Top
Image Alt
  /  

Budapeszt nie zasypia, poznajemy jego nocne życie od kuchni. Wsiąkamy w miejską tkankę przy kieliszku znakomitego Tokaja. Punktem obowiązkowym wyjazdu motywacyjnego do stolicy Węgier jest zgłębienie artystycznej strony miasta.

Mówi się, Rzym jest jak doskonały film, pełen zwrotów akcji, zaskakujących scen. Rzym to komedia, która przywoła uśmiech na twarzy, by kilka kroków dalej niczym w horrorze przerazić mrożącą krew w żyłach krwawą historią.

Plaż jest tyle, że Fuerteventura jest nazywana „plażą Wysp Kanaryjskich”. Znajduje się na niej około 150 naturalnych szerokich plaż o zróżnicowanym charakterze: od żwirowych, lub tych o czarnym piasku, po te o jasnym aksamitnym piasku, których jest na Fuercie najwięcej. Łączna ich długość to blisko 200 km plaż.

Dublin to magiczne miasto zatopione w historii wieków średnich, a także atmosferze pubów i architektury gregoriańskiej z XVII w. Stolica Irlandii jest jednocześnie jej największym miastem. Dublin leży na wschodnim wybrzeżu kraju, nad Morzem Irlandzkim, u ujścia rzeki Liffey.

You don't have permission to register