Top
Image Alt
Home  /  Blog  /  Filmy   /  Czarnogóra Incentive 2021 – podsumowujemy wyjazd firmowy [video]

Czarnogóra Incentive 2021 – podsumowujemy wyjazd firmowy [video]

Podsumowujemy wyjazd incentive do Czarnogóry. Z tego filmiku dowiecie się dlaczego Czarnogóra to dobre miejsce na przeprowadzenie wyjazdu incentive.

Zapierające dech widoki, malownicze miasteczka, soczysta przyroda i bardzo przyjaźni ludzie. Czarnogóra powala klimatem. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni jest masa atrakcji, dzięki którym ten bałkański kraj sprawdza się doskonale pod kątem zorganizowania wyjazdu firmowego.

W połowie czerwca udaliśmy się z jednym z naszych Klientów na wyjazd firmowy do Czarnogóry.  To był wyjątkowy wyjazd nagrodowy, będący efektem programu lojalnościowego. Podczas wyjazdu do Czarnogóry nasi Goście mieli okazję nie tylko odpocząć, czy lepiej się poznać, ale także zobaczyć kilka bardzo fajnych miejsc.

Szczególnie w pamięci zapadły nam oszałamiające widoki podczas rejsu po Zatoce Kotorskiej. Czarnogóra to w ogóle takie miejsce, gdzie czuć ducha Bałkanów. Mamy tu piękne plaże, góry jakby wyrastające z morza, średniowieczne zabytki, czy miasteczka przepełnione baśniową atmosferą z przyjaznymi ludźmi na każdym kroku. Sporo jest tu jeszcze miejsc nieoczywistych i wartych odkrycia.

Zobacz filmik i dowiedz sie dlaczego Czarnogóra to znakomite miejsce na przeprowadzenie pełnego emocji i skutecznego wyjazdu nagrodowego. 

Jeśli chcesz poznać szczegóły wyjazdu incentive do Czarnogóry, wejdź tutaj: Czarnogóra Incentive

O autorze

sr

Sławek Rapior 

 

Piszę, nagrywam, wymyślam, działam w socialmediach. Lubię abstrakcyjne poczucie humoru i ciężką muzykę. Doceniam niespodziewane zwroty akcji, uważam, że najlepsze scenariusze pisze los.

Nie możesz się zarejestrować