Top
Image Alt
Home  /  Sillian- narty bez granic

Sillian- narty bez granic

7 dni 6 nocy
15-20 osób+ Wiek

Wyobraź sobie… Biały puch jak okiem sięgnąć, w oddali surowe szczyty majestatycznych Dolomitów. Fantastycznie przygotowane trasy, przytulne knajpki, leżaczki, słoneczko… Buty narciarskie same wciskają się na nogi, a krawędzie desek i nart same się ostrzą. Czy Wy także nie możecie doczekać się już zimy? Mamy fantastyczną miejscówke w austriackim Sillian. Robimy tam nieziemskie wyjazdy dla firm.

Wyjazd integracyjny na narty do Austrii – Alpejska zima w Sillian nadchodzi z przytupem

Park przyrody Tre Cime w Dolomitach został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrody UNESCO. Region zaprasza na niezwykłe spotkanie z alpejską przyrodą. Na tym stosunkowo niewielkim obszarze zetkniesz się z fantastycznie przygotowaną infrastrukturą narciarską. Czeka tu wiele atrakcji, które sprawią że twój wyjazd incentive będzie wyjątkowy i niezapomniany. Wśród nich zjazd trasą Giro delle Cime (34 km). Po nartach możesz wprost zatopić się w nieopisanym bogactwie i różnorodności natury, które pozwolą lepiej Ci się zrelaksować, nawet podczas aktywnego wypoczynku. Alpejska zima w Sillian to czas spędzony nie tylko na nartach, podczas wyjazdów integracyjnych jest sporo czasu na rozmowy i wspólną zabawę przy grzańcu. Nie brakuje go również na kontemplowanie natury w jej najczystszej postaci.

Wyjazdy incentive do Austrii, czyli sprawdzony hotel w  Sillian i białe szaleństwo na stokach w Tre Cime

W wielokrotnie nagradzanym ośrodku narciarskim Tre Cime (Drei Zinnen Dolomites) w Południowym Tyrolu znajdą coś dla siebie nawet najbardziej wybredni narciarze i snowboardziści. Region oferuje fantastyczne warunki do jazdy na nartach i odpoczynku tym, którzy wysoko atrakcyjność i urozmaicenie terenów narciarskich tego nowoczesnego ośrodka. Jeśli lubisz poszaleć w puchu, pooddychać pełną piersią alpejskim powietrzem, a potem oddać się hotelowym rozrywkom, wyjazd motywacyjny do Sillian będzie tym, czego szukasz.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla aktywnych (narty, snowboard, łyżwy, sanki), dla miłośników pięknych krajobrazów.
 • Atrakcje na miejscu
  Giro del Cime – jedna z najdłuższych i najładniejszych w Europie tras narciarskich. Szlak ma 34 km długości i jest wpisany na listę UNESCO. Alpejska przyroda, prawdziwa zima. Bez kolejek, bez ścisku - bez tłoku na stoku. Wyżywienie All inclusive w hotelu.
 • Kiedy jechać
  Zimą - sezon narciarski trwa od grudnia do marca.
 • Na jak długo
  Na tydzień.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive do Austrii Sillian – okiem pilota | Jolanta Rapior, BCT incentive:

Jeśli lubicie śnieg i moglibyście jeździć na nartach bez końca, to zimowe szaleństwo w austriackim Sillian będzie idealnym wyborem. Świetny hotel w opcji all inclusive, klimat prawdziwej zimy w alpejskim wydaniu, malownicze trasy zjazdowe i relaks na leżakach na nasłonecznionych stokach – Południowy Tyrol oferuje to wszystko. Tutejsza trasa Giro delle Cime jest jak niekończąca się opowieść o białym szaleństwie. Trasa ma łącznie 34 km i jest jedną z najpiękniejszych tras widokowych na świecie. Szlak został wpisany na listę UNESCO. Byliśmy, widzieliśmy, jeździliśmy, a teraz chcemy zabrać Was ze sobą.

Plan wyjazdu

1
Dzień
Przejazd do miejscowości Sillian, do hotelu i zakwaterowanie. Kolacja powitalna w hotelu. Spotkanie informacyjne z instruktorem oraz przedstawicielem BCT Incentive. Omówienie programu wyjazdu.
2
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty do 3 Cime po stronie włoskiej (8 km, ok. 15 minut jazdy). Zajęcia z instruktorami na stokach. Powrót do hotelu. Kolacja w hotelu i wieczorna impreza.  
3
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty do 3 Cime po stronie włoskiej (8 km, ok. 15 minut jazdy). Zajęcia z instruktorami na stokach. Powrót do hotelu. Kolacja w hotelu. Animacja wieczorna. 
4
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty do 3 Cime po stronie włoskiej (8 km, ok. 15 minut jazdy). Zajęcia z instruktorami na stokach. Powrót do hotelu. Kolacja w hotelu z muzyką na żywo.
5
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty do 3 Cime po stronie włoskiej (8 km, ok. 15 minut jazdy). Zajęcia z instruktorami na stokach. Powrót do hotelu. Analiza nagrań ze stoków, podczas zajęć z instruktorami. Kolacja w hotelu. 
6
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty do 3 Cime. Zawody narciarskie z profesjonalnym pomiarem czasu. Powrót do hotelu. Podsumowanie wyjazdu, przegląd zdjęć i filmów. Impreza pożegnalna.
7
Dzień
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie i wyjazd do Polski. Przyjazd do kraju we wczesnych godzinach porannych.
Nie możesz się zarejestrować