Top
Image Alt
  /  

Japonia to odrębna planeta, której odkrywanie jest niezwykłą przygodą. Wszystko jest tu inne i działa według ściśle uporządkowanego rytmu osadzającego się na głębokim szacunku do kształtowanej przez tysiąclecia tradycji.

Sympatyczni, uśmiechnięci tubylcy i najlepsza kawa na świecie. Bali działa jak balsam dla duszy, dlatego nasi Klienci często wybierają wyspę pod kątem wyjazdu motywacyjnego.

Wyjazd motywacyjny do Dubaju to przygoda na poziomie ostatniego piętra Burj Khalifa. Najwyższy budynek świata znajduje się właśnie tutaj. Widać z niego jak supernowoczesne miasto łączy się z pustynią – jak wyrasta z niej w jakiś fantastyczny sposób.

Tanzania, na którą składa się Tanganika i Zanzibar, jest jednym z ostatnich miejsc na Ziemi, gdzie wciąż odbywają się migracje zwierząt. Nasze wyjazdy incentive do Tanzanii konstruujemy w taki sposób, by to życie dzikich zwierząt podejrzeć i podsłuchać z jak najbliższej odległości.

Laponia - tu święta trwają cały rok, a zabawy na śniegu przenoszą do czasów słodkiego dzieciństwa. W sąsiedztwie Koła Podbiegunowego w sercu Laponii nie ma mowy o nudzie! Zapraszamy na prawdziwą przygodę pośród krajobrazu lodowej krainy. Dlaczego wyjazd motywacyjny do Finlandii to dobry pomysł?

You don't have permission to register