Top
Image Alt
Home  /  Barcelona – szukając Gaudiego

Barcelona – szukając Gaudiego

5 dni 4 noce
15-20 osób+ Wiek

Hiszpania kojarzy się ze słońcem, bogatą historią, wyjątkową kuchnią i gorącym temperamentem mieszkańców. Nigdzie indziej te cechy nie łączą się tak doskonale jak w stolicy Katalonii i na jej wybrzeżach.

Wyjazdy incentive Barcelona – miejska przygoda w śródziemnomorskim stylu

Barcelona to miasto tętniące życiem, na którego ulicach nowoczesność łączy się z duchem historii. Całości uroku dodają malownicze plaże i niesamowita kuchnia, paella z owocami smakuje tu jak nigdzie indziej. Barcelona to znakomity wybór na wyjazd incentive pełen zwrotów akcji, niezapomnianych miejskich przygód i ucztowania w gronie ważnych dla Ciebie osób. 

Katalonia, to jeden z najciekawszych regionów Hiszpanii, a jej stolica to fascynujące miejsce na wyjazd incentive. Barcelona od dawna inspirowała wielu artystów z Antonio Gaudim na czele. Jego dzieła rozsiane są po całym mieście. Piorunujące wrażenie robi również z dzielnica gotycka Barri Gòtic. 

Wyjazdy incentive Barcelona – hiszpański chaos na La Rambla i secesyjna Sagrada Familia

Nie ma jednak wyjazdu motywacyjnego do Barcelony bez niezwykłego widoku rozpościerającego się ze Wzgórza Montjuïc, skąd widać choćby perełkę secesyjnej architektury Sagrada Familia. Barcelona słynie także z długiej plaży la Barceloneta o wyjątkowo jasnym piasku. Nasze wyjazdy incentive do Barcelony to obcowanie z dziełami sztuki, śródziemnomorska przyroda, niezwykle smaki i zapachy oraz emocje sportowe związane z klubem FC Barcelona. 

Szczególnie warto przejść się po ruchliwej La Rambla. Ciężko jest tam skupić wzrok w jednym miejscu na dłużej niż kilka sekund. Kawiarnie, sklepiki, pamiątki, cyrkowcy, akrobaci, magicy i iluzjoniści a wszystko to pośród setek ludzi spacerujących między wszystkimi atrakcjami. W tym zgiełku łatwo się zatracić. To typowy hiszpański, z resztą bardzo przyjemny, chaos. Szalona La Rambla to punkt obowiązkowy wyjazdu incentive do Barcelony.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla wszystkich, którzy doceniają dobrą kuchnię, uroki dużego miasta, bliskość plaży i klimatyczne uliczki wypełnione muzyką.
 • Atrakcje na miejscu
  Miasto Picassa, Gaudiego i Miró, tańczących fontann i słynnego stadionu FC Barcelona. Tamtejszy plac Hiszpański, Sagrada Familia, Park Guell, a także prowadząca przez miasto do portu ruchliwa promenada La Rambla będą źródłem niezapomnianych wrażeń na długie lata.
 • Kiedy jechać
  Przez cały rok pogoda dopisuje i zachęca do odwiedzin, aby jednak nie utonąć w tłumie turystów warto rozważyć wyjazd wiosną lub jesienią.
 • Na jak długo
  Na krótki city break około 3-4 dni, na zwiedzanie i wypoczynek od pięciu dni do tygodnia. Możliwości są nieograniczone, a częste połączenia lotnicze dają dużą dowolność co do wyboru terminów.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Barcelona – okiem pilota | Radek Olek, BCT incentive:

Słońce, wspaniała kuchnia i wielkie sportowe emocje – to recepta na udany wyjazd motywacyjny do stolicy Hiszpanii, Barcelony. Do tego unikalne zabytki, światowej klasy muzea i liczne galerie. Restauracje, bary i kluby, eleganckie sklepy i cała masa atrakcji. Artystyczna dusza znajdzie w tym mieście swój przyczółek, dosłownie na każdym kroku można spotkać tutaj malarzy i muzyków. Do tego gorący temperament Barcelony, z którym może się równać jedynie taniec flamenco. To właśnie Barcelona – ¡E viva Espana! Kto raz jej zasmakował, będzie chciał tam wracać i tak jak ja za każdym razem będzie odkrywał coś nowego.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Radkiem, pisz na olek@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa – Barcelona
Zbiórka na lotnisku, spotkanie z pilotem BCT Incentive.  Wylot do Barcelony. Przylot i transfer do hotelu. zakwaterowanie, kolacja w centrum miasta. Nocleg.
2
Dzień | Barcelona
Śniadanie w hotelu. Wyjazd busem na panoramiczne zwiedzanie miasta: wzgórze Monjuic, obiekty olimpijskie, stadion i muzeum Barcelony, Avenida Diagonal, Sagrada Familia. Powrót do centrum miasta na lekki lunch tapas. Popołudniowy 1,5-godzinny rejs wzdłuż wybrzeża Barcelony i możliwość podziwiania miasta z morskiej perspektywy. Powrót do hotelu, chwila relaksu i przejazd do portu olimpijskiego na kolację. Wieczór na mieście. Powrót do hotelu i nocleg.
3
Dzień | Barcelona
Śniadanie w hotelu. Dwugodzinny spacer po mieście, w programie Barrio Gotico, średniowieczna część miasta, post olimpijski i nabrzeże. Lunch. Po południu leniwy spacer wzdłuż Rambli śladem lokalnych kulinariów, wizyta na hali targowej Mercado de la Boqueria. Wieczorem wyjazd na kolację połączoną z show flamenco. Powrót do hotelu, nocleg.
4
Dzień | Barcelona
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na wycieczkę do Montserrat, zwiedzanie średniowiecznego klasztoru znanego dzięki drewnianej figurce czarnej madonny. Klasztor ten to najważniejsze miejsce pielgrzymkowe w Katalonii, a łańcuch skalny, na którym jest ulokowany to jeden z najbardziej malowniczych tworów przyrodniczych Hiszpanii. Następnie przejazd do winnicy na degustację lokalnych win. Lunch i powrót do Barcelony. Czas na relaks. Kolacja w lokalnej restauracji.
5
Dzień | Barcelona - Warszawa
Śniadanie w hotelu. Przygotowanie do podróży, zakupy i lekki lunch. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Zakończenie imprezy.
Nie możesz się zarejestrować