Top
a
  /  

Japonia to odrębna planeta, której odkrywanie jest niezwykłą przygodą. Wszystko jest tu inne i działa według ściśle uporządkowanego rytmu osadzającego się na głębokim szacunku do kształtowanej przez tysiąclecia tradycji.

Sympatyczni, uśmiechnięci tubylcy i najlepsza kawa na świecie. Bali działa jak balsam dla duszy, dlatego nasi Klienci często wybierają wyspę pod kątem wyjazdu motywacyjnego.

Kanada to olbrzymi kraj w Ameryce Północnej, drugi co do wielkości na świecie, który rozciąga się między trzema oceanami: Atlantyckim, Spokojnym i Arktycznym. Aby ogarnąć jego wielkość można pomyśleć o powierzchni Polski, a następnie wyobrazić sobie kraj 32 razy większy.

Wyjazd motywacyjny do Dubaju to przygoda na poziomie ostatniego piętra Burj Khalifa. Najwyższy budynek świata znajduje się właśnie tutaj. Widać z niego jak supernowoczesne miasto łączy się z pustynią – jak wyrasta z niej w jakiś fantastyczny sposób.

Peru jest krajem o bogatej, wielowiekowej historii, której uczestnicy wyjazdów motywacyjnych z nami dotykają spacerując po indiańskim targu, czy między ruinami dawnych świątyń. Na terenie obecnego Peru w okresie prekolumbijskim istniały rozwinięte cywilizacje indiańskie, których ślady możemy podziwiać do dziś.

You don't have permission to register