Top
Image Alt
Home  /  Blog  /  Filmy   /  BCT incentive flashback – tak nam minął rok 2021
bct incentive

BCT incentive flashback – tak nam minął rok 2021

Pora na mały flashback. Zobaczcie jak minął nam rok 2021. Trochę się działo. 

To był całkiem dobry rok w tych dziwnych czasach. Mimo wiadomych przeciwności, udało nam się zabrać naszych klientów w niesamowite miejsca i przeżyć tam wiele przygód, których wspomnienia zostaną już z nami na całe życie.

Zrealizowaliśmy wiele emocjonujących wyjazdów incentive z fantastycznymi firmami. Wszystkim naszym Partnerom i Klientom gorąco dziękujemy za zaufanie i za to, że jesteście z nami. Podróżowanie wraca na dobre, a świat wyjazdów incentive rozkręca się ponownie coraz bardziej, co niesłychanie cieszy.

22 lata na rynku wyjazdów incentive dla firm

Lada dzień mamy urodziny. Dacie wiarę, że w wyjazdach incentive siedzimy już 22 lata? Nie będziemy Wam nawet pisać ile razy w tym czasie okrążyliśmy kulę ziemską z gośćmi naszych wyjazdów z firmami i ile kaw wypiliśmy projektując programy niczym wielką układankę. Najważniejsze, że każdy kolejny rok jest choć trochę lepszy niż poprzedni; że wciąż możemy latać z Wami i uczyć się coraz to nowych rzeczy. W końcu “uczniem poprzedniego jest kolejny dzień” – jak głosi stare powiedzenie.

Dziękujemy że cały czas jesteście z nami na wyjazdach i wirtualnie w socialmediach. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. A teraz zapraszamy w 1,5 minuty dookoła 2021.

I jeszcze jedno zanim rozpoczniecie przygodę z #IncentiveTravel koniecznie sprawdźcie nasz najczęściej czytany tekst 2021 

Wyjazdy incentive dla firm i z czym się to je [Q/A]

Nie możesz się zarejestrować