Top
Image Alt
Home  /  

Japonia – poezja harmonii

Japonia to odrębna planeta, której odkrywanie jest niezwykłą przygodą. Wszystko jest tu inne i działa według ściśle uporządkowanego rytmu osadzającego się na głębokim szacunku do kształtowanej przez tysiąclecia tradycji.

Bali – wyspa marzeń

Sympatyczni, uśmiechnięci tubylcy i najlepsza kawa na świecie. Bali działa jak balsam dla duszy, dlatego nasi Klienci często wybierają wyspę pod kątem wyjazdu motywacyjnego.

Dubaj – arabski sen o luksusie

Wyjazd motywacyjny do Dubaju to przygoda na poziomie ostatniego piętra Burj Khalifa. Najwyższy budynek świata znajduje się właśnie tutaj. Widać z niego jak supernowoczesne miasto łączy się z pustynią – jak wyrasta z niej w jakiś fantastyczny sposób.

Tanzania – dzikość serca

Tanzania, na którą składa się Tanganika i Zanzibar, jest jednym z ostatnich miejsc na Ziemi, gdzie wciąż odbywają się migracje zwierząt. Nasze wyjazdy incentive do Tanzanii konstruujemy w taki sposób, by to życie dzikich zwierząt podejrzeć i podsłuchać z jak najbliższej odległości.

Wyjazd incentive Finlandia

Laponia - tu święta trwają cały rok, a zabawy na śniegu przenoszą do czasów słodkiego dzieciństwa. W sąsiedztwie Koła Podbiegunowego w sercu Laponii nie ma mowy o nudzie! Zapraszamy na prawdziwą przygodę pośród krajobrazu lodowej krainy. Dlaczego wyjazd motywacyjny do Finlandii to dobry pomysł?

Nie możesz się zarejestrować