południowo-wschodniej Europie. Park Narodowy Durmitur / Wąwóz Tary - rafting po rzece Tara. Kanion Tary jest najgłębszym kanionem w Europie. Miejscami jego ściany wznoszą się 1300 metrów nad lustrem rzeki.
 • Kiedy jechać
  Ze względu na kapryśną aurę najlepiej wybrać się od końca maja do połowy września
 • Na jak długo
  Najlepiej na 4-5 dni to pozwoli nam na leniwe zwiedzanie i skosztowanie wszystkich atrakcji
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Czarnogóra – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Czarnogóra przywitała mnie oberwaniem chmury. Przejazd przez góry „dziurawą drogą” do hotelu w strugach deszczu był ciekawym doświadczeniem. Jednak im bardziej zbliżaliśmy się do wybrzeża, niebo stawało się bardziej przejrzyste, a ja wiedziałam, że czeka mnie niesamowita przygoda. Ze szczytu okolicznych wzgórz, rozciągnął się wspaniały widok na tzw. Riwierę Budvańską. Z góry powoli objawiała się maleńka Budwa, a na horyzoncie pojawiła się tęcza. Pomyślałam, że będzie pięknie. I było. Każdy dzień naszego wyjazdu incentive wypełniały inne atrakcje i klimaty. Cudowne górskie krajobrazy, rajd jeepami po bezdrożach Parku Narodowego Lovcen. Zwiedzanie pierwszej stolicy Cetinje, następnie zapierający dech w piersiach widok na fiordy Zatoki Kotorskiej oraz Kotoru –portowego miasta otoczonego z trzech stron majestatycznymi górami. Miasto wygląda jak zaklęte w czasie i jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w południowo-wschodniej Europie. Olbrzymie wrażenie zrobił na mnie rafting w kanionie rzeki Tara. Na koniec otoczyła mnie morska bryza podczas relaksującego rejsu po zatoce Budwańskiej. Ta niewielka kraina żegnała mnie cudownym słońcem, a ja wiedziałam, że jeszcze tu wrócę, bo czeka tu na minie ciągle wiele nieodkrytych atrakcji.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Justyna, pisz na justyna@bctincentive.pl

 

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Podgorica – Budva
Spotkanie na lotnisku w Warszawie przy dedykowanym stanowisku odpraw z pilotem   BCT Incentive. Odprawa i przelot do Podgoricy, transfer do hotelu w centrum Budvy. Zakwaterowanie w hotelu. Spotkanie informacyjne w hotelu. Wieczorem kolacja powitalna w hotelowej restauracji.
2
Dzień | Relaks w hotelu
Śniadanie i leniwy poranek w hotelu, opalanie, pływanie. Lunch w hotelu. Popołudniu spacer po Budvie z lokalnym przewodnikiem, który przybliży nam historię miasta. Wieczorem kolacja w hotelu.
3
Dzień | Mini Montenegro
Całodniowa wycieczka jeepami do Parku Narodowego Lovecen oraz Boki Kotorskiej. Otoczony z trzech stron górami Lovcen, Vrmac i Dobrota Kotor był bardzo trudno dostępny. Dopiero po II wojnie światowej, dla usprawnienia komunikacji, wydrążono czterokilometrowy tunel prowadzący do miasta. Po dziś dzień zachowały się grube mury miejskie, które dawniej chroniły mieszkańców średniowiecznego miasta. Miasto ma śródziemnomorski charakter, pełne jest wąskich uliczek, nieregularnych placów, świątyń i pałaców. Ulice Starego Miasta nie mają nazw (za to każdy dom oznaczony jest osobnym numerem), dlatego w ich plątaninie łatwo zabłądzić. Wieczorem kolacja w hotelu. Po kolacji wspólne wyjście do klubu. 
4
Dzień | Zatoka Budwańska
Śniadanie w hotelu. Zapraszamy na opalanie podczas relaksującego rejsu po zatoce Budwańskiej. Czarnogóra to niewielkie i stosunkowo młode państwo w sercu Bałkanów, które śmiało może konkurować z Hiszpanią, czy Grecją o miano najpiękniejszych plaż w Europie. Piaszczyste brzegi morza z urokliwymi zatoczkami można odnaleźć wzdłuż 75 kilometrowego wybrzeża. Na powierzchni porównywanej do województwa podkarpackiego można cieszyć się zarówno ciepłym klimatem podzwrotnikowym jak i alpejskim w wysokich partiach gór. Lunch w hotelu. Wieczorem kolacja w hotelu.
5
Dzień | Rafting na rzece Tara
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na rafting na rzece Tara. Lunch w lokalnej restauracji. Tara jest przyrodniczą perłą Europy, będąca jednocześnie największym kanionem w Europie. Znana jest jako "łza Europy". Jej fantastyczne pejzaże, łagodne doliny i dzikie lasy, progi wodne, nad którymi unoszą się sosny i cudownie błękitny kolor wody zapierają dech w piersiach nawet najbardziej wybrednym turystom. Wieczorem kolacja pożegnalna w lokalnej restauracji.   
6
Dzień | Budva – Podgorica – Warszawa
Po śniadaniu. Wykwaterowanie. Lunch i transfer na lotnisko w Podgoricy, odprawa i powrót do Warszawy.
Nie możesz się zarejestrować