Top
Image Alt
Home  /  Innsbruck – narty z klimatem

Innsbruck – narty z klimatem

5 dni 4 noce
15-20 osób+ Wiek

Gościnni mieszkańcy i piękne alpejskie krajobrazy. Tyrol to wyjątkowo piękny region, a Innsbruck to świetny pomysł na skuteczny wyjazd incentive. Dlaczego?

Wyjazdy incentive Innsbruck – citybreak w tyrolskim stylu

Większości z nas Tyrol kojarzy się z majestatycznymi szczytami Alp i zależnymi od pór roku aktywnościami:  górskimi wędrówkami, czy też różnymi formami narciarstwa. Jest to więc region, który przy każdej pogodzie oferuje szereg atrakcji, a ponadto pozostaje również atrakcyjny ze względu na stosunkowo niedużą odległość od naszego kraju.

Najbardziej znane miasto austriackiego Tyrolu to bez wątpienia Innsbruck.

Jego słynne na całym świecie zabytki  świadczą o bogatej historii, natomiast obok nich wznoszą się nowoczesne obiekty w stylu postmodernistycznym, zaprojektowane przez światowej sławy architektów, jak Zaha Hadid (skocznia Bergisel). Dlatego wyjazdy incentive do Innsbrucka to specyficzne przemieszanie tyrolskich tradycji z nowoczesnymi wizjami i… sportem.

Miasto znane jest również jako dwukrotny organizator Zimowych Igrzysk Olimpijskich: w latach 1964 i 1976.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla aktywnych (trekking, rowery, narty, łyżwy, sanki), dla miłośników pięknych krajobrazów, historii (Innsbruck), a także ciekawych rozwiązań architektonicznych (Świat Kryształów Swarovskiego, Alpinarium Galtür).
 • Atrakcje na miejscu
  Innsbruck, a w nim: Stare Miasto, Złoty Dach, skocznia narciarska Bergisel, Zamek Ambras. Zjazd bobslejami na torze olimpijskim w Igls, rafting po rzece Inn, wieczór tyrolski, narty w Kitzbühel i na Lodowcu Stubai, Aquadome-najnowocześniejsze termy w Austrii, Świat Kryształów Swarovskiego, Alpinarium Galtür i wiele, wiele innych.
 • Kiedy jechać
  Bez ograniczeń: każda pora roku może być atrakcyjna dla turystów. Wiosna, lato, jesień-trekking, rafting, zwiedzanie. Zima-sporty zimowe.
 • Na jak długo
  Na tydzień, ale również wyjazd 3-dniowy pozwoli na zapoznanie się z atrakcjami tego miejsca.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
 • Niewymagane
  paszport
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Innsbruck – okiem pilota | Lidia Kańska, BCT incentive:

Jestem wielką fanką tego kosmopolitycznego miasta położonego „w cieniu wielkiej góry”, z urokliwą Starówką i klimatycznymi knajpkami, do których grzech nie wstąpić na grzańca lub Apfelstrudla. Innsbruck to doskonały pomysł na wyjazd incentive. Cały Tyrol natomiast fascynuje mnogością rzeczy, które można robić w tym alpejskim zakątku Świata: górskie wędrówki, rafting, narciarstwo (biegowe!), czyli rzeczy, które „tygryski lubią najbardziej”.

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Lidią, pisz na lidia@bctincentive.pl lub dzwoń +48 782 101 444

Plan wyjazdu

1
Dzień | Przejazd do Innsbrucka
Wyjazd autokaru z ustalonego miejsca i przejazd do Innsbrucka. Zakwaterowanie w hotelu ****. Kolacja powitalna w hotelu. Spotkanie informacyjne z  przedstawicielem BCT Incentive. Omówienie programu wyjazdu.
2
Dzień | Narty w Innsbrucku
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty na tereny narciarskie Axamer Lizum. Dla chętnych zajęcia z instruktorem na stoku. Lunch w restauracji na stoku. Powrót do hotelu. Korzystanie z hotelowego centrum SPA (basen, sauna) lub z siłowni. Kolacja w hotelu.
3
Dzień | Narty w Innsbrucku
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty na tereny narciarskie Schlick 2000. Dla chętnych zajęcia z instruktorem na stoku. Lunch w restauracji na stoku. Powrót do hotelu, a następnie wyjazd do Świata Kryształów Swarovskiego (alternatywnie przejażdżka bobslejami po torze olimpijskim) Zwiedzanie muzeum, możliwość zrobienia zakupów. Powrót do hotelu. Korzystanie z hotelowego centrum SPA (basen, sauna) lub z  siłowni. Kolacja w hotelu.
4
Dzień | Innsbruck
Śniadanie w hotelu. Wyjazd na narty na Lodowiec Stubai. Dla chętnych zajęcia z instruktorem. Lunch w restauracji na stoku. Powrót do hotelu. Kolacja i wieczorna impreza podsumowująca wyjazd: pokaz slajdów.
5
Dzień | Powrót
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie. Przejazd do Polski. Zakończenie imprezy.
Nie możesz się zarejestrować