Top
Image Alt
Home  /  Blog  /  Ludzie   /  Selfie z kawalerem maltańskim

Selfie z kawalerem maltańskim

Trzy tysiące godzin słońca w ciągu roku i średnia temperatura na poziomie 23 stopni – Malta zaprasza wszystkich tęskniących za latem i marzących o wypoczynku w hollywoodzkim klimacie.

Ta mała wyspa na Morzu Śródziemnym posiadająca wspaniałe krajobrazy i mnóstwo zabytków, przyciąga reżyserów i producentów największych filmowych produkcji.

Położona między europejską Sycylią a afrykańską Tunezją, Malta to największa z wysp Archipelagu Maltańskiego. W jego skład wchodzą jeszcze wyspy: Gozo, Comino, Cominotto, Wyspy św. Pawła i Filfla, będące wierzchołkami wapiennego masywu, pełnego głębokich zatok i dolin.

Dużo słońca, łagodne wiatry, przejrzyste morze, gościnni mieszkańcy, ciekawe zabytki, bogata oferta sportów wodnych oraz luksusowe ośrodki wypoczynkowe to to, co Malta zawsze ma do zaoferowania turystom.

O autorze

Lidka

Lidia Kańska

Turystka z wykształcenia, zawodu, wyboru i zamiłowania. Do tego wielbicielka muzyki o ciemnej stronie mocy. Miłośniczka Monty Pythona, Big Lebowskiego i siatkarskiej PlusLigi. I jeszcze psychofanka jazdy na rowerze, która usilnie, acz mozolnie stara się doścignąć przeciętnego Czecha w ilości rocznie przeczytanych książek.

Nie możesz się zarejestrować