Top
Image Alt
Home  /  Kreta – przygoda na wyspie Zeusa

Kreta – przygoda na wyspie Zeusa

8 dni 7 nocy
20-120 osób+ Wiek

Wyjazdy incentive Kreta – przekonaj się jak wyglada wyjazd incentive w klimacie siga, siga. Skontaktuj się z nami.

Kreta – mityczna wyspa, na której narodził sie najważniejszy ze wszystkich bogów Zeus. To tu niezwyciężony Tezeusz pokonał potwora Minotaura i po nici Ariadny wydostał się z labiryntu, który dla króla Minosa zbudował Dedal. I jeszcze ta kuchnia: prosta i wyjątkowo pyszna. Nigdzie dolmadakias, pita z tzatzikami czy owoce morza nie smakują tak dobrze jak na kreteńskim wybrzeżu.

Uwielbiamy tutaj wracać a szczególnie do rewelacyjnego hotelu Ostria Beach Resort & Spa w Irapetrze. Zapraszamy do hotelu w którym każdy odpocznie w stylu „siga, siga” (niespiesznie, w swoim tempie).

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę dla swojej grupy

Wyjazdy incentive Kreta hotel Ostria Beach Resort and Spa – wyspa w pigułce

Hotel Ostria Beach Resort & Spa to doskonały wybór na wyjazd Incentive dla firm. Świetna infrastruktura hotelu pozwala na zrealizowanie wielu ciekawych programów na miejscu. Hotel ma klimat uroczej kreteńskiej wioski. Oferuje wyśmienitą kuchnię z bogatym menu restauracji à la carte. Wieczorami proponuje specjalne gale oraz urozmaicony program rozrywkowy. Na hotelowej plaży jest możliwość skorzystania z różnych sportów wodnych.  hotel ten klasyfikuje się w gronie najlepszych na Krecie! Tu gorąco jest przez cały sezon!

Wyjazdy motywacyjne na Krecie to relaks w cieniu starożytnej historii

Nie tylko wielka historia, ale także słynna gościnność i dużo słońca, które świeci tu przez większość dni w roku. Dodajmy do tego ciepłe morze, oliwki wielkości orzechów czy ludzi szczerzących się w klimatycznych tawernach i oto jesteśmy na Krecie… Podczas pobytu w hotelu Ostria Beach Resort & Spa można robić dużo fajnych rzeczy, zachowując odprężający balans między zwiedzaniem i plażą.

Kreta jest największa z greckich wysp, nazywana ich królową. Jak na królową przystało ma wiele nazw i znaczeń: z greckiego  Κρήτη od słowa krateia – silna, Grecy nazywają ją też Megalonissos, czyli Wielka Wyspa. Położona jest na granicy Morza Kreteńskiego i Śródziemnego, stanowiąc najbardziej wysunięty na południe przyczółek Europy. Dla wielu jest, tak piękna, że uważają, iż przez to piękno, zapatrzony w nią Ikar poleciał za wysoko, co przypłacił śmiertelnym upadkiem do morza. Pięknem Krety zachwycał się także najsłynniejszy poeta grecki – Homer.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla osób ceniących świetną grecką kuchnię, duże przestrzenie, połączenie aktywnego wypoczynku z relaksem, bogatą historię
 • Atrakcje na miejscu
  Rejs na Spinalongę połączony z barbaque na plaży, Rejs na pobliskie Santorini – jedną z najpiękniejszych wysp Greckich, Hersonissos i Knosos- z mitycznym pałacem, Płaskowyż Lasithi – jaskinia Zeusa
 • Kiedy jechać
  19.09-26.09.2021
 • Na jak długo
  Na tydzień.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Kreta – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

 

Kreta najpiękniejsza jest na wiosnę, kiedy drzewa są soczyście zielone, pachnie tymianek i inne zioła. Wszędzie można podziwiać przepiękne kolorowe kwiaty, prezentujące się cudownie, zwłaszcza na tle antycznych ruin, czy ośnieżonych szczytów Gór Białych. Cudnie jest obserwować jak ta Wielka Wyspa powoli budzi się do życia. Właściciele tawern i kafejek przygotowują się na przyjęcie turystów. Wszyscy pełni energii, wypoczęci po zimie, otwarci na rozmowy o życiu, rano przy frappe (zimniej kawie idealnej na upalne dni), popołudniu przy retzinie (młodym greckim winie) a wieczorem już przy metaxie – greckim koniaku opracowanym przez kupca Spirosa Metaksasa w 1888 roku z domieszką ziół oraz płatków róż) czy ouzo wódce anyżowej podawanej zazwyczaj z wodą w dodatkowej szklance. Wszystko z tradycyjnym greckim luzem i czarem….Oczywiście do tego będą serwowane greckie przysmaki: tzatziki, pita, saganaki, suflaki, gyros, oliwki kalamata, dolmades i wiele innych…Ahh tak naprawdę Kreta jest piękna o każdej porze roku.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Justyna, pisz na justyna@bctincentive.pl lub dzwoń +48 669 210 605

Plan wyjazdu

1
Dzień
Spotkanie przy dedykowanym stanowisku odpraw, przelot do Heraklionu. Przejazd do hotelu Ostria Beach Resort &Spa. Kolacja powitalna w hotelu.
2
Dzień
Śniadanie w hotelu. Spotkanie informacyjne w hotelu ze szczegółowym omówieniem pobytu. Po lunchu rozpoczęcie animacji. Wieczorem impreza taneczna dla grupy.
3
Dzień
Śniadanie w hotelu. Półdniowa wycieczka na płaskowyż Lassithi. Zwiedzanie miejsca narodzin Zeusa. Po drodze lunch w lokalnej tawernie. Wieczorem animacje dla grupy.
4
Dzień
Śniadanie w hotelu. Rejs na Santorini jedną z najpiękniejszych wysp Greckich. Wieczorem powrót do hotelu. Kolacja.
5
Dzień
Śniadanie w hotelu. Zapraszamy na kolejny rejs tym razem na Spinalonę. W trakcie wycieczki kąpiele morskie i wspólna zabawa na pokładzie statku. Odwiedzimy także urokliwe Agios Nikolaos, które nazywane jest Kreteńskim Saint Tropez. Powrót do hotelu późnym popołudniem. Kolacja.
6
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na zwiedzanie starożytnego Pałacu Knossos. Lunch w stolicy wyspy Heraklionie, czas na zakupy i kawę. W drodze powrotnej zatrzymamy się w górskiej wiosce gdzie będziemy uczestniczyć w greckiej zabawie, wspólnie nauczyć się i zatańczyć Syrtaki czyli– popularny grecki taniec, stworzony w 1964 na potrzeby filmu Grek Zorba. Taniec nazywany jest też po prostu Zorbą. Klimatem i choreografią zbliżony do autentycznych greckich tańców ludowych. Powrót do hotelu po północy.
7
Dzień
Śniadanie. Czas na odpoczynek i animacje. Wieczorem kolacja pożegnalna.
8
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy. Pożegnanie z grupą.
Nie możesz się zarejestrować