Top
Image Alt
Home  /  Wyjazd motywacyjny – Sardynia

Wyjazd motywacyjny – Sardynia

5 dni 4 noce
20-30 osób+ Wiek

Położona na zachód od Półwyspu Apenińskiego, Sardynia urzeka dziką przyrodą, śnieżnobiałymi plażami oraz romantycznymi zatoczkami. Prócz pięknego wybrzeża wyspa szczyci się pięknymi górami i lasami, gdzie cicho szumią strumienie, wprowadzając prawdziwie magiczny klimat wakacji. Przyroda zachwyca tutaj na każdym kroku i można odnieść wrażenie, że jest się jedyną osobą w tej rajskiej enklawie. To wszystko razem wzięte sprawia, że Sardynia jest doskonałym kierunkiem na wyjazdy dla firm.

Wyjazdy incentive Sardynia – szmaragdowe wody i życie nocne na Costa Smeralda

Morze całkowicie króluje nad tym regionem, skrzy się w zatoczkach, wzdłuż skalistego wybrzeża, a jego kolory przenikają w kierunku plaż i najpopularniejszych kurortów. Jednym z piękniejszych miejsc jest Costa Smeralda z miasteczkiem Porto Cervo, które łączy historię starożytną z kolorowym życiem nocnym. Nazwa miejscowości, pochodzi od zjawiskowej zatoki, która przywodzi na myśl poroże jelenia. Podczas naszego wyjazdu incentive będziemy mieli niejedną możliwość zanurzenia się w tych szmaragdowych wodach.Wieczorami czekają nas spacery pośród eleganckich butików, a dla miłośników muzyki disco – imprezy do rana.

 

Ci którzy wolą góry, będą mieli również możliwość podziwiania ich z pokładu samochodów 4×4. Wyruszymy do centrum wyspy – ukrytego regionu Barbagia, który oczarowuje surowym pięknem krajobrazu, naturalnym jedzeniem i barwnymi lokalnymi zwyczajami. To tutaj dzika przyroda udowadnia, że Matka Natura jest najdoskonalszym, ze wszystkich malarzy. Wizyta w Barbagia to, coś co w świecie wyjazdów motywacyjnych nazywamy „efektem wow”. Ten moment, kiedy nie możesz wydusić z siebie słowa, bo nie wiesz czy to, co widzisz dzieje się naprawdę.

Wyjazdy incentive Sardynia – witajcie w raju dla foodies. Może coś przekąsimy?

Sardynia to również wyśmienite jedzenie – w końcu nadal jesteśmy we Włoszech! Jedzenie “organiczne” i “slow-food”, są tutaj znane od wieków. W każdej miejscowości bez problemu można odnaleźć domowy ser pecorino, spróbować pysznych migdałów, skosztować wyrazistych mięs znad paleniska, a dzień zakończyć nad półmiskiem świeżych owoców morza z kieliszkiem lokalnego wina. Ani się obejrzysz, a wyjazd incentive z nami zmieni cię w prawdziwego smakosza.

 

Na wyspie nie ma w zasadzie miejsca, które nie byłoby magiczne: oszałamiające plaże, majestatyczne góry, urokliwe miejscowości, a nawet blichtr Szmaragdowego Wybrzeża – wszystko robi ogromne wrażenie na naszych gościach. Odpoczynek na Sardynii jest prawdziwą przyjemnością. Słodkie nic-nie-robienie “dolce far niente” nabiera tutaj zupełnie nowego znaczenia.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Wyjazdy grupowe dla firm do Sardynii polecamy wszystkim miłośnikom naturalnego piękna, którzy zwiedzanie lubią łączyć z plażowaniem, pysznym jedzeniem oraz odrobiną imprezowych wieczorów.
 • Atrakcje na miejscu
  Porto Cervo, Supramonte, Archipelag La Maddalena, Santa Maria, przejazd jeepami przez region Barbagia, sardyńskie przysmaki, wizyta w ovile, Dolina Lannaitu, wizyta w lokalnej winnicy, Olbia
 • Kiedy jechać
  Najkorzystniejszy czas na wyjazd incentive, na tę rajską wyspę przypada na okres od maja do października. Temperatury są wtedy przyjemne (maksymalnie do 30 stopni), a opady odnotowuje się wtedy najniższe.
 • Na jak długo
  Idealnie na wyjazd to 5 dni, pozwoli poznać miasto w taki sposób, aby chcieć do niego wracać. Natomiast wyspa ma mnóstwo do zaoferowania, więc wydłużenie pobytu
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Sardynia – okiem pilota | Zuzanna Król-Wąsicka, BCT incentive: 

