Top
Image Alt
Home  /  Paryż – Francja elegancja

Paryż – Francja elegancja

5 dni 4 noce
10-150 osób+ Wiek

Paryż to stolica Francji, choć Francuzi uważają, że także całego świata.

To miasto wciąga i najlepiej zgubić się w plątaninie uliczek, by całkowicie wsiąknąć w niepowtarzalny klimat artystycznej bohemy miasta romansu, sztuki i namiętności.

Wyjazdy incentive Paryż – spacery brzegiem Sekwany, romantyczne kawiarenki

Turyści przyjeżdżają do Paryża, aby odnaleźć jego romantyczną stronę. Powstały dziesiątki filmów, w których bohaterowie przeżywają romantyczne chwile w mieście miłości. To wszystko można odczuć na własnej skórze podczas długich spacerów brzegiem Sekwany lub błądząc uroczymi wąskimi uliczkami pośród zagubionych w czasie kawiarenek.

Firmy, z którymi podróżujemy doskonale wiedzą, że na naszych wyjazdach motywacyjnych można spodziewać się znakomitej kuchni. Paryż jest w tej kwestii nieoceniony. Na gości naszych wyjazdów incencive czeka wiele kulinarnych podbojów – setki wyśmienitych restauracji i kawiarni.

Najstarsza kawiarnia została założona w 1686 roku. Kawiarnia Le Procope znajduje się w 6 dzielnicy Paryża. Jednak esencją pobytu w Paryżu jest wizyta w niewielkim bistro, które znajduje się rogu niemal każdej ulicy.

Wyjazdy dla firm Paryż – Wieża Eiffla i niemal 200 muzeów na terenie miasta

Symbolem miasta jest Żelazna Dama, czyli słynna Wieża Eiffla. Konstrukcja widoczna niemal z każdego miejsca w Paryżu miała być tymczasową instalacją, przeznaczoną na Światowe Targi w 1889 roku. Potężna 300 metrowa budowla góruje majestatycznie nad Paryżem. Obecnie jest ona obowiązkowym punktem wizyty w stolicy Francji, ale zaledwie początkiem długiej listy wspaniałych atrakcji miasta.

Paryż zamieszkuje ponad 2,2 mln osób i jest podzielony na 20 dzielnic. Zostały one kolejno ponumerowane, a pierwszą jest centrum miasta. Kolejne znajdziesz rysując na mapie kształt ślimaka. W ten sposób stworzono podział administracyjny Paryża. W mieście znajdują się 1803 pomniki, 173 muzea, 450 parków i ogrodów, 400 sal kinowych.

