Top
Image Alt
Archive
Home  /  

Ameryka Północna

Pokaż im dziką przyrodę surowej Alaski, podaruj prawdziwe sportowe emocje podczas meczu NHL w Kanadzie. Zaproś na ekstrawaganckie zakupy do Nowego Jorku. Przemierzaj wzgórza San Francisco z kwiatem we włosach, jakby Lato Miłości nigdy się nie skończyło.

Afryka

Afryka to drugi pod względem wielkości kontynent na świecie. To rozległa i zróżnicowana kraina, prawdziwy tygiel kulturowy o wielu twarzach. Na północy kontynentu odkryjemy przed Tobą magię arabskiego świata, rozciągającą się od Morza Śródziemnego po góry Atlas i Saharę. I dalej na wschód, do delty Nilu i nad Morze Czerwone. Podążając w dół kontynentu zahaczymy o najważniejsze parki narodowe, z dzikimi zwierzętami i krwistymi zachodami słońca. Południe to mozaika kultur, tzw. Brama Czarnego Lądu, skąd już tylko rzut beretem dzieli nas od końca świata.

Europa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris a rutrum arcu. Donec ut lobortis ante, non imperdiet est. Praesent vulputate at enim sit amet mattis. Integer diam erat, volutpat in rutrum nec, pulvinar at magna. Vestibulum nisi odio, rutrum eu ante in, posuere laoreet massa. In quis neque pretium, interdum felis et, pellentesque magna. Morbi ut tellus eros. Vivamus malesuada risus sapien, sit amet lacinia arcu posuere nec. Nunc sed sapien et erat hendrerit accumsan.

Ameryka Południowa

Ameryka Łacińska to przede wszystkim wspaniali ludzie i nieskrępowana radości życia tętniąca w miejskiej tkance. Pamiętajmy również o naprawdę doskonałym jedzeniu.

Azja

Azja oszałamia! Chwyta za gardło i długo nie puszcza. Tu zaczyna się prawdziwa przygoda. Tu rządzi wielkie WOW! Wśród uczestników naszych wyjazdów incentive do państw azjatyckich najczęściej padają słowa: „to niemożliwe”…

Australia i Oceania

Cuda natury, nowoczesne miasta, nieprzebrane bogactwo fauny i flory z gatunkami występującymi tylko tutaj. Australia ma to wszystko i chętnie się tym dzieli.

Nie możesz się zarejestrować