Top
Image Alt
Home  /  Malta – rycerskie opowieści

Malta – rycerskie opowieści

6 dni 5 nocy
15-20 osób+ Wiek

Pierwsza wizyta na tej małej wyspie nieodłącznie wiąże się z zachwytem nad liczbą, rozmachem, wielkością i przepychem zabytkowych miast, świątyń, kamienic i całych miejskich kwartałów powstałych na dość niegościnnym archipelagu niewielkich wysepek.

Wyjazdy incentive Malta – dlaczego to dobry pomysł

Malta ma wszystko to, co kojarzy się z relaksem w stylu śródziemnomorskim. To pyszne jedzenie, złote plaże, kojący szum fal i niesamowite historie schowane pośród wąskich uliczek i tajemniczych miejskich zaułków. Opowieści o zakonnikach i ich czynach czają się dosłownie wszędzie, a my odkrywamy je wciąż na nowo podczas wyjazdów.

Zwiedzanie zabytków to nie wszystko czym zajmujemy się podczas wyjazdów incentive na Maltę. Była brytyjska kolonia ma do zaproponowania znacznie więcej. Posiada wybitnie internacjonalny charakter, a turystykę ma wpisaną w swoje DNA. Bogata historia i kultura, świetna baza hotelowa, różnorodna śródziemnomorska kuchnia nawiązująca do najlepszych tradycji arabskich i europejskich, a także nader współczesne bary, puby i dyskoteki sprawiają, że na wyjeździe z nami każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Wyjazdy incentive Malta – opalanie i zwiedzanie

Czy to będzie conocne balangowanie, czy dostojne zwiedzanie sanktuariów i sennych średniowiecznych miast – Malta to jedno z tych miejsc, które na długo pozostaje w pamięci uczestnikom naszych wyjazdów incentive. Podziwianie widoków Valetty, nurkowanie, rejsy i opalanie na katamaranie z lampką doskonałego lokalnego wina, czy offroad jeepami po bezdrożach – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki podczas naszego wyjazdu incentive.

A co ważne – te wszystkie atrakcje są możliwe do zrealizowania w krótkim czasie 5-7 dni, w całkiem przystępnych cenach, z zachowaniem naprawdę wysokich standardów bezpieczeństwa. Dlatego właśnie Maltę zalicza się do absolutnego top kierunków na wyjazdy incentive.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla miłośników zwiedzania (pięknych krajobrazów, wyszukanej architektury militarnej, miejskiej i sakralnej), aktywnego zwiedzania (jeepy, nurkowanie, szybkie łodzie, katamarany), plażowania i dobrej kuchni. Na koniec – wymarzony kierunek na „gorączkę sobotniej nocy”.
 • Atrakcje na miejscu
  Widok na 3 miasta i Wielki Port z Ogrodów Baracca w Valetty, kawa i cannoli w Caffe Cordina na Republic Street, spacer nadbrzeżem Marsaxlokk, wiatr we włosach – jeepami po Gozo, błękitny rejs na Comino, „imprezowa noc” w barach St Juliens, spacer uliczkami „Cichego Miasta Mdiny, panorama Gozo z murów Cytadeli w Victorii.
 • Kiedy jechać
  Ze względu na warunki pogodowe - od kwietnia do października, najlepiej w maju-czerwcu lub wrześniu-październiku, kiedy upały nie doskwierają, a wyspy nie zalewają tłumy turystów.
 • Na jak długo
  Idealny czas na realizację wyjazdu incentive to tydzień, ale wypady na 4-6 dni pozwolą skosztować atrakcji Malty i pozostawią zdrowy niedosyt.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Malta – okiem pilota | Radek Olek, BCT incentive:

Czym jest dla mnie Malta? Domknięciem pewnej historii i dopełnieniem fascynacji z dzieciństwa. Zaczytany w „Krzyżaków” i zafascynowany mroczną historią zakonników podbijających bałtyckie puszcze nie zdawałem sobie długo sprawy, że za sprawą powieści Sienkiewicza mamy skrzywiony obraz średniowiecznych zakonów rycerskich. Wyprawy do krajów wschodniej części Morza Śródziemnego, a w szczególności na Maltę pozwoliły mi poszerzyć wiedzę i poznać prawdziwą wielkość i doniosłość roli zakonników w dziejach Europy. Szczególnie wyraźnie ich wpływ widać na Malcie, która aż kapie od bogactwa schyłku kultury zakonnego średniowiecza. 

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Malta
Zbiórka na lotnisku w Warszawie i spotkanie z przedstawicielem BCT. Przelot na Maltę, przejazd do hotelu i zakwaterowanie w hotelu. Powitalna kolacja w hotelu w restauracji tematycznej. Nocleg.
2
Dzień | Valetta, Mdina, Mosta
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na całodzienną wycieczkę po wyspie. Odwiedzimy 3 najważniejsze miasta Malty: stolicę Valettę, ciche miasto Mdinę oraz niewielką Mostę – z cudownym kościołem. Wieczorem powrót do hotelu. Kolacja w hotelu.
3
Dzień | Gozo jeepami
Śniadanie w hotelu. Zapraszamy na wyspę Gozo, którą będziemy mieli okazję eksplorować jeepami, dla chętnych samodzielnie prowadzonymi przez uczestników. Przejazd z hotelu do portu (transfer około 30 minut). Powrót na prom i rejs powrotny na Maltę. Do hotelu dotrzemy najpóźniej ok. 18:00. Kolacja w hotelu. Wieczorem wyjazd do St Julians – topowej europejskiej miejscówki na spontaniczne imprezy w ulicy pełnej barów i pubów.
4
Dzień | Buggiba
Dzień przeznaczony na opalanie, animacje i korzystanie z atrakcji hotelowego All Inclusive.
5
Dzień | Comino łodziami
Śniadanie i lunch w hotelu. Po południu wsiądziemy do super szybkich łodzi motorowych i ruszymy w szalony rejs – ogromne silniki łodzi motorowych sprawią że będziemy literalnie fruwać nad falami. To prawdziwy zastrzyk adrenaliny i możliwość podziwiania wybrzeża Malty oraz Comino z wyjątkowej perspektywy.  Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
6
Dzień | Malta – Warszawa
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd na lotnisko. Odprawa i powrót do Warszawy. Zakończenie imprezy.
Nie możesz się zarejestrować