Top
Image Alt
  /  Peru – inkaskie tajemnice

Peru – inkaskie tajemnice

6 dni 5 nocy
15-20 osób+ Wiek

Wyjazdy incentive do Peru… Sprawdź naszą ofertę i podaruj swoim partnerom w biznesie niezapomnianą przygodę.

Peru och, Peru. Trzeba zobaczyć, żeby w to uwierzyć. Zobaczyć Machu Picchu, wieczne miasto, uznane za jeden z siedmiu cudów współczesnego świata, to marzenie, które każdy powinien spełnić. Wyjazd incentive do Peru i wizyta na Machu Picchu to propozycja dla podróżników, którzy mierzą wysoko. Peru to nie tylko dzika przyroda i piękne krajobrazy, to sfera pełna tajemnic.

Wyjazdy incentive Peru – dawne imperium obu Ameryk

Jeden z najbardziej różnorodnych krajów na świecie, gdzie jednym tchem można przejść od solidnej pustyni do oszałamiających gór i bujnej dżungli. Dodatkowo jego zjawiskowe ukształtowanie terenu, czynią z niego magiczną krainę. Kraj będący dawniej największym imperium Ameryk, nadal jawi się kolorami tęczy na czapkach, chustach oraz spódnicach potomków walecznych Inków. Dziedzictwo Inków trwa nie tylko w rzemiośle, czy kulturze – również prekolumbijski język keczua, usłyszymy niemal na każdym rogu podczas wyjazdu motywacyjnego do Peru.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Wyjazd firmowy do Peru to opcja dla wytrawnych podróżników, którzy widzieli już wszystko. Dla pasjonatów wielkich przestrzeni i prawdziwych cudów natury, którzy chcą żuć liście koki i nie boją się spróbować pieczonej świnki morskiej
 • Atrakcje na miejscu
  „Miasto Królów” – Lima, dzielnica Miraflores, San Isidoro, katakumby z XVI w., Cusco, Święta Dolina, Pisaq, Machu Picchu, Coricancha, pokaz folklorystyczny, degustacja lokalnej kuchni peruwiańskiej, Sacsayhuamán, kuchnia lokalna w wystroju typowym dla amazońskiej dżungli, rejs po amazońskiej rzece, łowienie piranii, wyprawy do dżungli, wizyta w wiosce rdzennych Indian
 • Kiedy jechać
  Do Peru można jechać przez cały rok, tamtejsze lato trwa jednak od grudnia do marca i to wtedy temperatury (a co za tym idzie i ceny) są najwyższe
 • Na jak długo
  6 do 10 dni powinno wystarczyć, jeśli po aktywnym zwiedzaniu najważniej miejsc, chcecie jeszcze kilka dni odpocząć
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza

Okiem pilota | Radek Olek, BCT incentive:

Peru to pełna paleta dźwięków, smaków i kolorów, które przejawiają się w ponad 50 wciąż używanych językach ojczystych. Tysiące tańców i instrumentów muzycznych, które można zobaczyć i usłyszeć na dużych festiwalach i lokalnych świętach. Wspaniałe miejsce oferujące kuchnię, która dokonała wielkiego skoku w kierunku wykwintnej kuchni serwowanej i docenionej na całym świecie. Peruwiańczycy nie boją się serwować pieczonej świnki morskiej w Andach i świeżego ceviche na wybrzeżu, bo do odważnych świat należy! Peru to dla mnie wciąż jedno z najbardziej autentycznych, „dziewiczych” miejsc w Ameryce Łacińskiej. Dla Państwa to idealny plan na skutecznie przeprowadzony wyjazd incentive.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Radkiem, pisz na radek@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień| Warszawa - Lima
Zbiórka Gości na Okęciu, spotkanie z pilotem BCT Incentive. Przelot do Limy z przesiadką w jednym z europejskich portów. Przylot do Limy. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja w hotelu, nocleg. 
2
Dzień| Lima - Cusco – Święta Dolina
Wczesne śniadanie w hotelu i przejazd na lotnisko, lot do Cusco. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Z lotniska przejazd bezpośrednio do Świętej Doliny Inków, którą płynie rzeka Urubamba. Po drodze postój w Pisac, niewielkiej wsi w Andach, zamieszkanej już w czasach Inków. Wizyta na indiańskim targu i próbowanie empanadas pieczonych w tradycyjnych glinianych piecach.  Lunch w lokalnej restauracji. Po południu zwiedzanie ruin twierdzy Inków, położonej malowniczo nad miasteczkiem – ruiny świątyń: słońca, księżyca, deszczu, tęczy i gwiazd. Wieczorem przejazd do hotelu w Świętej Dolinie. Kolacja i nocleg w hotelu.
3
Dzień| Święta Dolina - Cusco
Śniadanie w hotelu. Transfer na stację kolejową Ollanta, przejazd pociągiem do Aguas Calientes.  Lunch w pociągu. Przejazd autobusem do Machu Picchu – najlepiej zachowanego miasta Inków, powstałego w XV wieku i odkrytego dopiero w 1911 roku. Po południu powrót pociągiem z Aguas Calientes do Ollanta i Cusco. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w Cusco.
4
Dzień| Lima - Cusco
Po śniadaniu zwiedzanie Cusco: Świątynia Słońca, Katedra, Forteca Sacsayhuaman, amfiteatr Kenko. Następnie lunch w lokalnej restauracji. Następnie „Czerwona Forteca” Puca Pucara oraz Tambomachay. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji na rynku w Cusco- kuchnia lokalna i peruwiańska przy akompaniamencie indiańskich tańców i muzyki.
5
Dzień| Cusco – Lima – Warszawa
Wczesne śniadanie w hotelu i przejazd na lotnisko, lot do Limy. Na miejscu panoramiczne zwiedzanie współczesnej Limy, zwanej „Perłą Pacyfiku”. Przejazd przez dzielnice San Isidro i Marflores. Następnie historyczne centrum: Plaza Mayor, pałac arcybiskupa, katedra z XVI wieku, kościół i klasztor św. Franciszka. Zespół urbanistyczny starego miasta został w roku 1988 wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Lunch w lokalnej restauracji, po południu przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do Europy.
6
Dzień| Warszawa
Lądowanie w Warszawie i zakończenie programu.
You don't have permission to register