Top
Image Alt
Home  /  Wyjazd motywacyjny – Rzym

Wyjazd motywacyjny – Rzym

3 dni 2 noce
15-20 osób+ Wiek

Mówi się, Rzym jest jak doskonały film, pełen zwrotów akcji, zaskakujących scen. Rzym to komedia, która przywoła uśmiech na twarzy, by kilka kroków dalej niczym w horrorze przerazić mrożącą krew w żyłach krwawą historią. Nie zabraknie też łez wzruszenia i zachwytów nad niewypowiedzianą urodą Romy… Nasze wyjazdy incentive do Rzymu projektujemy w taki sposób by ostatnia zapamiętana scena zapisała się w sercu na zawsze.

Wyjazdy incentive do Rzymu – miasto, które na zawsze będzie w naszej w pamięci

Pozostając w filmowej narracji, istotę Rzymu najpełniej oddała bohaterka filmu „Rzymskie Wakacje”, w którą wcieliła się Audrey Hepburn. Pamiętacie te kultowe słowa? “Każde miasto na swój sposób jest niezapomniane, ale jeśli mnie spytacie, które wolę najbardziej, odpowiem, że Rzym… wspomnienie o wizycie w nim nie opuści mnie aż do śmierci”… Zapraszamy więc na spacer po Wiecznym Mieście, podczas wyjazdu motywacyjnego towarzyszyć nam będą sceny filmów, które nosimy w pamięci.

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Wieczne miasto jest imponujące i majestatyczne, gdy spacerujemy jego ulicami podczas wyjazdów motywacyjnych. 

„Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” – to powiedzenie pozostaje aktualne od prawie trzech tysięcy lat. Wieczne miasto, położone na siedmiu wzgórzach pośrodku Półwyspu Apenińskiego, nieodmiennie kusi każdego, kto zechce na własne oczy zobaczyć największe na świecie muzeum na otwartym powietrzu. Realizując wyjazd motywacyjny do Rzymu przechadzamy tymi samymi drogami, którymi chadzali najwięksi rzymscy patrycjusze, filozofowie, wojskowi, apostołowie i papieże. Nie sposób powiedzieć „widziałem już wszystko”, gdy nasza noga nie postała ani razu w sercu dawnego imperium rzymskiego, a oczy nasze nie spoczęły choć przez chwilę na wspaniałych pozostałościach dawnej świetności miasta Remusa i Romulusa…  Zapraszamy na wyjazd incentive do tego niezwykłego miasta!

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla wszystkich – miłośników historii, koneserów dobrego wina i jedzenia.
 • Atrakcje na miejscu
  Obowiązkowe punkty w programach wyjazdów motywacyjnych dla firm: Koloseum i Łuk Konstantyna, Forum Romanum oraz ulicą Fori Imperiali, gdzie znajduje się forum i pomnik Juliusza Cezara, Kapitol, Plac Wenecki z monumentalnym Pomnikiem Ojczyzny, Usta Prawdy, Plac i Bazylika Św. Piotra, Zamek Anioła, Panteon, Schody Hiszpańskie. najwspanialsza rzymska fontanna Di Trevi, Piazza Navona.
 • Kiedy jechać
  Każda pora roku jest dobra na wyprawę do Wiecznego Miasta.
 • Na jak długo
  Najlepiej na 4-5 dni to pozwoli nam na leniwe zwiedzanie i skosztowanie wszystkich atrakcji.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Rzym – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Pierwszy raz w Rzymie byłam z okazji swoich …stych urodzin i już wtedy wiedziałam, że nie będzie to mój ostatni raz. Nie ma na świecie miasta dorównującego Rzymowi bogactwem artystycznym, historycznym, czy architektonicznym. Rzym to miasto jednoczące skrajności, stojące niegdyś na czele świata pogańskiego, a dziś będące centrum chrześcijaństwa. Rzym jest elegancki i tandetny, kolorowy i szary, słodki i gorzki.

Miasto, do którego mogłabym latać 4 razy w roku – dla urozmaicenia o jego różnych porach. Wyjazdy incentive do Rzymu to uczta dla ducha i ciała. Rzym można „zaliczyć” w weekend lub przyjeżdżać tu wielokrotnie i zawsze odkrywać coś nowego, zaskakującego i pięknego.

Plan wyjazdu

1
Dzień
Zbiórka na lotnisku przy dedykowanym stanowisku odpraw. Powitanie i transfer do centrum Rzymu (ok. 30 min). Lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu zwiedzanie.  Podczas zwiedzania miasta towarzyszyć nam będą filmy, których sceny rozgrywały się na ulicach. Nasz spacer zwieńczy kolacja w najbardziej klimatycznej dzielnicy miasta, w jednej ze uroczych trattorii. Po kolacji przejazd autokarem do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
2
Dzień
Śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem na Plac Św. Piotra i dalsze zwiedzanie miasta. Głód wrażeń z pewnością wywoła ten fizyczny… Zaspokoimy go lunchem w tradycyjnej włoskiej restauracji. Dalsze kroki zaprowadzą nas do najdroższej ulicy handlowej Rzymu – Via Condotti by dotrzeć pod słynne Schody Hiszpańskie. Kolejnym punktem będzie najwspanialsza rzymska fontanna Di Trevi. Wprawdzie nie wykąpiemy się w niej jak Anita Ekberg, ale schłodzimy się jedząc wspaniałe gelati! Dzień zakończymy na najbardziej eleganckim placu miasta – Piazza Navona. Po kolacji przejazd autokarem do hotelu. Nocleg.
3
Dzień
Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko. Odprawa i wylot do Warszawy. Zakończenie imprezy.
Nie możesz się zarejestrować