Top
Image Alt
  /  Meksyk – tacos i tequilla

Meksyk – tacos i tequilla

10 dni 8 nocy
15-20 osób+ Wiek

Wyjazdy incentive Meksyk – przygoda życia i z wielką historią w roli głównej. Przeżyj to w gronie ważnych dla Ciebie osób. Skontaktuj się z nami.

Wyjazd incentive do Meksyku to wyprawa dla Gringos, dla których piekielna papryczka chili jest niczym poobiednia miętówka. Na lunch zjesz zupę z płetwy rekina a wszystko spłuczesz tequilą. Meksyk to kulturowy tygiel – miejsce, w którym świat anglosaski z Ameryki Północnej miesza się ze z przebogatym kulturowo światem latynoskim.

W Meksyku znajduje się jeden z siedmiu wzniesionych ludzkimi rękami nowych cudów świata. Mowa o piramidzie Majów w Chichén Itzá na półwyspie Jukatan, która każdorazowo robi ogromne wrażenie na uczestnikach naszych wyjazdów incentive.

Wyjazdy incentive do Meksyku – tacos, Marriachi i Frida Khalo

Nie sposób nie kochać kraju, który dał światu tacos, mezcal i marchiachich. Podobnie jak nie można przejść obojętnie obok przesiąkniętych bólem obrazów słynnej Fridy Khalo lub zaangażowanych politycznie pro-rewolucyjnych murali jej kochanka i męża Diego Rivery.

Meksyk to idealny pomysł na wyjazd incentive także za sprawą żyjących tu przed wiekami cywilizacji prekolumbijskich. Jedna z nich jest fakt, że Majowie potrafili “czytać niebo” na długo przed uczonymi ze Starego Kontynentu…

A zastanawialiście się, jak wyglądałby dzisiejszy świat i Ameryka Środkowa, gdyby hiszpańscy konkwistadorzy nie podbili w połowie XVI wieku potężnego imperium Azteków? 

To, ledwie wycinek pytań, na które odpowiadamy podczas wyjazdów motywacyjnych do Meksyku – kraju pełnego magii i kontrastów.

0 Reviews
 • Dla kogo?
  Dla poszukiwaczy wyjątkowych miejsc i atrakcji.
 • Potrzebujesz
  paszport
 • Niewymagane
  dowód osobisty
  szczepienia
  wiza
You don't have permission to register