Top
Image Alt
  /  Dubaj – arabski sen o luksusie

Dubaj – arabski sen o luksusie

4 dni 3 noce
15-20 osób+ Wiek

Wyjazd motywacyjny do Dubaju, czyli miejskie wakacje w jedynym takim mieście na świecie. Skontaktuj się z nami – sięgnij po luksus w arabskim stylu.

Wyjazd motywacyjny do Dubaju to przygoda na poziomie ostatniego piętra Burj Khalifa. Najwyższy budynek świata znajduje się właśnie tutaj. Widać z niego jak supernowoczesne miasto łączy się z pustynią – jak wyrasta z niej w jakiś fantastyczny sposób.

Zresztą większość rzeczy, jakie zobaczymy podczas wyjazdu incentive do Dubaju są w pewnym sensie „naj”.

Wyjazdy incentive do Dubaju – wszystko co „naj” w zasięgu wzroku

Najwyższy budynek świata, największe centrum handlowe, największe sztuczne nadbrzeże, największa ilość dźwigów (ok 20% spośród wszystkich dźwigów na świecie)… Takich obrazków jest tu więcej, a sam Dubaj bije niejeden rekord Guinessa. Myślisz o pamiątce dla kogoś bliskiego? Przywieź mu sztabkę złota, którą możesz kupić w przydrożnym czy hotelowym automacie na bilon.

0 Reviews
 • Kiedy jechać
  Ciepło i bezdeszczowo jest przez cały rok. W przypadku Emiratów, kraju w większości pustynnego warto jednak pamiętać, że lato oznacza coś zupełnie innego niż w naszej strefie klimatycznej - od maja do sierpnia jest tak gorąco że trudno jest przeżyć bez klimatyzacji. Może dlatego ceny hoteli wtedy drastycznie spadają, a prawdziwi Arabowie nie wychylają nosa z domu, ewentualnie spędzają czas w klimatyzowanych centrach handlowych. Znośnie robi się nocami, ale wciąż trzeba się liczyć z temperaturami powyżej 30 C. Europejską jesienią, zimą i wiosną mamy do czynienia z temperaturami bliżej 25-30 C i jest to idealna pora na wizytę w Emiratach.
 • Na jak długo
  Idealnie żeby połączyć Dubaj i Abu Dhabi to 5-6 dni. Przelot jest krótki i dogodny, trwa ok. 6 godzin, także niewiele stracimy na podróż i w zasadzie z marszu można zatopić cię w luksus miejskich atrakcji Emiratów. Warto pamiętać że Dubaj i Abu Dhabi nie są klasycznymi miejscami na plażowanie a All inclusive nie jest tu standardem i kosztuje górę dolarów. Plażowanie lepiej zaplanować w pobliskich emiratach Ras Al Khaimah, Sharjah, lub w odległym krańcu półwyspu – w Fujairah. Tam spotkamy typowe wakacyjne resorty z przebogatą formułą All Inclusive.
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Dubaj – okiem pilota | Damian Tomaszewski, BCT incentive

Tu wszystko jest naj, jakby miejscowi notable i paliwowi baronowie chcieli udowodnić światu, że na tym skrawku lądu wśród niegościnnych piasków można dokonać wszystkiego. Bogactwo kapie zewsząd i szczególnie zaskakujące jest właśnie to, że nigdzie na świecie nie ma chyba takiego nagromadzenia luksusu na tak małej powierzchni. Niezmiennie mnie to zadziwia i zachwyca. Polecam Dubaj na wyjazd incentive dla wszystkich fanów odważnych wizji i nieprzebranego bogactwa.

 

Plan wyjazdu

1
Dzień - Warszawa – Dubaj
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, wylot do Dubaju. Przylot do Dubaju w godzinach wieczornych, powitanie na lotnisku, transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.
2
Dzień - Dubaj
Po śniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie Dubaju. W programie min. rezydencja szejka Dubaju, Sheikh Zayed Road, 800 - metrowy Burj Khalifa (opcjonalnie wjazd na wieżę, piętro 124). Następnie dzielnica Jumeirah, Burj Al Arab, sztuczna wyspa Palm Jumeirah. Stara część miasta i muzeum historyczne. Transfer wodną taksówką (abra) i souk przypraw oraz złota. Lunch w lokalnej restauracji w okolicach Dubai Mall. Po południu czas na zakupy w jednym z największych domów handlowych świata. Po wszystkich emocjach powrót do hotelu. Kolacja i nocleg w hotelu.
3
Dzień - Abu Dhabi
Po śniadaniu przejazd do stolicy Emiratów - Abu Dhabi, nadmorski Corniche, Emirates Palace - reprezentacyjna siedziba rządu Emiratów. Lunch w lokalnej restauracji. Wizyta w Parku Rozrywki Ferrari World. Opuszczając stolicę zatrzymamy się, by podziwiać najpiękniejszy meczet w Emiratach - meczet szejka Zayeda (wstęp w miarę możliwości - za zgodą lokalnych władz). Nocleg w Dubaju.
4
Dzień - Dubai – Fujairah
Po śniadaniu przedpołudniowy rejs jachtem (3h) wzdłuż wybrzeża Dubaju. Zwiedzanie Dubaju od strony morza daje widok na inną perspektywę współczesnego Babilonu, zbudowanego na piasku. Następnie przejazd do sąsiedniego Emiratu do hotelu All Inclusive na wybrzeżu. Lunch, kolacja i nocleg w hotelu All Inclusive.
5
Dzień - Fujairah
Po śniadaniu czas wolny na wypoczynek w hotelu przy plaży obmywanej wodami Morza Arabskiego.
6
Dzień - Fujairah
Po śniadaniu czas wolny na wypoczynek i korzystanie z dobrodziejstw All Inclusive.
7
Fujairah
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie.
8
Dubaj – Warszawa
Wykwaterowanie, transfer na lotnisko, odprawa i przelot do Polski.
You don't have permission to register