Na Sardynię wracam za każdym razem z ogromnym uśmiechem na twarzy. Wyspa obfituje we wszystkie te rzeczy, których szukam podczas swoich podróży – wspaniałe krajobrazy, doskonałe jedzenie, oryginalny lokalny folklor oraz możliwość zażywania kąpieli słonecznych przez prawie 300 dni! I ten wszechogarniający szmaragdowy kolor morza, który nieprzerwanie kusi, by się w nim zanurzyć. Sardynia nigdy się nie nudzi – przy każdej wizycie zawsze znajduję nowy, nieodkryty jeszcze zakątek, gdzie prócz mnie i wiecznie zadowolonych mieszkańców, nikogo więcej nie uświadczę. Senne wioseczki czy miasteczka to idealne miejsca, gdzie można zapomnieć o wielkim świecie oraz naprawdę rozkoszować się wakacjami i pysznym, włoskim jedzeniem.

Jeżeli poszukujesz szczęścia i jeszcze go nie znalazłeś, to gwarantuję, że po przyjeździe na Sardynię szybko się to zmieni. Z głębi serca polecam Sardynię na wyjazd motywacyjny firmom, które od incentive travel oczekują czegoś więcej.  

 

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Zuzą i zapytaj o wyjazd dla firm na Sardynię. Pisz na zuzanna@bctincentive.pl

 

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa - Olbia
Spotkanie z przedstawicielem BCT na lotnisku w Warszawie, przy dedykowanym stanowisku. Godz. wylot do Olbii z międzylądowaniem we Frankfurcie. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja w hotelu, nocleg.
2
Dzień | Archipelag La Maddalena
Po śniadaniu spotkanie przed hotelem oraz spacer do przystani przy hotelu i rejs statkiem po Archipelagu La Maddalena. Wyprawa statkiem na Archipelag La Maddalena - dzień pełen wrażeń i niesamowitych widoków. Pierwszy postój jest na wyspie La Maddalena w miasteczku o tej samej nazwie, następnie zatrzymamy się na Santa Maria. Podczas całej wyprawy będzie czas wolny na spacer uliczkami miasteczka pełnymi sklepików z pamiątkami i typowych sardyńskich wyrobów rzemieślniczych oraz plażowanie. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu i nocleg.
3
Dzień | Barbagia
Śniadanie. Po posiłku ruszamy na podbój Barbagii, regionu leżącego w pobliżu najwyższych sardyńskich szczytów. Cały dzień spędzimy w jeepach 4x4 oraz opowieściami lokalnych przewodników. Przed południem wjeżdżamy widokową drogą na wysokość ponad 1300 n.p.m. na Monte Corrasi. W otoczeniu niezwykłego krajobrazu, odbędziemy fascynujący spacer celem odkrycia tajemnic góry oraz endemicznej fauny i flory. Będzie również możliwość spaceru po jednym z tarasów widokowych, z którego rozpościerają się oszałamiające widoki. Następnie zjeżdżamy do Doliny Lannaitu, podziwiając po drodze bazaltowy płaskowyż i Lago Cedrino dojeżdżamy do Jaskinii „Sa Oche“, zobaczymy niezwykle ciekawy kompleks jaskiń krasowych o fascynującej historii związanej z życiem miejscowej ludności. Naszym kolejnym przystankiem będzie ovile (bacówka), gdzie zjemy lokalny sardyński obiad - typowe sardyńskie sery, wędliny, pieczony prosiak, chleb carrassau i wino cannonau, które wpływa na długowieczność Sardyńczyków. Na koniec naszego przejazdu krótki spacer u źródła Su Gologone. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych. Kolacja w restauracji hotelowej.
4
Dzień | Porto Cervo
Po śniadaniu czas na łapanie promieni słonecznych. Lunch w restauracji hotelowej. Po lunchu wyjazd na półdniową wycieczkę do Porto Cervo. Jest to niewątpliwie jedno z najbardziej sławnych miejscowości na Sardynii. W ciągu roku zamieszkiwane przez zaledwie parę setek mieszkańców, latem przeistacza się w sardyńskie Saint-Tropez - każdy chce tam być. Miasteczko łączy elementy architektury włoskiej, greckiej oraz północnoafrykańskiej. Będzie czas na spacer w marinie, zakupy czy kawę z widokiem na szafirową zatokę. Kolacja pożegnalna w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu.
5
Dzień | Olbia - Warszawa
Śniadanie w hotelu Wykwaterowanie z hotelu, przejazd w kierunku naszego następnego punktu programu. Zwiedzanie winnicy oraz degustacja win wraz z przekąskami (wędliny i sery). Następnie lunch w lokalnej restauracji. W godzinach popołudniowych wylot w stronę Polski  Przylot do Warszawy, pożegnanie z grupą i zakończenie imprezy.
Nie możesz się zarejestrować