Nawet jeśli masz tydzień lub dwa, i tak zabraknie ci czasu, żeby zobaczyć wszystko, co oferuje Paryż dlatego warto się tu wybrać nie jeden (obowiązkowy) a kilka razy. Nasze programy wyjazdów nagrodowych do Paryża ułożone są w taki sposób, aby pokazać możliwie najwięcej, a jednocześnie mieć czas na kontemplowanie uroków miasta.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla każdego.
 • Atrakcje na miejscu
  Obowiązkowym punktem na mapie miasta podczas naszych wyjazdów dla firm jest Centre Pompidou. Muzeum sztuki nowoczesnej, m.in. Warhol, Bonnard, Picasso, Miro, Pola Elizejskie -aleja będąca symbolem Paryża jako stolicy świata, La Défense - kompleks architektoniczny z końca XX w., nowoczesne wieżowce, odważne rozwiązania, dzielnica łacińska - teren osady rzymskiej, ośrodek akademicki, Sorbona, Panteon, Jardin du Luxembourg, bulwary St-Michel i St-Germain, Luwr-największe muzeum na świecie, gromadzące dzieła sztuki z czasów od starożytności do połowy XX w., m.in. Mona Liza i Wenus z Milo, Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Musée d'Orsay - muzeum impresjonistów i postimpresjonistów, m.in. Monet, Renoir, Cezanne i van Gogh, Notre Dame najsłynniejsza gotycka katedra na świecie, Bazylika Sacré-Cœur i szczyt Montmartre, dzielnica XX-wiecznych artystów, Wieża Eiffla.
 • Kiedy jechać
  Każda pora roku jest dobra. Mawia się, że każdy czas jest dobry na miłość. Z Paryżem jest podobnie.
 • Na jak długo
  Niektórzy, żeby posmakować Paryża po prostu się tu przeprowadzali. Jeśli nie ma takiej możliwości to warto wybrać się na kilka dni. Dzięki dobrym połączeniom lotniczym oraz tanim liniom lotniczym można się wybrać na 1 dzień na zakupy lub interesującą wystawę lub na dłuższy emocjonujący wyjazd incentive.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Paryż – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Stolicę Francji najlepiej zwiedza się błądząc po ulicach i podglądając codzienne życie jego mieszkańców. Paryż to miasto, w którym ludzie prowadzą kawiarniany tryb życia. Uwielbiam przysiąść w jednej z setek kawiarni, by niespiesznie sączyć kawę i przyglądać się ludziom. Nie każdy może sobie pozwolić na powolne degustowanie miasta, włóczęgę po ulicach i wielkich muzeach. Dlatego jadąc do Paryża po raz pierwszy, warto się wcześniej przygotować i zaplanować pobyt. Znalazłam ciekawostkę o japońskich turystach, którzy przyjechali do Paryża i szybko zostali odesłani do Japonii, ponieważ cierpią z powodu ekstremalnego szoku tzw. „Syndromu Paryskiego”. Ci turyści nie byli gotowi na oszałamiający Paryż. Mimo to miasto nieustanne odwiedzają miliony turystów? A dlaczego nazywane jest Miastem Miłości? Warto to sprawdzić samemu.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Justyna, pisz na justyna@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Paryż
Spotkanie na lotnisku im. Chopina w Warszawie, odprawa i przelot do Paryża. Po przylocie przejazd do Paryża i zakwaterowanie w hotelu. Wyjazd autokarem na kolację w lokalnej restauracji – wieczór francuski z muzyka i winem. Powrót do hotelu i nocleg.
2
Dzień | Paryż
Po śniadaniu proponujemy zwiedzanie w niebanalny sposób - zza okna słynnego Citroena 2CV. Każde auto prowadzone jest przez doświadczonego angielskojęzycznego kierowcę. Przy ładnej pogodzie samochody będą miały otwarte dachy. Podczas przejazdu obowiązkowe przerwy na zdjęcia. Lunch w restauracji na Montmarte. Po posiłku wjazd na Wieżę Eiffla. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji, a następnie rejsu na Sekwanie. Powrót do hotelu i nocleg.
3
Dzień | Paryż
Śniadanie w hotelu. W programie na ten dzień dalsze zwiedzanie Paryża: Ile de la Cite z monumentalną katedrą Notre Dame, Bazylika Sacre –Ceur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmarete, Place du Tertre- jedno z najbardziej malowniczych miejsc Paryża, Spacer Rue des Saules, gdzie znajduje się miejsce spotkań paryskiej bohemy. Lunch na Montmartrze. Kolejne punkty na trasie zwiedzania to między innymi Plac Pigalle do Palace Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge, gdzie zjemy kolację i obejrzymy słynne show. Po kolacji transfer do hotelu.
4
Dzień | Wersal
Śniadanie w hotelu. Przejazd do Wersalu i zwiedzanie kompleksu pałacowego oraz ogrodów z przewodnikiem. Miejsce zachwyca, pobudza wyobraźnię a także zadziwia bogactwem i przepychem. Lunch w lokalnej restauracji. Powrót do Paryża i kolacja w restauracji z muzyką na żywo. Wieczorem powrót do hotelu.
5
Dzień | Paryż - Warszawa
Wczesne śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na lotnisko Beauvais. Przelot do Warszawy. Przylot do Polski, odbiór bagaży. Pożegnanie z grupą i zakończenie wyjazdu.  
Nie możesz się zarejestrować