Top
Image Alt
  /  Singapur – sky is the limit

Singapur – sky is the limit

3 dni 2 noce
15-20 osób+ Wiek

Wyjazdy incentive Singapur – sprawdź naszą ofertę wyjazdów motywacyjnych do Singapuru. Podaruj niezapomniane chwile ważnym dla Ciebie ludziom.

Singapur – tu nic nie jest oczywiste, a wszystko zaskakuje… Przykład pierwszy z brzegu: hotel, w którym zatrzymujemy się z grupami podczas wyjazdów incentive wygląda jak trzy supernowoczesne wieżowce z luksusowym statkiem na dachu… Widać z niego osławioną Marina Bay i wszystkie cuda oszałamiającego Singapuru.

Wyjazdy motywacyjne do Singapuru – kąpiel nad przepaścią

Na dachu hotelu Marina Bay Sands znajduje się najdłuższy na świecie podwyższony basen. Ma 150 metrów długości, jego krawędź jest jednocześnie krawędzią budynku, co daje wrażenie kąpieli nad przepaścią.

W SkyParku na dachu znajdują się restauracje, kluby nocne, ogrody z setkami drzew i roślin oraz publiczne obserwatorium z panoramicznym widokiem na Singapur.  Gigantyczna inwestycja pochłonęła 5,6 miliarda dolarów. To zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych turystycznych wizytówek Singapuru.

Jej projektantem jest słynny Moshe Safdie twórca kultowego kompleksu mieszkalnego Habitat 67. Architektura kompleksu konsultowana była także z mistrzami feng shui. Więc możecie być pewni, że będzie nam tam wyjątkowo dobrze podczas wyjazdu incentive.

Jedną z flagowych dzielnic Singapuru, jest Clarke Quay. Tu koncentruje się życie nocne, a happy-hour trwa okrągłą dobę. Legendy głoszą, że to właśnie na Clarke Quay żył barman, który wymyślił kultowy koktajl o nazwie Singapore Sling.  

0 Reviews
  • Potrzebujesz
    paszport
  • Niewymagane
    dowód osobisty
    szczepienia
    wiza
You don't have permission to register