Top
Image Alt
Home  /  Londyn – Big Ben i przyjaciele

Londyn – Big Ben i przyjaciele

4 dni 3 noce
15-20 osób+ Wiek

Londyn: światowa metropolia, finansowe centrum, kolebka kosmopolitycznego trybu życia i kultury z potężnymi zasobami światowych dzieł sztuki zgromadzonymi w choćby tylko w British Museum. 

Trzecie pod względem wielkości miasto Europy (po Moskwie i Stambule) jest zorganizowane na tyle klarownie, że nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, aby poruszać się po jego pełnych zabytków ulicach.

Wyjazdy incentive Londyn – Big Ben, London Eye i angielski Tea Time

Nasze grupy podczas wyjazdów motywacyjnych eksplorują wielkie angielskie symbole, a wśród nich: londyńskie City, prawdziwe angielskie „Tea Time”, National Galery, West End, China Town. Choć to i tak ledwie namiastka atrakcji, które oferuje Londyn – metropolia przyciągająca rocznie ok. 30 milionów turystów. 

Tworząc program wyjazdu incentive do Londynu nie można pominąć najważniejszych punktów na mapie czyli: Katedry Westminsterskiej, budynków parlamentu, Big Bena czy górującego na miastem London Eye. Spacerując po mieście zwiedzamy także Trafalgar Square, Piccadilly Circus, West End, Coven Garden i oczywiście Buckingham Palace.

Wyjazdy incentive Londyn – śladami Harrego Pottera i Bridget Jones

Wyjazdy incentive i podróże motywacyjne do Londynu mogą być także przygotowane tematycznie np. śladami filmowych bohaterów „Nothing Hill”, Harrego Pottera, Paddingtona lub Bridget Jones. 

Kibice piłkarscy na pewno z wielką chęcią wybiorą na mecz swojego klubu – Londyn ma aż 2 światowej sławy kluby – mowa Arsenal lub Chealse.

Londyn to dobra opcja na wyjazdy incentive w zimowe lub jesienne dni. Miasto oferuje wtedy przebogatą ofertę muzeów, które zachwycą wielbicieli historii – British Muzeum lub koneserów sztuki National Gallery lub Tate Galery. Warto pomyśleć także o świetnych okazjach zakupowych, jakimi kusi Oxford Street. Szeroka dostępność przelotów do stolicy Wysp Brytyjskich daje nam wiele możliwości ciągłego odkrywania tego fascynującego miasta.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla osób, które lubują się w różnorodności. Znajdą tu coś dla siebie: znawcy sztuki współczesnej, miłośnicy dawnego malarstwa, kibic piłkarscy, pasjonaci historii, naukowcy, koneserzy dobrej kuchni i trunków.
 • Atrakcje na miejscu
  National Gallery, British Museum, Museum of Natural History, mecz na stadione: Emirates – klubu Arsenal lub Stamford Bridge Chelsea F.C., London Eye, kolejka Emirates, Greenwich – Południk Zero, China Town, Soho, Big Ben i wiele, wiele innych…
 • Kiedy jechać
  Londyn jest atrakcyjny do zwiedzania o każdej porze roku.
 • Na jak długo
  Idealnie na wypady to 4-6 dni pozwolą poznać miasto w taki sposób, aby chcieć do niego wracać, aby odkrywać je na nowo.
 • Potrzebujesz
  dowód osobisty
  paszport
 • Niewymagane
  szczepienia
  wiza

Wyjazdy incentive Londyn – okiem pilota | Justyna Dembińska, BCT incentive:

Londyn to pierwsza odwiedzona przeze mnie wielka metropolia. Zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. Do dziś pamiętam leniwe odkrywanie dzielnic takich jak China Town, Soho, City oraz słynnych londyńskich parków (Hyde Park, The Green Park). Każdy powrót do miasta odkrywa przede mną coś niezwykłego i nowego. Miasto jest żywym organizmem, którego serce bije coraz głośniej i szybciej. Gołym okiem widać jak poszczególne jego części rozwijają się, rosną, zmieniają się nie do poznania. Jednocześnie metropolia nie traci nic ze swojego tajemniczego charakteru. Za każdym razem, pijąc tradycyjną herbatkę po angielsku (czarna herbata z mlekiem i cukrem), zamykam oczy i marzę o spacerze ulicami tego jednego z największych miast na świecie. 

Jeśli zainteresował Cię ten kierunek skontaktuj się z Justyną, pisz na justyna@bctincentive.pl

Plan wyjazdu

1
Dzień | Warszawa- Londyn
Spotkanie na lotnisku z BCT Incentive . Przelot do Londynu Transfer do hotelu centrum w Londynu. Wyjście na zwiedzanie miasta:  replika teatru szekspirowskiego, słynna „kładkę” czyli Most Millenium, londyńskie City, katedra Św. Pawła) w której ślub brała między innymi Księżna Diana. Lunch w lokalnej restauracji. Następnie Tower Bridge oraz Tower.  Powrót do hotelu. Wieczorem zapraszamy na kolacja do lokalnej restauracji.
2
Dzień | Londyn- Tea Time
Śniadanie w hotelu. Przejazd w okolice Trafalgar Squere. Następnie  spacer w kierunku Westminster Abby opactwo westminsterskie. Przejście w kierunku największego dworca w Londynie Victoria Station. Tam będzie na nas czekał typowy angielski autobus, który zabierze nas na prawdziwe angielskie „Tea Time”. W trakcie podróży czerwonym piętrowcem będziemy smakować prawdziwej herbaty po angielsku czyli – czarnej herbaty z mlekiem, a do tego oczywiście delektować się będziemy typowymi przekąskami, jakie są serwowane do złocistego napoju. W trakcie przejazdu z okien będziemy mogli podziwiać : Pałac Buckingham, Piccadilly Circus, Big Bena, przejedziemy obok słynnego domu towarowego Harrods. Po angielskiej herbatce zapraszamy do  National Gallery. Na dalsze zwiedzanie przejdziemy do Coven Garden, West End, oraz do dzielnica artystów Soho. Na kolację zapraszamy do w China Town. Po kolacji transfer do hotelu. Nocleg.
3
Dzień | Londyn – Atrakcje miasta
Śniadanie w hotelu. Spacer do Coca – Cola London Eye. Przejażdżka magicznym diabelskim kołem Przejście do portu na rejs po Tamizie podczas którego, będziemy podziwiać miasto z perspektywy wody. Po drodze przepłyniemy przez słynne mosty Londynu między innymi, London Bridge, Tower Bridge, Most Millenium. Z perspektywy wody widać też doskonale jak miasto rozwinęło się w ciągu ostatnich lat. Zwieńczeniem rejsu będzie Greenwich, Lunch w lokalnej restauracji. Po lunchu przejazd do jednej z najnowszych ciekawostek i atrakcji Londynu- kolejki górskiej Emirates, która wiedzie nad Tamizą. Przejazd do Nothing Hill. Kolacja w lokalnej restauracji. Przejazd do hotelu. Nocleg.
4
Dzień | Londyn - Warszawa
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Czas na zakupy na Oxford Street. Transfer na lotnisko Wylot z Londynu. Przylot do Polski. Pożegnanie z grupą.
Nie możesz się zarejestrować