Top
Image Alt
Home  /  Blog  /  Filmy   /  Wyjazdy incentive do Brazylii. Szalone Rio dla firm

Wyjazdy incentive do Brazylii. Szalone Rio dla firm

No i jesteśmy… W Brazylii, a dokładnie w Rio Miasto Boga przyciąga jak magnes i za każdym razem czujemy się tu, jak u siebie na faveli. Ogólnie sporo się dzieje podczas naszego wyjazdu nagrodowego, który realizujemy dla naszego wieloletniego partnera.

Program całkiem szalony z uwzględnieniem tego, co najważniejsze – caipirini też nie brakuje. Po intensywnym odkrywaniu zakamarków Rio przenieśliśmy się na relaks do przepięknie położonego kurortu Angra dos Reis. Balans to podstawa udanego wyjazdu firmowego Typowy chill w eleganckim, luksusowym hotelu w otoczeniu soczystej przyrody należy się nam wszystkim po dotychczasowych przeżyciach

Atrakcje wyjazdu motywacyjnego – szaleństwa w Rio

Odkąd zjawiliśmy się w Rio cały czas coś się dzieje. To latamy helikopterami , to znowu zachwycamy się widokami z Głowy Cukru, wjeżdżamy kolejką do Chrystusa z Corcovado. To pakujemy się do jeepów, to kluczymy gdzieś po favelach (niesamowite przeżycie). Jeśli akurat nie bierzemy udziału w pokazach capoeiry, to kopiemy gałę w słynnej Maracanie. Innym razem odwiedzamy szkołę samby i pałętamy się po dżungli. Wspominałem o imprezkach na Copacabanie przy blasku księżyca? To wspominam Bo to zupełnie magiczne przeżycie.

Program na Brazylię dla firm jest napakowany, ale balans między relaksem i adrenaliną zachowany I tak powinien wyglądać wyjazd incentive z prawdziwego zdarzenia. Poniżej krótki filmik i link do programu. Zapraszamy.

Wyjazdy incentive do Brazylii – sprawdź program

O autorze

sr

Sławek Rapior 

 

Piszę, nagrywam, wymyślam, działam w socialmediach. Lubię abstrakcyjne poczucie humoru i ciężką muzykę. Doceniam niespodziewane zwroty akcji, uważam, że najlepsze scenariusze pisze los.

Nie możesz się zarejestrować