Top
Image Alt
Home  /  Blog  /  Filmy   /  Okiem pilota: 7 nowych cudów świata #2 – Taj Mahal, Indie [video]

Okiem pilota: 7 nowych cudów świata #2 – Taj Mahal, Indie [video]

Kontynuujemy cykl filmów o 7 nowych cudach świata. Tym razem przenosimy się do Indii przed mury monumentalnego pomnika miłości. Mowa oczywiście o Taj Mahal, który mieliśmy okazję zobaczyć podczas wyjazdu incentive z jednym z naszych klientów.

Wracamy z serią o siedmiu nowych cudach świata. Tym razem Damian Tomaszewski z BCT incentive opowiada o odwiedzonym monumentalnym pomniku miłości, jakim jest Taj Mahal w Indiach.

Wyjazd incentive do Indii to podróż do świata kontrastów, świata aranżowanych małżeństw i społecznych nierówności dyktowanych podziałem na kasty. Do miejsca, w którym nieprzebrane bogactwo sąsiaduje z niewyobrażalną biedą – slumsy z blachy falistej i improwizowane garkuchnie widać z luksusowych wieżowców ze stali i szkła.

Indie to kolebka najstarszych kultur na ziemi. Systemy filozoficzne i największe religie jak buddyzm i hinduizm pochodzą właśnie z Indii.

– Moja przygoda z Indiami jest najlepszym przykładem na to, że podróże potrafią zmienić każdego i potrafią wpływać na to, co myślimy o drugim człowieku i o świecie – mówi Damian Tomaszewski z BCT incentive.

Wyjazdy incentive dla firm – Taj Mahal

– Pamiętam, że byłem pod ogromnym wrażeniem stojąc naprzeciw tej monumentalnej budowli, której ogrom dosłownie wbił mnie w ziemie – mówi Damian wspominając wizytę w Taj Mahal z jednym z naszych klientów podczas pamiętnego wyjazdu firmowego.

Tymczasem zobaczcie materiał poniżej, a jeśli szukacie organizatora wyjazdów incentive dla firm, to zapraszamy do kontaktu. Przykładowy program wyjazdu motywacyjnego do Indii znajdziecie klikając tu: Wyjazdy incentive – Indie

O autorze

sr

Sławek Rapior 

 

Piszę, nagrywam, wymyślam, działam w socialmediach. Lubię abstrakcyjne poczucie humoru i ciężką muzykę. Doceniam niespodziewane zwroty akcji, uważam, że najlepsze scenariusze pisze los.

Nie możesz się zarejestrować